PDA

View Full Version : help !!!!!!!!!



GeWsTyLe
05-07-2010, 21:29
така мака .. здравейте.. имам един проблем .,. на 14 съм скоро ми беше за пурви път.. и след няколко пъти на 9-тия път го направихме с презерватив(както попринцип сме го правили със презерватив) приятелят ми свърши и се избърса само със салфетка :shock: .. и решихме да опитаме без .. искам да попитам възможно ли е след като е сършил и се е избърсал само със салфетка .. да е останало нешо по члена му и да съм забременяла .. искам да отбележа ,че когато го направихме без той не свърши !

MakeMeLaugh
05-07-2010, 21:43
Колкото имаш акъл да измислиш едно просто заглавие на темата си, толкова ти служи и в секса... ;)

Къде ти беше главата докато беше разкрачена? Тогава не помисли ли, че след 9 месеца може да не си сама...
Не, че момчето не е пълния глупак или не му дреме за теб, ама ти си доста зле.

И да - има не малка вероятност да ти е надул корема, по начина, по който го разказа!
Но все пак си зависи през какъв интерва са се случили събитията, кое кога и как е избърсал, дали ти си в овулация и т.н. Като цяло винаги си има шанс.

Сега добре ли ти стана, друг път мисли, недей да зяпаш мухите.

banan4ireloaded
05-07-2010, 21:43
така мака .. здравейте.. имам един проблем .,. на 14 съм скоро ми беше за пурви път.. и след няколко пъти на 9-тия път го направихме с презерватив(както попринцип сме го правили със презерватив) приятелят ми свърши и се избърса само със салфетка :shock: .. и решихме да опитаме без .. искам да попитам възможно ли е след като е сършил и се е избърсал само със салфетка .. да е останало нешо по члена му и да съм забременяла .. искам да отбележа ,че когато го направихме без той не свърши !

:shock: :shock: Бременна си....


Неее сериозно по темата, възможно е да си бременна, но спокойно няма как да сме сигурни, по-добре отиди на доктор

А и обърни малко внимание на правописа, все пак си на 14
:?

YouDontKnowMe
05-07-2010, 21:46
Хората се изказаха, няма и аз да те храня.

Lucyy
05-07-2010, 22:05
Момиче ти не знаеш ли? Боже Господи всяка 14 годишна кифла трябва да го знае!
Когато спермата на един мъж има външен досег.. Демек... Не знам точно как да ти го обесня. Сперматозоидите умират - така да се каже!

Не, не, избазиках се, че трябва да го знаеш, но следващият път преди да правиш секс си помисли хубаво ;]

t0d1t0
05-07-2010, 22:14
^ да разбирам,че сперматозоидите умират щом са във въздушна среда,така ли? :(

ef4etyYy
05-07-2010, 22:17
а сложно ли беше да се измие :-o

Lucyy
05-07-2010, 22:21
^ да разбирам,че сперматозоидите умират щом са във въздушна среда,така ли? :(

Да точно така! Не успях да го формулирам, мерси че го направи вместо мен ;]

Passi0n
05-07-2010, 22:28
а сложно ли беше да се измие :-o

elinatoress
05-07-2010, 23:28
Момиче ти не знаеш ли? Боже Господи всяка 14 годишна кифла трябва да го знае!
Когато спермата на един мъж има външен досег.. Демек... Не знам точно как да ти го обесня. Сперматозоидите умират - така да се каже!

Не, не, избазиках се, че трябва да го знаеш, но следващият път преди да правиш секс си помисли хубаво ;]

хм ..ти пък най-голямата и трябваше да се изкажеш с " 14 годишна кифла" ..я се осъзнай..ти на колко си ? на 10 ?

Lucyy
05-07-2010, 23:34
Хм. Не знам какво общо имат тук МОИТЕ години?
На 15 съм и какво? Нямам право на мнение ли? Според мен тя е точно това - "14 годишна кифла". Проблем?

elinatoress
05-07-2010, 23:39
Хм. Не знам какво общо имат тук МОИТЕ години?
На 15 съм и какво? Нямам право на мнение ли? Според мен тя е точно това - "14 годишна кифла". Проблем?

Ами да, проблем. Защо наричаш момичето "кифла" .. каква си ти, че да казваш каква е и каква не е ..при положение че не я познаваш.. мн мразя така..

Lucyy
05-07-2010, 23:41
Мисля, че съм се наслушала и нагледала във форума на толкова много подобни истории, че да мога да определя. И като не ти харесва мнението ми, не го гледай! Давай си ТВОЕТО и никакви караници няма да стават.
Няма да го има и спам-а, който правим сега. ;]

elinatoress
05-07-2010, 23:45
бегай ..не ми се занимава с евтинии.. цъкай си там във форума и си живей..

m0o
05-07-2010, 23:46
Хм. Не знам какво общо имат тук МОИТЕ години?
На 15 съм и какво? Нямам право на мнение ли? Според мен тя е точно това - "14 годишна кифла". Проблем?

Ами да, проблем. Защо наричаш момичето "кифла" .. каква си ти, че да казваш каква е и каква не е ..при положение че не я познаваш.. мн мразя така..

Спокойно...по постъпката на момичето може да се предположи каква е ... На 14 години.. Секс без кондом и хапчета???пффф :-D

elinatoress
05-07-2010, 23:47
Хм. Не знам какво общо имат тук МОИТЕ години?
На 15 съм и какво? Нямам право на мнение ли? Според мен тя е точно това - "14 годишна кифла". Проблем?

Ами да, проблем. Защо наричаш момичето "кифла" .. каква си ти, че да казваш каква е и каква не е ..при положение че не я познаваш.. мн мразя така..

Спокойно...по постъпката на момичето може да се предположи каква е ... На 14 години.. Секс без кондом и хапчета???пффф :-D

ООО ДА И ТОВА ЗНАЧИ ЧЕ Е КИФЛАА.. УМНИ СТЕ

m0o
05-07-2010, 23:50
Хм. Не знам какво общо имат тук МОИТЕ години?
На 15 съм и какво? Нямам право на мнение ли? Според мен тя е точно това - "14 годишна кифла". Проблем?

Ами да, проблем. Защо наричаш момичето "кифла" .. каква си ти, че да казваш каква е и каква не е ..при положение че не я познаваш.. мн мразя така..

Спокойно...по постъпката на момичето може да се предположи каква е ... На 14 години.. Секс без кондом и хапчета???пффф :-D

ООО ДА И ТОВА ЗНАЧИ ЧЕ Е КИФЛАА.. УМНИ СТЕ

Ами извинявай ама кое по-обикновено момиче ще го направи?? Поне така безразсъдно??

Lucyy
05-07-2010, 23:53
ХА!! Евтиния? Щом казваш ;]
Ти в момента си "като мен". Не ме познаваш, а даже ме обиждаш.

По темата: Кифла е, и м0о изтъкна най-добрите причини. Нали се сещаш освен това, че за да се е е*ала и трябва някой "батко". А батковците си хващат само кифли - сещаш се ;]
Просто мога да си правя изводи - а ти ако беше по-умна можеше и сама да си ги направиш, вместо да я "защитаваш"

ПС. 4орка, защо не си си в скайп?

m0o
05-07-2010, 23:56
ХА!! Евтиния? Щом казваш ;]
Ти в момента си "като мен". Не ме познаваш, а даже ме обиждаш.

По темата: Кифла е, и м0о изтъкна най-добрите причини. Нали се сещаш освен това, че за да се е е*ала и трябва някой "батко". А батковците си хващат само кифли - сещаш се ;]
Просто мога да си правя изводи - а ти ако беше по-умна можеше и сама да си ги направиш, вместо да я "защитаваш"

ПС. 4орка, защо не си си в скайп?

Чорка на нокиата съъм ;дд мързи ме да стана :-) :D

elinatoress
05-07-2010, 23:56
ХА!! Евтиния? Щом казваш ;]
Ти в момента си "като мен". Не ме познаваш, а даже ме обиждаш.

По темата: Кифла е, и м0о изтъкна най-добрите причини. Нали се сещаш освен това, че за да се е е*ала и трябва някой "батко". А батковците си хващат само кифли - сещаш се ;]
Просто мога да си правя изводи - а ти ако беше по-умна можеше и сама да си ги направиш, вместо да я "защитаваш"

ПС. 4орка, защо не си си в скайп?

хах

t0d1t0
05-08-2010, 09:16
^ да разбирам,че сперматозоидите умират щом са във въздушна среда,така ли? :(

Да точно така! Не успях да го формулирам, мерси че го направи вместо мен ;]
Ходи на училище,че поне да ми се промени сегашното мнение за теб.

t0d1t0
05-08-2010, 09:17
Спокойно...по постъпката на момичето може да се предположи каква е ... На 14 години.. Секс без кондом и хапчета???пффф :-D
т'ва ако означава,че е кифла аз съм трамвай превозващ извънземни туристи от космоса

Slynchiicee
05-08-2010, 09:19
Хората се изказаха, няма и аз да те храня.

Подкрепям те :? смятам и аз да си замълча :)

Shady141
05-08-2010, 09:50
преди да си отвориш краката, мисли с главата 8) 8) 8)

ef4etyYy
05-08-2010, 10:05
А батковците си хващат само кифли - сещаш се ;] е ти па кфо изцепи :? :? :booooomb:

vaseto0o
05-08-2010, 10:10
А батковците си хващат само кифли - сещаш се ;] е ти па кфо изцепи :? :? :booooomb:
Мда сигурно и ти с с някой батко и не искаш да влезеш в градата кифли :D

tainstvenomomi4e
05-08-2010, 10:28
Леле защо всички трябва да се правят на важни като го правят без презарватив. :-x Ползвайти презарвативи. Аз съм девствена и няма да рискувам :) или поне ще ползвам хапчета 8)

Slynchiicee
05-08-2010, 10:31
Леле защо всички трябва да се правят на важни като го правят без презарватив. :-x Ползвайти презарвативи. Аз съм девствена и няма да рискувам :) или поне ще ползвам хапчета 8)


всеки така вика ама се случва да нямаш в теб или нещо друго . при което всеки е имал поне 1 път без :) .. ти си девствена и няма да рискуваш първият път.. ама гаранция.. ще имаш поне 1 без така че не се прави на много интересна :) ии не се правят на важни просто им харесва ;) .. майка ти и баща ти го правят без нали и те ли се правят на важни ;)

Shady141
05-08-2010, 10:39
Пуснато на: Съб Май 08, 2010 1:31 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

tainstvenomomi4e написа:
Леле защо всички трябва да се правят на важни като го правят без презарватив. Ползвайти презарвативи. Аз съм девствена и няма да рискувам или поне ще ползвам хапчета



всеки така вика ама се случва да нямаш в теб или нещо друго . при което всеки е имал поне 1 път без .. ти си девствена и няма да рискуваш първият път.. ама гаранция.. ще имаш поне 1 без така че не се прави на много интересна ии не се правят на важни просто им харесва .. майка ти и баща ти го правят без нали и те ли се правят на важни
_________________
+1

banan4ireloaded
05-08-2010, 10:54
абе хора тука го обърнахте на пазар или помагайте на момичето или хич не пишете! :-x :-x

MakeMeLaugh
05-08-2010, 10:58
Lucyy, замълчи си! ! !
Хем не каза нещо напълно вярно, хем много ти знае устата.
Тихичко!

Седни почети малко и тогава пак отговаряй.
Въздуха НЕ ти е моментален на секундата контрацептив!

Slynchiicee
05-08-2010, 11:07
абе хора тука го обърнахте на пазар или помагайте на момичето или хич не пишете! :-x :-x


Ти какво смислено каза :-D

ronzss
05-08-2010, 13:30
Щом смяташ, че на 14 години си достатъчно отговорна да водиш полов живот, значи би трябвало да бъдеш отговорна и за последствията от него! Сега като ти е толкова акъла, си блъскай главата, нищо повече не мога да ти кажа!

blade66
05-08-2010, 16:02
много зависи... ако се е избърсал хубаво и е минало кам час-два, не би трябвало да да забременееш

elito0o0o0
05-08-2010, 16:27
Скъпо ли щеше да излезе ако бяхте взели и още 1 презерватив,щом като ще го правите отново след като е свършил?! No coment... Къде тръгвате и вие на 14 години да правите секс,като още не сте запознати с всичко?!Сперматозоидите не умират толкова бързо,така че ако не се е забърсал хубаво и е останало нещо... ... Поне така съм чела... :) ;]

SuNsEt
05-08-2010, 16:34
Когато спермата на един мъж има външен досег.. Демек... Не знам точно как да ти го обесня. Сперматозоидите умират. Да,умират,но не каза след колко време.Те не умират веднага,ами чак след няколко минути...

SkendY_F
05-08-2010, 16:52
Еееее много разбирачи,много нещо!Значи...има възможност да си бременна,но вероятността не е много голяма,понеже зависи много как се е избърсал той,дали си в овулация,дали някой сперматозоид ще оживее до яйцеклетката и още много неща.Та...единствената ми критика е,че правиш секс на 14 :-o WTF? Много бързо ли изживя детстворо си?Наживя ли се?Разочарована съм!И понеже аз съм на мнението,че за да правиш секс трябва да си образован на тази тема и достатъчно голям,за да поемеш отговорност,мисля,че ти си едно малко момиче,което не е знаело дали го сърби или му се пишка...
Слез на земята...НЯМАМ ДУМИ!

SkendY_F
05-08-2010, 16:54
И не е тъпа кифла...има такива,които на нейните години вече са майки.За да няма такива теми,вместо да се караме на децата,по добре да се обясни.Иначе тези тъпи,повтарящи се теми,банални до смърт ще се редят една след друга... :?

ronzss
05-08-2010, 17:13
И не е тъпа кифла...има такива,които на нейните години вече са майки.
Чакай малко, така като я гледаш, мислиш ли, че ще може да поеме отговорност за едно дете?? Не била тъпа кифла- а каква е?? Ако имаше поне малко мозък, нямяше да тръгне да прави секс на тия години, камо ли без презерватив !! :?

elito0o0o0
05-08-2010, 18:26
SkendY_F " Ама ти най-много ги разбираш." :)

m0o
05-08-2010, 18:32
И не е тъпа кифла...има такива,които на нейните години вече са майки.
Чакай малко, така като я гледаш, мислиш ли, че ще може да поеме отговорност за едно дете?? Не била тъпа кифла- а каква е?? Ако имаше поне малко мозък, нямяше да тръгне да прави секс на тия години, камо ли без презерватив !! :?

ха.. не била тъпа кифла..??каква е тогава??момиче готово за майка??което не се предпазва..не само да забременее може,недай си Боже някоя болест.. каква отговорност на 14 годинни.. айде сега всички българи нека станем цигани.. на по 14 вече с 2 деца в колички ;хх не е истина просто.. :-o

pebals
05-08-2010, 20:06
Колкото имаш акъл да измислиш едно просто заглавие на темата си, толкова ти служи и в секса... ;)

Къде ти беше главата докато беше разкрачена? Тогава не помисли ли, че след 9 месеца може да не си сама...
Не, че момчето не е пълния глупак или не му дреме за теб, ама ти си доста зле.

И да - има не малка вероятност да ти е надул корема, по начина, по който го разказа!
Но все пак си зависи през какъв интерва са се случили събитията, кое кога и как е избърсал, дали ти си в овулация и т.н. Като цяло винаги си има шанс.

Сега добре ли ти стана, друг път мисли, недей да зяпаш мухите.

ако хората мислеха преди да правят секс 50% от темите нямаше да са като тази...естесвено,че може да забраменеш..ДА СИ ЧУВАЛА ЗА ПРЕЗЕРВАТИВ ??????????????????????????????????????????????

H473RBG
05-09-2010, 11:14
Абе вместо да се праскате като ненормални що не слушате в часовете по Биология ?!
Така,бърсал не бърсал .. живи, мъртви сперматозоиди по него.. не ти е тва промблемът.Остава известно количество сперма в пикочния канал.. и тя излиза само ако уринира ..
А що просто не използвате кондоми ? Толкова ли е трудно ?

walcheto
05-09-2010, 16:22
И не е тъпа кифла...

за мен си е тъпа кифла...мислете преди да правите секс а не след това може ли да съм бременна... и да си вече е късно ...

nrjboyan
05-09-2010, 16:36
Ехааа, браво ! Вече си бременна ! Честито ! :P

Къде ти е бил акъла бе ?! Направо ще си го кажа - учудвате ме как не правите какво то трябва, а искате да бъде както трябва.. :-x

y0urhottie
05-09-2010, 16:48
така мака зле си ... и той също ... хигиена нулееваа ??? пффф ужас

SkendY_F
05-09-2010, 17:00
Не я подкрепям,че прави секс на 14 години,просто казах,че има такива,дето са много по-зле от нея!Както и да е!То се видя от първите мнения колко много разбирачи има!
Майната му,няма да се карам с никой!Ама ако някой изразява мнение,нека поне да е на място и първо да ЧЕТЕ ДОБРЕ КАКВО ПИША!!!

ef4etyYy
05-11-2010, 17:43
А батковците си хващат само кифли - сещаш се ;] е ти па кфо изцепи :? :? :booooomb:
Мда сигурно и ти с с някой батко и не искаш да влезеш в градата кифли :D то че съм с батко, с батко съм (не че го имам за такъв, с разлика 4 години ффс) просто не се имам за кифла, има и нормални двойки с разлика в годините . .

GeWsTyLe
05-23-2010, 10:49
ха благодаря все пак на тези ,който ми казаха нещо вярно .. а за тези ,който ме мислят за тъпа кифла ми не несъм .. :-x
винаги ползвам презерватив .. случи ми се само веднъж и просто попитах има ли възможност .. и вече всички като мухи на ла*но ме нападате .. :smt120 не съм направила нищо лошо .. +с т'фа майка ми знае .. споделям и всичко .. направих си тест за бременност .. отрицателен е .. +с това преди няколко дена дойде и цикъла ми .. така ,че не са притеснявайте за (тъпата кифла) :razz: :D :D :grin:

ef4etyYy
05-23-2010, 14:08
ай честито :lol:

gia_sena_mono
05-23-2010, 15:28
Няма да си правя труда да чета мненията на останалите, защото предполагам сме на едно мнение.
Към авторката - върви да четеш за изпитите след 7 клас, недей да се ебеш като разпрана!
Няма да се изнинявам за цинизмите! Ядосват ме такива теми, в които лапенцата пишат как са се проебали на 13-14 и то без презерватив и сега се тревожат бременни ли са или не!
:booooomb: :-x :-x :-x
И за бога - майка ти знае! :shock: Интересно как ли приема, фактът че дъщеря й се е наебала в 6-7 клас??? :x

ReachlessGirl
05-23-2010, 19:39
Предполагам, че са те нахранили хубаво така, че няма да си правя труда .. лошото е, че акъла нЕма да ти дойде!! .. :?

Mazacha
05-23-2010, 20:26
Добре де мааму стара! Имате самочувствието на много големи и се мислите за невероятно големи всезнайковци и какво ли още не, а на прости неща от обща култура се преебавате, еми сами си правете изводите, какво ви е самочувствието и какво трябва да промените :( :(