PDA

View Full Version : напълняване



missyponichkowa
05-07-2010, 22:15
Здравейте ! Реших да пиша , защото имам проблем с килограмите :С
Аз съм на 13 / сл 2 месеца правя 14/ 165см съм и съм 44 кг
иска ми се много да напълнея защото вече излизам насам - натам и виждам момичета на моите години с хубави тела
преди не обръщах толкова много внимание на това нещо но сега вече започвам много да се притеснявам и с всеки изминал момент започвам да се дразня на тялото си
ям нормално не пропускам закуска вечеря или най-малко обяд

малко ме е срам да ходя на фитнес защото там си има момичета и момчета с яки тела :oops: .. а аз да цъфна с моите 44 кг ;xx

ако имате идеи моля споделетее ! ;ss


/п.с. препоръчаха ми бирена мая ,, б12 500мгли ,, или пък Junior 2 /

WaterLilly
05-07-2010, 22:22
Не се комплексирай за глупости. Много момичета мечтаят да са на твоите килограми. Стига да си здрава и да не се чувстваш слаба (в смисъл немощна и с прекалено неразвити мускули), не се притеснявай. Прави упражнения у вас, движи се, спортувай нещо. И яж здравословно.

missyponichkowa
05-07-2010, 22:38
мда имам много здрама имунна система сиг на 10 год боледувам веднъж
пък и съм мн подвижна
постоанно съм в движение ...

ImmortalSportFreak
05-07-2010, 23:02
Без притеснения за глупости- по-хубаво е да си по-слаб от колкото трябва.. отколкото по-дебел. 8-) Радвай се на мегаметаболизма си :lol: радвай се на живота;спортувай;храни се здравословно и не се опитвай да напълняваш(да натрупваш сланинки) защото някой ден ще ти се стори че си си ги набавила в повечко. 8-) 8-) 8)

missyponichkowa
05-07-2010, 23:04
така е обаче поне с една идейка по дебеличка да съм
:S

ImmortalSportFreak
05-07-2010, 23:13
бирена мая

nicolepcd
05-08-2010, 05:39
Аз искам да съм с две идейки по-дебеличка, но увии :o Аз съм на 17 и съм слаба за ръста си :o И бирена мая съм пила, и съм яла постоянно - нищо не помага :( Бърз метаболизъм имаме :) Иначе той с годините става все по-бавен и по-бавен и след време ще дебелеем яко :D , а ако искаш да предотвратиш тва, трябва да ядеш, колкото ти се яде и да спортуваш ;) Аз сигурно също ще почвам със спорта 8-) ("почнала" съм го от половин година, ама.. ;д;д)

TheBeliever
05-08-2010, 08:48
Всъщност може и да има проблем. В тази възраст килограмите и най-вече липсата им могат да имат огромно влияние върху цялостния растеж. Прекалено слаби момичета имат проблеми с менструацията, физическото развитие и самочувствието. Ако действително чувстваш, че си прекалено слаба сподели това с родителите си и посетете диетолог, който да ти изготви диета и режим за покачване на мускулна маса. Подчертавам мускули (не културистки естествено), а не сланинки, които биха се появили от безразборно хранене. Така с малко повече усилия ще започнеш здравословно да градиш тялото, което желаеш. Успех!

Witch94
05-08-2010, 19:27
Такова нещо пък не бях чувала. Да се оплакваш, че си слаба...Лелее, ще ми се и аз да можех да се оплача от подобно нещо. xD

kaspichanec
05-08-2010, 19:30
комплексираш се за глупости - бъди благодарна че не си дебела :lol: :lol: :lol: :lol:

Jessie
05-08-2010, 19:42
мда имам много здрама имунна система сиг на 10 год боледувам веднъж
пък и съм мн подвижна
постоанно съм в движение ...

Затова си с такива килограми. :) В което не виждам нищо лошо. А скоро ще шравиш 14. Какво да кажа, като имам съученичка (на 18 ) и е на твоите килограми... :( Тъжно, но факт ...

shustera
05-08-2010, 19:53
И аз съм така на 15 - 174 см 53 килограма. Всички ми викат брато ше се счупиш и някви такива. Ям супер мн но слид около 3-4 часа отивам да се изсера (с извинение) 8-) 8-)

missyponichkowa
05-09-2010, 08:40
комплексираш се за глупости - бъди благодарна че не си дебела :lol: :lol: :lol: :lol:

ем имам чувството че ако бях дебела по лесно щях да отслабна отколко ...
сега да напълнявам :С

cherry97
05-30-2010, 15:20
Здравейте ! Реших да пиша , защото имам проблем с килограмите :С
Аз съм на 13 / сл 2 месеца правя 14/ 165см съм и съм 44 кг
иска ми се много да напълнея защото вече излизам насам - натам и виждам момичета на моите години с хубави тела
преди не обръщах толкова много внимание на това нещо но сега вече започвам много да се притеснявам и с всеки изминал момент започвам да се дразня на тялото си
ям нормално не пропускам закуска вечеря или най-малко обяд

малко ме е срам да ходя на фитнес защото там си има момичета и момчета с яки тела :oops: .. а аз да цъфна с моите 44 кг ;xx

ако имате идеи моля споделетее ! ;ss


/п.с. препоръчаха ми бирена мая ,, б12 500мгли ,, или пък Junior 2 / Леле...аз точно обратното аз...Аз съм на 12 години,а напълнях много,дори и да не ям много...не знам защо напълнях.Ако някой знае дали е нормално,моля да пише коментар :-o

Lucho
05-30-2010, 18:01
'Айде, много биха ти завидяли, че си 44 кг. Във фитнеса няма срам. И ако въпреки всичко те е срам, няма лошо от това, да потичаш в близкия парк, или да се запишеш на плуване...даже плуването е по-добрият вариант. Яж често, но помалко :)

foreverr
05-30-2010, 19:09
Не мога да разбера момичетата които искат да надебеляват.И защо сикаш??Такъв ти е гена, такава си си.Какво от това , че си клечава.Някои момчета обичат дори и клечави момичета.Не може да няма кльощави и дебели и всички да са нормални.

ImmortalSportFreak
05-30-2010, 20:19
...Аз съм на 12 години,а напълнях много,дори и да не ям много...не знам защо напълнях.Ако някой знае дали е нормално,моля да пише коментар :-o
Заседнал начин на живот ли водиш ?
Ако се движиш и не ядеш много не е нормално внезапното напълняване.Колко тежиш и колко си висока ? При внезапно качване или сваляне на тегло без видима и логична причина би могло да бъде регистриран проблем(болест).Не се притеснявай - но ако не водиш застоял начин на живот се консултирай с личния.
Успех

Иначе за авторката... казваш че напълняването е трудно;а отслабването - по-лесно. :D Ами някой друг би ти казал обратното... Стига си се притеснявала за глупости.Спортувай си и се радвай на живота.Някои даже биха завиждали на такива като теб които не могат да напълнеят. :D :)