PDA

View Full Version : Как да го накарам да ме допусне до себе си...



bimba01
05-08-2010, 08:57
На скоро приятелят ми изгуби баща си...Затвори се в себе си и не говори с никой за болката си...Започна да ме отбягва и не ми обръща внимание...казва,че ще е по-добре да се разделим,за да не страдам и аз ,но аз искам да му помогна да приживее този труден момент...Как да го накарам да ме допусне до себе си...

yeSHua
05-08-2010, 09:21
Покажи му, че ти си тази, с която може да сподели, която винаги ще е насреща да го изслужа и да разбере, която ще го прегърне и успокои. Недей да търсиш внимание - засвидетелствай внимание на него, интересувай се какво изживява... Когато човек страда, дори и в първия момент да отхвърля подадената ръка, особено когато болката е твърде силна, ала накрая винаги ще се чувства по-добре, ако има някой до него, с когото да го подкрепя - това можеш да бъдеш ти.

darkPaladin
05-08-2010, 09:21
Не го карай да споделя,дай му време да се съвземе и бъди силна

wasch0
05-08-2010, 10:28
Покажи му, че ти си тази, с която може да сподели, която винаги ще е насреща да го изслужа и да разбере, която ще го прегърне и успокои. Недей да търсиш внимание - засвидетелствай внимание на него, интересувай се какво изживява... Когато човек страда, дори и в първия момент да отхвърля подадената ръка, особено когато болката е твърде силна, ала накрая винаги ще се чувства по-добре, ако има някой до него, с когото да го подкрепя - това можеш да бъдеш ти.


+++

pebals
05-08-2010, 14:31
Покажи му, че ти си тази, с която може да сподели, която винаги ще е насреща да го изслужа и да разбере, която ще го прегърне и успокои. Недей да търсиш внимание - засвидетелствай внимание на него, интересувай се какво изживява... Когато човек страда, дори и в първия момент да отхвърля подадената ръка, особено когато болката е твърде силна, ала накрая винаги ще се чувства по-добре, ако има някой до него, с когото да го подкрепя - това можеш да бъдеш ти.

+1 накарай го да разбере,че може да ти разчита..

SmilezZz
05-08-2010, 14:40
В този случай,най-"лошото" ще бъде ако търсиш внимание от негова страна..

И за да не се повтарям,ще кажа само,че напълно съгласна съм с *yeSHua