PDA

View Full Version : Заслужава ли сии..??



lusito1111
05-08-2010, 10:27
Здравейте сега съм 8 клас и ще кандидатствам по документи в ПГИИ ПРофесионална Гимназия по изобразително изкуство николай райнов в София дали някой знае нещо за това училище дали си струва да ходя там ???

SmilezZz
05-08-2010, 10:44
Щом си се ориентирал/а към изкуствата - защо пък да не си струва..В НИКАКЪВ случай не трябва да се влияеш от мненията на другите - ти самия/самата решаваш къде да кандидатстваш..

Но за училището съм чувала добри мнения..Една приятелка учи там - досега не се е оплаквала от училището..Но лично мнение не мога да ти дам

modesty69
05-08-2010, 14:21
ми зависи с какво искаш да се занимаваш... ако искаш изобразително изкуство или там каквото предлага това училище и теб те влече.. нз защо се интересуваш от мнението на другите...

diksi
05-08-2010, 14:39
Евала, че ти стиска да рискуваш. Аз също рисувам, но ще се забия с математика :D

CryToDie
05-09-2010, 11:03
ми зависи с какво искаш да се занимаваш... ако искаш изобразително изкуство или там каквото предлага това училище и теб те влече.. нз защо се интересуваш от мнението на другите...

sasheto0o
05-09-2010, 11:14
Евала, че ти стиска да рискуваш. Аз също рисувам, но ще се забия с математика :D

+ 1 .. Дано изкарам изпита по математикаа (bow)

L0ST
05-09-2010, 11:29
Евала, че ти стиска да рискуваш. Аз също рисувам, но ще се забия с математика :D

+ 1 .. Дано изкарам изпита по математикаа (bow)


Аз пък не мога да рисувам, но пак ще се забия с математика :lol:

nana26
05-09-2010, 11:30
ако сега запишеш рисуване или нещо подобно ОК обаче трябва да се позамислиш за бъдещето малко, в смисъл художник ли искаш да ставаш или ?? сегашния ти избор ще повлияе много на бъдещата ти кариера (важното е и ти да я харесваш, и да имаш някакви доходи все пак)....
иначе аз съм твърдо 'ЗА' хората на изкуството, и ако това ти е мечта или нещо такова :D те подкрепям ;)

diksi
05-09-2010, 12:06
Действай!! Запиши се за рисуване. Сбъдни мечтата си, за да не съжаляваш после.. Като завършиш такава паралелка нищо не ти пречи да запишеш нещо друго нали..

ПС. Странно, че точно аз го казвам ама... :D