PDA

View Full Version : за лидата



vampirekiss
05-08-2010, 13:26
В някакъв форум четох,че след прием на Лида (за отслабване) при тест за дрога имало положителни резултати...Как мислите възможно ли е?На мен не ми се вярва,но да попитам,защото в оня форум някакво момиче доста убедително твърдеше това и се постреснах,защото при това,с което се занимавам ми правят всевъзможни изследвания и при резултат положителен хвърча.

Loshotia
05-08-2010, 14:47
А бе за дрога не знам, но преди време доста шум се вдигна за тая лида. Вредна била- канцерогенна ли беше, та изтъняваше костите ли- не помня, но имаше нещо

SmilezZz
05-08-2010, 14:57
А бе за дрога не знам, но преди време доста шум се вдигна за тая лида. Вредна била- канцерогенна ли беше, та изтъняваше костите ли- не помня, но имаше нещо

tonie__
05-08-2010, 15:15
ако си спортистка и се притесняваш от проверките за допинг ще ти задам въпрос-защо ти е лекарство за отслабване като вероятно много тренираш.пък ако не е спорт,може ли да попитам с какво се занимаваш :)

Little_Lady93
05-08-2010, 15:44
Ами пила съм ЛиДа. Отслабва се. Не ти се яде. Не ти се спи и имаш много енергия. Твърде вероятно е да има сходни резълтати на тест за наркотици като екстази и амфети предвид ефектите върху тялото