PDA

View Full Version : За корема



BlackkStar
05-08-2010, 15:07
Първо искам да ви помоля да ми дадете снимки на отпуснат корем без мазнини. И има ли такова чудо? Навсякъде чета, че корем се стяга чак след като си свалил мазнините, но тогава какво ще имаш да стягаш? И след като четох всякакви неща все още не мога да преценя дали коремът ми е за стягане или... :shock:

Но сега към въпроа ми. Препоръчайте ми упражнения за стягане на корема. Но ви моля да ми казвате такива, които сте сигурни, че действат, а не някакви прочетени в интернет. И по колко време да ги правя, колко пъти в седмицата, ефектът след коко време горе-долу ще дойде?

Какъв би бил ефектът, ако си хапвал шоколад в умерени количества и правя упражнения за стягане?

А какво би станало, ако имаш мазнини за сваляне и правиш упражнения за стягане?

Мерси предварително. :)

ilsss
05-08-2010, 15:27
коремни преси

petersl55
05-08-2010, 15:28
Еми да...Принципът е прост като го чуеш...но сложен като почнеш да го изпълняваш..Първото което е : шоколадчета, кроасанчета и такива ми ти..на пръв поглед не е кой знае какво, но се натрупва с времето.Второто което е - да, хубавият корем е този по който няма мазнини..Демек, хубав корем се прави И С тичане - ако си виждала гол футболист знаеш за какво става на въпрос..После..стягането не се прави от 1 или 2 или 10 тренировки..трябва да си постоянен и да правиш корем през ден/всеки ден..а пък самите упражнения трябва да се правят бавно и правилно за да усещаш натоварване още на 20-30 повторение а не чак на 100тното..

Аз правя много упражнения за корем но най-хубавите са...

http://sixpackabtraining.com/wp-content/uploads/2010/01/captain_27s_20chair.jpg
-Определено най-хубавото упражнение за корем..жалко че се изисква специялен уред или шведска стена и го правя само като ходя на фитнес..

След това..

http://photo.mensfitness.co.uk/images/library_UK_11/bench_leg_raise_5815_7.jpg

също много добро упражнение..пробвай да направиш 20 повторения но ги изпълнявай супер бавно и ще видиш за какво става на въпрос..може да го правиш на легло

После идва стандарнито упражнение за корем..то е за стягане на горната част на корема

http://www.fitstep.com/Library/Exercises/abdominal-exercises/abdominal-sit-ups/abdominal-sit-ups-finish.jpg

препоръчвам ти още от начало да почнеш да го правиш с ръце зад тила..Верно изпълнява се по-трудно, но и ефекта е ПООО XXXX...Ако ти е трудно с изправени крака може да си ги свиеш(малко) както е показано на картинката..от тези прави по 100 по 2 пъти

BlackkStar
05-08-2010, 15:54
Да, ясно ми е това за шоколадовите глупости. Попринцип питам само за шоколад. Без всичко друго мога, даже доста боклюци съм спряло от доста време, но без шоколад... не говоря за някакво огромно количество де, даже мисля да ям черен, забелязала съм, че ме засища.

Някой, който разбира, може ли да ми даде някаква комбинация от упражнения, защото така като ми давате по 2-3 всеки и се чудя кои да правя.

http://vbox7.com/play:0ba91504
Това добро ли е?
Ако да, колко пъти да го правя в дезмицата?
може и да е казано в клипчето, не съм го гледала пак цялото, че доста отдавна го бях гледала

BlackkStar
05-08-2010, 15:55
А и да не пропусна-това за снимката. Че нали ви казах-не мога да преценя кое е отпуснат корем без мазнини и т.н.

BlackkStar
05-09-2010, 09:28
Ъп

BlackkStar
05-12-2010, 19:13
...

sweetsunshine
05-15-2010, 08:13
Стягането на корем не става само с коремни преси.Ако има мазнини по него се стягат мускулите,но ти трябва нещо което да изгори мазнините-бягане например.
За яденето на шоколад-може да ядеш по малко от време на време,но трябва да спреш и други храни ,за да има резултат-пържено,мазно,панирано,газ рано,чипсове и подобни. :)
Щом са ти много вариантите за упражнения избери си няколко които да правиш или прави всички(най-добре втория вариант).Всеки вид упражнение стяга различна част от корема затова е добре да комбинираш повече видове. :)

Отпуснат корем без мазнини според мен не съществува.Щом е отпуснат следователно има някакви мазнини по него. :)