PDA

View Full Version : не ми отговаря...какво да направя? плс ме посъветвайте :)



stern
05-08-2010, 15:08
хии!
охх, вече мнoгoоо се нерва..има едно момче в класа (8ми клас сме), което беше предложило да ходим на кино, но го нямаше..та вчера се върна и ми писа, че се е върнал...аз нали му отговорих и му предложих утре да ходим на кино, но тва му писах вчера и от тогава не ми е отговорил! вече направо се чудя кво да правя...по принцип винаги ми отговаря, но може пък да не иска да ходи някъде с мен....мислих си да му пиша сега пак смс, да го питам кво става, но не искам да изглежда така, че мн държа или пък нещо да му досаждам....нз...вие какво предлагате да направя?сиг малко тъпа темичка пускам, но просто си се чудя кво да направя и реших тук да питам...мерси предварително :)

filmimilmi
05-08-2010, 15:21
Играе си с теб. Най-лесно е да спечелиш вниманието на момиче като го отсвириш, а после го изчакаш само да те потърси защото вече си мисли, че си по-мистериозен, недостъпен, а от там ставаш и по-желан. Та приятелчето ти прилага точно тази тактика. Първо те кани някъде по междудругото, после се скрива в дън земя, а сетне ти го търсиш, за да разбереш какво се е случило. Факт е, че мисълта ти явно е обвзета тотално с мисли за него, темата го показва. В случая направо действай по играта защото явно ти е вързал. Само трябва и ти да си поиграеш малко с него, за да стане интрига и покажеш, че не си толкова лесна...
Друго не знам какво мога да те посъветвам. Можеш и направо да си го питаш, ама рискуваш да реши, че може лесно да те използва.

stern
05-08-2010, 15:27
а аз какво предлагаш да направя?? тоест да му пиша ли или още да чакам и, ако му пиша...кво да му кажа..мислих си да му напиша нещо от сорта на \"ако не искаш или не можеш, просто ми го кажи\" ма и тва някси е тъпо..не знам..

IndependentGirl
05-08-2010, 15:31
Изчакай го той да ти пише, ако е заинтересован.. а ако не ти пише значи наистина те е отсвирил..

stern
05-08-2010, 15:36
ами сигурно така ще направя...забравих да кажа, че той винаги отговаря в последния момент, но чааак пък толкос не е закъснявал..

onestar
05-08-2010, 15:58
Чакай него, ако не те потърси, не го прави ти.

meriLinka
05-08-2010, 18:03
Чакай той да те потърси.