PDA

View Full Version : какво е това



Himik
05-08-2010, 19:17
значи запо4нах да пия от фитнеса нещо наречено Азот.неможах да намеря името му в гугъл и да проверя какво е може ли да ми кажите факти за него и дали действа :-D

Myrth
05-08-2010, 19:38
За азотен бустър става въпрос. Има реален смисъл да го пиеш, само ако си напреднал и го пиеш в комбинация с други добавки, най-вече аминокиселини по време на трен.

Добър предтренировъчен продукт са, дават по-добро напомпване, някои дават повече работоспособност, други по-добро нахъсване и тн. Но това е за да ти е по-добра тренировката, пряк ефект върху покачване на маса и сила няма :)

ArrowsOfDeath
05-08-2010, 22:30
Я да питам и аз. Има ли смисъл от онея скъпите вафли ли е и аз не знам, дето ги продават и които са по няколко лева едната. Какво представляват и какво вършат?

Myrth
05-09-2010, 06:08
Не, много са скъпи за съдържанието си.

maksimal
05-09-2010, 07:03
Не, много са скъпи за съдържанието си.

Grassh0pper
05-09-2010, 07:12
Момчета лично аз нямам опит с азотни добавки и т.п. , но няколко тренери са ми обяснявали , че , когато спреш да ги взимаш такъв вид добавки мускулът просто спада и остава единствено това , което е щяло да бъде БЕЗ добавките.. точно все едно не си взимал добавки. (Става въпрос за тези добавки , които ти "Напомпват" мускулите.. не за бързо възстановяване и др..

Myrth
05-09-2010, 07:45
Ами да, то е ясно за напомпването, но идеята тук е по време на трен да се напомпваш повече, за да достигат повече хранителни вещества и кислород до мускулите. Идеята е самата тренировка да стане по-добра и да си по-работоспособен, а не просто да стоиш напомпан.

Има някои азотни бустер, като BSN Nitrix например, които така моделират азотния обмен, че мускулите ти да стоят напомпани през целия ден и след продължителен прием промяната да остане трайна. Скептичен съм, но вижте:

http://www.silabg.com/bg/1136-BSN-NITRIX-180-tabs.html

ImmortalSportFreak
05-09-2010, 10:43
леле ходя на фитнес и кат ги гледам тия вафли по 5 лв едната..а иначе размера колкото един Сникърс почти :lol: :lol:
Много се чудя и на едни други неща които пият трениращите-например някаква червенокафява течност или зелена.. в странна пласмасова кутия.. 8-) 8-) Особено като забелязах зелената течност..... как го пият това хората и ако някой от тук го е пил - с какъв вкус е ? (любопитно ми е..) :lol: :lol: :lol: :lol:

fr33runner
05-09-2010, 11:25
Тези "вафли" са протеинови барове.Някой ги използват за замяна на някое от храненията,когато нямат време примерно.Иначе както Myrth,спомена са доста не изгодни за съдържанието си.