PDA

View Full Version : само да си споделя ;xx



pamii
05-08-2010, 19:18
Хей искам само да си споделя .. да ми олекне ;ss
Момчето, което харесвах много време най - сетне ме попита дали искам да ходим и аз глупавата, разбира се казах да ! Всичко беше страхотно, казваше че ме обича и т.н. докато след 3 дни по късно ми каза, че не ме обича повече ?! WTF?! :shock: Нима искаше само да ме пробва ?! На всичкото и отгоре ме заряза по skype .. Причината била, че не изпитвал повече нищо. Проблема е, че хем го мразя, че ме направи на идиотка, хем и го обичам и искам пак да сме заедно .. Междудругото сме и от един клас .. ;xx Толкова ми е мъчно и гадно ^^ Не мога да го накарам да ме обича на сила..
Вие какво бихте правили в тази ситуация? :(

P.S. в даскало се усмихвам там изкуствено, стискам зъби , уж че не ми пука, ноо .. иначе ..

Вмомента се чувствам точно така :
:-x :x :( :shock: :cry: ](*,)

KeshaWoodx33
05-08-2010, 19:21
От един клас?
Това никога не е добра идея....
На твое място бих се потрудила да го забравя,да не го гледам вече с "тези очи" .. Почвай да флиртуваш с всичко ,което ходи и му покажи ,че не ти пука... xD
(тва' бих направила аз,та по-добре не ме слушай) :lol:

onestar
05-08-2010, 19:21
Да, просто е искал да те пробва...

И... не те е обичал. Просто е абсурдно, не питай защо, приеми го за факт.

Не му обръщай внимание, не го заслужава. Ако те потърси - отрежи го...

MaTSava
05-08-2010, 19:22
нищо не можеш да направиш , освен да седиш мирна и да чакаш пак да започне да ти приказва и да го отрежеш

L1n4e7o
05-08-2010, 19:22
гадно е...
не му обръщай вннимание...той ще осъзнае грешката си , но не се знае кога..

pamii
05-08-2010, 19:25
Не мога да го забравя хора... не мога ^^ Всяка божа вечер си мисля само и единствено за него .. За 4 дни ТОЙ стана почти най - важния човек в живота ми .. и какво на края ?! :?

DarknessAngel
05-08-2010, 19:26
Продължавай. Няма какво да се направи по въпроса. Още повече,че сте в един клас и още повече ще си омажеш положението.

ivcheto0o
05-08-2010, 19:26
Подиграл се е теб. И според мен не те е обичл.Опитаи се да го забравиш,не му обръщаи внимание.

onestar
05-08-2010, 19:29
За 4 дни е станал почти най-важния човек в живота ти? :shock: Хехе, много си заблудена, миличка ^^

След няколко месеца в съзнанието ти няма да има и помен от този толкова важен човек. :wink:

Lucyy
05-08-2010, 19:29
От един клас?!
Още от началото е трябвало да се откажеш. Тези връзки между съученици рядко свършват добре.
Амм.. Аз бих го игнорирала. За няколко дена дори, той само те е манипулирал и използвал, явно само за да не е сам. Поне аз така си мисля.

Продължавай да стискаш зъби, ако е умен, накрая ще осъзнае грешката си. А да, и за това си имам тръдиция, ако някое гадже ми каже "обичам те" през първата седмица, му бия шута моментално!

pamii
05-08-2010, 19:34
Заблудена съм - да .. права си !
Да го игнорирам - не мога. Та аз не мога и да спя спокойно .. А само като го видя ..
За други момчета не искам и да си помисля. И все още се надявам да ме попита отнова ?!? Защо съм тоолкова глупава ..

pussucetka
05-08-2010, 19:34
Ще го забравишш - сигурнаа съм ! Но разбира се ти трябва време, спокойно ще срещнеш къде по-добри момчета, които да те оценяват, а не като този тъпакк . . :?

Lucyy
05-08-2010, 19:36
Ще го забравишш - сигурнаа съм ! Но разбира се ти трябва време, спокойно ще срещнеш къде по-добри момчета, които да те оценяват, а не като този тъпакк . . :?
++

DevilWish
05-08-2010, 19:37
Определено да не ти пука.Явно е някакво лапе, което не знае какво иска.Само му показвай, че не е единствен и не ти пука.Излизай с приятели, забавлявай се ,флиртувай ;) Всичко, което ти се иска =)

pamii
05-08-2010, 19:38
Ще ви го опиша на кратко:
Адски е мил, когато поиска, иначе има голямо самочувствие, но как да няма като може да има почти всяко момиче, което поиска. Всички са луди по него. Аз разбира се бях поредната..
](*,)

BonbonaBaby
05-08-2010, 20:09
Голяма грешка..

pebals
05-08-2010, 20:14
Да, просто е искал да те пробва...

И... не те е обичал. Просто е абсурдно, не питай защо, приеми го за факт.

Не му обръщай внимание, не го заслужава. Ако те потърси - отрежи го...

+1 точно,кратко и ясно... :)

Shady141
05-08-2010, 20:24
мн тъпо момче.. :? :? :?

Amateurrr
05-08-2010, 20:25
Ще ви го опиша на кратко:
Адски е мил, когато поиска, иначе има голямо самочувствие, но как да няма като може да има почти всяко момиче, което поиска. Всички са луди по него. Аз разбира се бях поредната..
](*,)

Бъди пълната противоположност на всички останали и ще видиш как сам ще дотича при теб, но ако имаш акъл, тогава ти му покажи кой командва парада. Не го отразявай просто, бъди с малко повече самочувствие от него, спрямо самия него!

pamii
05-09-2010, 14:41
В началото на годината адски много го харесвах - той мен не! Спрях, но много дълго време ми отне докато спра да мисля за него. Сега пък той се влюби изведнъж в мен .. Предложи ми - аз спонтанно казах да той ме за*ба!! Чудя се защо за Бога само ме ''запали'' по него, та сега да не ми излиза от главата. Ако не ме беше попитал .. нямаше да стане така, защото не го харесвах :x :x

maybelinee
05-09-2010, 14:44
МАЛОУМНИК :shock:
Спри да се занимаваш с него не му проговаряй до 1 клас само така ще се направиш че не ти пука и ще му върнеш обидата :D

gret4ety
05-09-2010, 17:54
Here is my advice sisteer :booooomb: FUCK HIM RIIIGHT IN THE AAASSSS Такива лайна много добре ги познавам и начина да се справиш е само един. Режеш ебеш, дупчиш чукаш :-x :-x