PDA

View Full Version : Жълти зъби - помощ



kaspichanec
05-08-2010, 19:27
Здравейте, аз съм момче на 14 и искам да ви попитам за ефикасен начин за изчистване на жълти зъби.Сега ще ми кажете: "сода,избелваща паста и т.н.", но аз съм пробвал всички тези методи и не помагат при моите зъби.Така аз имам петно на резците (двата големи) и е страшно грозно пред момиче или изобщо пред човек!Просто като ги четкам здравата нищо не става :? Таа се чудех дали тези избелващи ленти, за които четох ще ми помогнат?Знаете сега в моята възраст (14) постоянно съм с приятели и ме е срам да се усмихна дори! Пък да не говорим за сваляне на момичета :? Така че ми кажете дали са ефикасни ако не какъв метод да използвам??? Иначе другите зъби са ми бели само тези две петна ме дразнят 8-) Благодаря за отделеното време :)

maksimal
05-08-2010, 20:03
Нямаш ли ЗЪБОЛЕКАР . . . ?

Abigoria
05-08-2010, 21:24
Иди на зъболекар. Спри да пушиш (ако пушиш), не пий кафе, вино и пр, защото оцветяват емайла ти (ако не знаеш, той е порест)... Содата и др такива глупости не действат, иди на зъболекар докато нямаш 18, може да ти направят отстъпка 8-)

reni7o0o
05-08-2010, 21:34
Иди на зъболекар... :-o

Nakadah
05-09-2010, 05:42
Таа се чудех дали тези избелващи ленти

Не, не помагат...

kaspichanec
05-09-2010, 12:39
Спри да пушиш (ако пушиш), не пий кафе, вино и пр, защото оцветяват емайла ти.
Не пуша щот цигарите са много скъпи :lol: кафето го спирам, а за виното - предпочитам бира и ракия :lol: :lol: :lol:

Благодаря на всички отивам на зъболекар и ще пиша какво е станало :)

rauwkost
05-09-2010, 19:57
Здравейте, аз съм момче на 14... постоянно съм с приятели и ме е срам да се усмихна дори! Пък да не говорим за сваляне на момичета :? .. Не пуша щот цигарите са много скъпи кафето го спирам, а за виното - предпочитам бира и ракия
:smt104

maksimal
05-09-2010, 20:10
Здравейте, аз съм момче на 14... постоянно съм с приятели и ме е срам да се усмихна дори! Пък да не говорим за сваляне на момичета :? .. Не пуша щот цигарите са много скъпи кафето го спирам, а за виното - предпочитам бира и ракия
:smt104


:smt104

Greennight
05-09-2010, 21:28
Спри да пушиш (ако пушиш), не пий кафе, вино и пр, защото оцветяват емайла ти.
Не пуша щот цигарите са много скъпи :lol: кафето го спирам, а за виното - предпочитам бира и ракия :lol: :lol: :lol:

Благодаря на всички отивам на зъболекар и ще пиша какво е станало :) Да страшно дупенце си :-x

Abigoria
05-09-2010, 22:27
^Кво се учудвате, оня ден хлапе от втори клас ми искаше цигара.. 8-)

MaGuSs
05-09-2010, 23:21
Аз от днеска ги спирам.Пуша от 10месеца...

По темата.На мен пък всички зъби са ми жълти.Тоест ,не всички де ами само отпред -отгоре и отдолу.На зъболекар ли да ходя ,но къде във Варна? Предложете.И аз съм на 14..

П.П.Имам лош дъх.К'во да правя ??В неделя имам среща с момиче.Вообще как се сетих да я поканя :? Кажете нещо ,с което да си оправя дъха за по-малко от 6 дена ...

SemperFidelis
05-10-2010, 03:33
За избелване - пепел от цигари + лимонов сок и почваш да търкаш здраво - лимоновия сок разяжда всичките бълвочи от които са ти пожълтели зъбките, а пепелта служи като телена четка = сваля всичко от тях.
Метода е използван и работи, само е малко неприятен вкуса на сместа, но нищо като ги измиеш с разтвора - след това си ги измий и с паста и готово.

RadioMan
05-10-2010, 06:27
за избелване ползваи лакалут мииги по два пъти цяла седмица и наистина има ефект моите не са жълти :D но имах проблем със венците михги по два пъти на ден и за сега няма проблем :) :)

kaspichanec
05-10-2010, 10:29
Здравейте, аз съм момче на 14... постоянно съм с приятели и ме е срам да се усмихна дори! Пък да не говорим за сваляне на момичета :? .. Не пуша щот цигарите са много скъпи кафето го спирам, а за виното - предпочитам бира и ракия
:smt104
Щом четеш теми от тийнпроблем значи си запознат/а не се учудвай, щото на 14 години някой къде къде по-други "работи" правят :lol: