PDA

View Full Version : Откачам !!!



nqmamdumi
05-08-2010, 20:22
Ще се опитам да го опиша накратко.. преди 3 год. се влюбих в едно момиче, нямах опит във връзките (тогава бях на 17г. колкото и смешно да звучи) след 3 год. аз осъзнавам, че тя е всичко, което аз ненавиждам изградих се като характер, мислене, този човек ме е разочаровал много детски номера, затварянки на телефони после 50 пропуснати, блокванки в скайп - отблокирвания (от нейна страна) детски неща.. този човек не е направил нищо за мен като кажа нищо.. освен обиди, скандали .. имах много проблеми, тя обикаляше дискотеките, аз нямах пари както и да е.. преди 5 месеца някъде реших да прекратя връзката... от тогава насам тормоз !!! По телефона, скайп, вкъщи идва, реве, че ме обича, че не може без мен, смс-си "Моля те обади ми се, лошо ми е", "искам да ти кажа нещо, важно е" звъня естествено знам ли всичко може да се е случило .. и мълчи ! Това става винаги в 11-12-1 вечерта, питам какво има какво се е случило.. и мълчи и си мънка нещо под носа .. аз се изнервям допълнително.. чакам я да свърже няколко думи в едно изречение просто не може, разминахме се в развитието, обяснявах й ,обаче тя не проумява какво говоря, тя е напълно повърхностна, когато и казах, че се разделяме тя си помисли, че има друга (нямаше, просто бях задушен,смачкан,ядосан,раз чарован), първосигнално мислене, лека доза тъпотия (с 2 думи : Обикновена чалгарка).. Моля някой да ми даде съвет какво изречение да и кажа, направя , че да ме остави намира !!! Вече се чудя какво да измисля: Държах се добре (по зле става) , държах се лошо (още повече се мотивира да ме тормози...)

П.П. На еднакви години сме, ако това има значение.

MaTSava
05-08-2010, 20:26
така е брат колкото по лошо се държиш толкова повече те търсят , ти си прави изводите

YouMakeMeSmile
05-08-2010, 20:29
обикновена чалгарка, ъх.. ебаси определението, човек!
плюс тва.. тя е на 20, явно с акъл на 12..
не и вдигай телефона, отрежи всяка връзка с нея, замини за 2-3 седмици в друг град, или село при приятели, или роднини, ако не става бии и 2 шамара и да се усети. успех

BonbonaBaby
05-08-2010, 20:29
така е брат колкото по лошо се държиш толкова повече те търсят , ти си прави изводите

И добре да се държи кво ? Да му се качва на главата ?

Иди и лепни 2 шамара да се осъзнае,деба курветинта..

6okolad4ety95
05-08-2010, 20:29
Ужас :( ами....смени си номера и скайпа!Може да помогне..

razores
05-08-2010, 20:29
Смени си номера ...

vagarious
05-08-2010, 20:30
Уау .. оценила те е, когато те е загубила.Хах .. :?
Дръж на принципите си и отстоявай позицията си.Щом си решил, че не искаш вече да си с нея - ок.Не се поддавай-днес,утре,други ден, месец,два и тя ще спре .. Сама ще се откаже да те преследва.Подходящи думи, мисля, че няма.Явно си опитал всичко.Остава само да разчиташ на това, тя сама да спре(както казах вече). :wink:

bobito_th
05-08-2010, 20:34
Защо просто не я игнорираш.. и да ти звъни и смс-и да ти праща лесно мажеш да си изключиш звука на телефона. Btw тя май не знае к`во иска.. А и ти си и казал, че т`ва е краят, а тя продължава :?

WrongLife
05-08-2010, 20:35
За пръв път виждам в този форум момче да мисли така, евала!
А иначе, смени си номера, скайпа, дори замини за няколко дни някъде. Когато ти пише смс: "лошо ми е" ти защо се обаждаш?! Да те пита и теб човек. "Направи добро, изяж говно!" това е напълно вярно в твоя случай!
Просто направи каквото другите по-горе казаха.
Успех! :-P

nqmamdumi
05-08-2010, 20:36
Телефона и скайп са лесни, малко операторите в Мтел ме мислят за луд, като изброих 3 номера за блокирване... обаче като идва пред нас да реве и да прави сцени пред блока... хубавото е, че след 2 седмици отивам да работя по морето, но щом за тези 5 месеца тя не се е отказала, лошото е, че не може да си хване сериозен приятел, защото я подмятат като боклук.., а аз си имам приятелка.. и имам чувството, че се опитва да ни раздели.

xNiKx
05-08-2010, 20:37
С едно изречение няма да стане, пич. :D

MaTSava
05-08-2010, 20:37
така е брат колкото по лошо се държиш толкова повече те търсят , ти си прави изводите

И добре да се държи кво ? Да му се качва на главата ?

Иди и лепни 2 шамара да се осъзнае,Д**а курветинта..

Като се държиш добре към даден човек ти му омръзваш и те заебава лека-полека

JackSparrow
05-08-2010, 20:57
така е брат колкото по лошо се държиш толкова повече те търсят , ти си прави изводите

И добре да се държи кво ? Да му се качва на главата ?

Иди и лепни 2 шамара да се осъзнае,Д**а курветинта..

=D> :-|

yeSHua
05-09-2010, 06:19
Това момиче явно не разбира от дума и явно самата тя е твърде объркана. Много е вероятно даже да не те обича, а да изживява твърде тежко факта, че си я зарязал, допускам че страда от психологически срив и те търси, защото донякъде осъзнава грешките си, но понеже не би могла да го признае пред себе си - когато я отхвърляш и се държиш с нея като с парцал, тя бива наказвана заради тях по този начин. Нейното състояние граничи с болестно и трябва да ѝ се помогне, но не си ти човекът, който може да го направи - и да я пратиш на психотерапевт, едва ли ще те послуша, а не е редно да ѝ обещаваш каквото и да било, ако го посещава или да ходиш с нея, защото ще ѝ дадеш нови надежди и ще го прави „заради теб“, което ще попречи на лечението.

Ходили сте 3 години заедно - би трябвало да познаваш родителите ѝ. Поговори с някой от тях, обясни им ситуацията и ги убеди, че за доброто дъщеря им, тя трябва да се консултира със специалист, за да възвърне душевното си равновесие - поне те все би трябвало да имат някакво влияние над нея, на 20 едва ли е напълно самостоятелна и независима, особено с такова поведение. Тя се намира в дупка и сама няма да излезе от там - сигурно сама за себе си смята, че единственият начин това да се случи е да си те върне, защото е убедена, че сама е неспособна да се справи. Помоли ги също да направят нещо, за да я държат на разстояние от теб - да я заплашат, че ще ѝ спрат издръжката примерно, разбира се, отново в случай, че тя е зависима от тях.

Последната мярка, която можеш да предприемеш, е да се оплачеш в полицията и да я посетят да си поговорят с нея - но пък от описанието на ситуацията, по-скоро не мисля, че това ще я стресне особено.

lilincituuuu
05-09-2010, 07:19
Прекрати сякакви контакти с нея, според мен, защп й дигаш въобще? Натискаш 'silence' и не обръщай внимание :) Като й дигнеш няколко пъти, на нея й става ясно, че ще й дигнеш всеки път, когато тя иска.
Между другото имаше такава опция на телефона да блокираш даден номер, за да не те притеснява :) 8-)

sunshinepp
05-09-2010, 07:27
Телефона и скайп са лесни, малко операторите в Мтел ме мислят за луд, като изброих 3 номера за блокирване... обаче като идва пред нас да реве и да прави сцени пред блока... хубавото е, че след 2 седмици отивам да работя по морето, но щом за тези 5 месеца тя не се е отказала, лошото е, че не може да си хване сериозен приятел, защото я подмятат като боклук.., а аз си имам приятелка.. и имам чувството, че се опитва да ни раздели.

Не може да блокираш обаждания от изброени телефони!?
А по темата :
Аз пък имам чувството, че има психични отклонения това момиче ..
Даваш й пълен игнор, смсии, обаждания . . скайпове, глупости . . нека си пише, звъни и тн.. Илии и вдигай и я набутвай да си мълчи или както казаха на безшумен профил.
После, ти би трябвало да си осведомил приятелката си за това нещо, което те тормози денем и нощем?
Когато оная ти звъни не може ли гаджето ти да вдигне? Така няколко пътти..казва й, че не си вече на тоя телефон и тая рано или късно ще спре, едва ли ще звъни за да си говори с момичето ти, тя търси тебе за сцени :)