PDA

View Full Version : Осъзнах.



RussianStandard
05-08-2010, 21:04
че го обичам повече от себе си :/
по цял ден за него мисля и всяко нещо за него ми напомня..

знаете истрорията ми .. ако ли не ( http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=335137&start=0 )

и се чудя дали нямам поне малко гордост и достойнство..

пп: не съм правила нищо и никакви опити да се свържа с него.

valdesbg
05-08-2010, 21:06
Навиваш се.. промяната не е лошо нещо.

Недей да се опитваш да стоплиш отношенията ви. Накрая ще свършиш в сълзи...

babity
05-08-2010, 21:08
Всички знаем, че в момента нямаш нито гордост, нито дойстойнство. Всъщност това няма нищо общо нито с едното, нито с другото. Та виж го как ти говори само. Проблемът е в страхът ти да не останеш сама. Де факто самата самота е доста надценявана. Не е толкова болезнено, по - скоро е скучно. Натийскай се с някой друг. Доволна ше останеш.

п.п. Никога не съм давала по - тъпо звучащ съвет. Лигаво ми е, но наистина става един комопот с хорамоните ни когато сме с мъжжж и после е хууубаво! Поне няколко дни.

valdesbg
05-08-2010, 21:15
Абе макар и в същината си съвета ти да е окей.. реално ако го послуша .. ще сбърка.

ПО просто казано - да не се страхува от самотата. И незаменими и незабравими хора няма.

Това за babity

babity
05-08-2010, 21:17
Абе макар и в същината си съвета ти да е окей.. реално ако го послуша .. ще сбърка.

ПО просто казано - да не се страхува от самотата. И незаменими и незабравими хора няма.

Това за babity

Незаменими действително няма, за незабравимите бихме могли да спорим, но няма смисъл, 'щото влагаме различен смисъл в думата. Съвета ми си е чук, 'щото ако си намери начин да се почувства желана, ще и отпаднат 99% от грижите по човека.

RussianStandard
05-08-2010, 21:20
Ммм,
нали скъсахме преди 1 - 2 седмици
и от тогава не поглеждам никой друг.
Не си се представям с друг или пък друг да ме докосва и прегръща.

valdesbg
05-08-2010, 21:22
А това няма да го почвам пак. Щото знам къде ще свърши.

Със здраве :)

vagarious
05-08-2010, 21:22
Ммм,
нали скъсахме преди 1 - 2 седмици
и от тогава не поглеждам никой друг.
Не си се представям с друг или пък друг да ме докосва и прегръща.

Просто трябва да почакаш.Тези неща не стават от днес за утре.Е, стават, но явно си сериозен човек и както казах - трябва да мине време. :wink:

babity
05-08-2010, 21:24
Ммм,
нали скъсахме преди 1 - 2 седмици
и от тогава не поглеждам никой друг.
Не си се представям с друг или пък друг да ме докосва и прегръща.

Е, добре де, не ми се искаше да си като мен, но явно си. И аз мразя чужди да ме докосват(принципно, де факто е по -различно, но не говорим за мен сега). Просто предизвикай ситуация, в която да се почувстваш желана. Минало е време, той не те е потърсил (примерно) и в момента се чувстваш леееко незначителна и нужна. Докато ако ме послушаш и си подариш нещичко с нЕкой приятен младеж хормоните ти ше се разиграят, ще ти се грабне акъла с филми по новичкия и за най - малко 2 - 3 дни ше си нов човек.

valdesbg
05-08-2010, 21:25
Абе.. не че нещо, ама усещаш ли че я слагаш пак в същия филм който е в момента?

Пак за babity.

По темата - казах ти, навиваш се за дивотии.

babity
05-08-2010, 21:28
Абе.. не че нещо, ама усещаш ли че я слагаш пак в същия филм който е в момента?

Пак за babity.

По темата - казах ти, навиваш се за дивотии.

Ми... не. Едно е "по случайност" да се понатискате и да си спомняш развълнувано, друго е да ти е вече да си се самонавил, че си влюбен. Не вярвам с нея чааак толкова да си приличаме.

Snickers
05-08-2010, 21:28
Абе.. не че нещо, ама усещаш ли че я слагаш пак в същия филм който е в момента?

Пак за babity.

По темата - казах ти, навиваш се за дивотии.много добре ми звучи тази дума, наистина много

valdesbg
05-08-2010, 21:31
Ще се понатискат малко, тя ще хлътне(щото психиката и е нестабилна), после нашия ще я остави(вероятно, а и би трябвало, все пак това е натискане и нищо повече) и ще си гледа живота. И хоп героинята ни няма да спи от съмнения и терзания за тоя новия, и едновременно с това - спомени за бившия и разни мисли да се връща при него.

Не забравяй че е на 15 девойчето.

Чаткаш ли за кой филм приказвам аЗ?

Нищо против авторката. Мисля логично.

babity
05-08-2010, 21:36
Не е ли по - добре да тръгне напред, вместо да си чака... нещото там. Клин клин избива. Ако реши да приеме твоя съвет ('щото ако не се захване с друг "клин" в момента явно го прави), започвам залози до колко часа ще звънне на бившия.

valdesbg
05-08-2010, 21:41
Ся въпроса е да се изясни със себе си. Щото кашата е пълна. И всеки нов "клин" само ще я обърка.

Клин клин избива. Да ама не. Пробвала ли си го реално?

Че ще звънне на бившия и ще иска да се събират - факт. Двете теми го показват.

Да добре ще е да тръгне напред. Обаче САМА за известно време. Мисли защо.

RussianStandard
05-08-2010, 21:49
'ма на човека нито му пука за мен нито нищо.
аз съм глупава. да глупачка съм.
първия път като скъсахме той НЕ МЕ потърси и не веднъж се е случвало, е така докато съм в добро настроение ( когато скъсахме първия път ) аз да му се обадя първа и да го попитам дали иска да излезем.
Защо се тормозя?
Според мен не е вариант, да ходя да се натискам с някой друг .. може да стане по - зле .

babity
05-08-2010, 21:51
Мда, с клина съм го пробвала. Добре се отразява, както казвам от хиляда поста насам. За какво толкова има да се обърква? Просто излиза с нов сладур=нямам време да мисля за предишната отрепка. Разбира се, че ще трябва да дойде момент, в който да се научи да си е самодостатъчна, но в никой случай няма да стане докато е на 15. Защо да се заблуждаваме?

п.п. Защо спорим след като тя не взема отношение?

RussianStandard
05-08-2010, 21:55
мне, просто чета
и си мисля така, ако след всяка провалена връзка отивам да се натискам с друг до къде ще стигна :-o

babity
05-08-2010, 22:03
мне, просто чета
и си мисля така, ако след всяка провалена връзка отивам да се натискам с друг до къде ще стигна :-o

Добре... потъни в самосъжаление щом желаеш. Гадно е, но щом от това имаш нужда.... ти си знаеш.

GregoryHouse
05-08-2010, 22:21
Ся въпроса е да се изясни със себе си. Щото кашата е пълна. И всеки нов "клин" само ще я обърка.

Клин клин избива. Да ама не. Пробвала ли си го реално?

Че ще звънне на бившия и ще иска да се събират - факт. Двете теми го показват.

Да добре ще е да тръгне напред. Обаче САМА за известно време. Мисли защо.

Пич в тоя форум мозък влагат с мъка ще кажа 2% ...очакваш невъзможното...

По темата: Момиче прояви малко воля де. Само това ти липсва да си добре занапред.

DevilWish
05-08-2010, 22:30
Не съм ти чела другата тема ,но прочетох ,че казваш, че след 2 седмици не можеш да заглеждаш друг.Нормално е.След като си обичала този човек ти трябват много повече от 2 седмици.Ти какво искаш?Веднага друга връзка?Представи си тогава какво ще е мнението - егати колко й е пукало щом вече е с друг ;)

valdesbg
05-08-2010, 22:36
Хаус.. все някой от тия 2 % ще се замисли. А това ще е достатъчно.

Например ти.

Ясно е че авторката ще се заслуша в угодните за нея съвети. А по ирония на съдбата те са точно неправилните - лекуват симптомите, но не убиват причинителя, казано на медицински език. И колелото ще се завърти.

GregoryHouse
05-08-2010, 22:38
Не съм ти чела другата тема ,но прочетох ,че казваш, че след 2 седмици не можеш да заглеждаш друг.Нормално е.След като си обичала този човек ти трябват много повече от 2 седмици.Ти какво искаш?Веднага друга връзка?Представи си тогава какво ще е мнението - егати колко й е пукало щом вече е с друг ;)

Наистина съгласен съм, но според мен времето е индивидуално. Зависи от характера на човек. Може да е 2 седмици може да са 2 години. Това не значи, че не го е обичала. Но Друга връзка е просто бягане, и обикновено нараняваш следващия и го оставяш с празни ръце, което е тъпо и безсмислено.

electrocute
05-09-2010, 08:54
ако наистина си го обичала толкова много, не може чувствата ти да отминат за 1 или 2 седмици. Трябва ти много воля и време.