PDA

View Full Version : Помощ или нещо от този род хаха



whocaress
05-08-2010, 23:33
Здравейте! С приятеля ми сме правили секс до сега 3 пъти. Кога за бога ще изпитам оргазъм хаха Той е на 20г малко или много има опит; аз съм на 16г. беше ми за първи път. Разбирам, че сега всички ще започнете да обсъждате това за години, това е мой избор и се надявам въпреки всичко да има и някой коментар, който да ми помогне! Говорила съм с по-големи приятелки които след около година редовен полов живот не са изпитвали оргазъм до сега.. Знам, че е индивидуално, но ако може някой да сподели опит и малко да ме ограмоти.(ако може и сега да пропуснем въпроса, че щом съм започнала да водя полов живот трябва вече да съм се ограмотила.) Благодаря предварително!

SuNsEt
05-08-2010, 23:40
Ами разбира се,че е индивидуално при всеки.Въпреки това много зависи и от 2та,но може би повече от него.Той трябва да те предразположи по такъв начин,че освен да си възбудена да има и още нещо...Не знам как точно да ти го опиша.Когато има страст,тогава има всичко.

whocaress
05-08-2010, 23:44
Да да разбирам всичко това просто.. :)
Ти след кой път изпита оргазъм? Ако не е проблем да кажеш разбира се, просто искам долу горе да имам представа за това..

SuNsEt
05-08-2010, 23:52
Аз дефакто все още съм девствена-не е имало проникване,но съм изпитвала много пъти огразъм при орален секс.Не мога да сравнявам абсолютно едно към едно със същинското проникване,но смятам,че теорията ми за страстта е вярна.
Явно има нещо,което не ти харесва докато го правите.Трябва да говориш с приятеля си и да разберете заедно,защо не достигаш до оргазъм.Естествено,че ти е хубаво,но когато изпиташ огразъм,тогава ще разбереш и как да го повториш.Просто трябва разнообразие в тези неща...любовната игра и повреме на акта.Прави каквото ти харесва през това време(драскай го или крещи,де да знам),просто пробвай различни неща и се отпусни максимално.Не мисли и не чакай,кога ще дойде оргазъма.Може и да си поговорите разни работи преди секса,за да се нахъсате примерно.Трябва да пробваш от всичко.
ПП:И аз съм на 16,но все още не мисля да преминавам към същинска част с някое момче.

whocaress
05-09-2010, 00:27
Късметлийка :) Благодаря много за отговора.

LambOfGod
05-09-2010, 00:48
Aз успях след 3-4 месеца редовен секс... Просто позата беше идеална и той натискаше Г точката ми, вече бях поопознала тялото си и къде какво ми харесва и си казах секунда преди това "Добре, през кура ми е вече, че си ебал други, приемам го" иии от тогава в тази поза мога да свърша почти всеки път, а ако не стане после си довършвам с ръка.
Дано да съм ти помогнала....

Shady141
05-09-2010, 08:09
той на 20 ти на 16...NICE :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ше се получи спокс :grin: :grin: :grin:

H473RBG
05-09-2010, 11:06
Отпусни се.Всичко ще бъде ОК. Малко повечко практика.. не знам преди това каква точно подготовка имаш..
В смисъл при мен от първия път се стигна до оргазъм :) Вероятно,защото с тогавашния ми приятел ходехме вече 8 месеца и доста добре познавахме телата си и това , което ни харесва :)
Спокойно :)

DarkWitch
05-09-2010, 13:45
Аз дефакто все още съм девствена-не е имало проникване,но съм изпитвала много пъти огразъм при орален секс.Не мога да сравнявам абсолютно едно към едно със същинското проникване,но смятам,че теорията ми за страстта е вярна.
Явно има нещо,което не ти харесва докато го правите.Трябва да говориш с приятеля си и да разберете заедно,защо не достигаш до оргазъм.Естествено,че ти е хубаво,но когато изпиташ огразъм,тогава ще разбереш и как да го повториш.Просто трябва разнообразие в тези неща...любовната игра и повреме на акта.Прави каквото ти харесва през това време(драскай го или крещи,де да знам),просто пробвай различни неща и се отпусни максимално.Не мисли и не чакай,кога ще дойде оргазъма.Може и да си поговорите разни работи преди секса,за да се нахъсате примерно.Трябва да пробваш от всичко.
ПП:И аз съм на 16,но все още не мисля да преминавам към същинска част с някое момче.
+1 и аз съм така като SuNsEt :)

aNkLegIrL
05-11-2010, 18:17
Според мене оргазма не е "продукт" само от физическия контакт.Мисля,че по-голямата част от него се случва в главите ни,независимо къде ни оправят - анално или вагинално.Всичко е въпрос на емоция,възбуда,предразполо жение,нагласа! Твоят анален оргазъм е да осереш момчето ли? :-D

Callisto
05-11-2010, 18:51
Според мене оргазма не е "продукт" само от физическия контакт.Мисля,че по-голямата част от него се случва в главите ни,независимо къде ни оправят - анално или вагинално.Всичко е въпрос на емоция,възбуда,предразполо жение,нагласа!

Всъщност почти всичко е в главите ни било то изживявания, емоции или болка. Повечето неща просто си ги самовтълпяваме. Ако си кажа, че нещо не ме боли и почна да мисля за друго то това нещо наистина спира да боли. Това доказва, че всичко е в главите ни.
Аз лично достигнах до оргазъм още първият път и то многократно. Най-лесно достигам до оргазъм, когато гаджето ми си играе с пръстчета в мен, но последният път стана и само със секс. Беше толкова хубав, че въпреки че трябваше да сме тихи изобщо не съм се усетила как съм си викала най-безцеременно, докато техните са спяли в съседната стая. :D

ozzy
05-11-2010, 20:05
Смисъл немога да си го представя .. за да ти дам някакъв съвет смисъл той неможе да те задоволи или ?!

aNkLegIrL
05-12-2010, 03:33
Според мене оргазма не е "продукт" само от физическия контакт.Мисля,че по-голямата част от него се случва в главите ни,независимо къде ни оправят - анално или вагинално.Всичко е въпрос на емоция,възбуда,предразполо жение,нагласа! Твоят анален оргазъм е да осереш момчето ли? :-D
+за поста на Алекс-сексът е в главата! :)
anklegirl, по-добре е да замълчиш,не да дрънкаш безсмислени глупости :)

+++ и аз за поста на Алекс!!!anklegirl,ти си поредният чекиджия,който не може да си намери приятелка и се е заробил с форуми в желанието си да избие комплексите и събере материал.А ако си момиче още по-жалко.Във всяка една тема ти четем безсмислените постове,заяждания с потребителите и груб език.Мисля,че е крайно време да те изритат от тук.Но модераторите все ги няма ,когато не трябва.Надявам се да не ти виждаме повече тук! Ти пък коя беше ,че да четем какво се надяваш???Аре бегай,че спамиш само :D

uBuTo
05-13-2010, 16:55
И защо мислиш че ще започнем да обсъждаме годините?? :?

alexcheto0
05-13-2010, 18:37
И защо мислиш че ще започнем да обсъждаме годините?? :?

Защото някои хора във форума само за това дрънкат.. :lol: :lol:

SuNsEt
05-13-2010, 18:56
И защо мислиш че ще започнем да обсъждаме годините?? :?

Защото някои хора във форума само за това дрънкат.. :lol: :lol:
Абе не е така...годините са много важен фактор и на дадени години доста хора натрупват даден опит.На 13-14 години не можеш да даваш някой-знае какъв съвет от личен опит.Пък на 16 вече сама може да си решава дали да го прави или не,но не е казано,че като стане на 16 и вече трябва да го е направила или веднага да започне.

alexcheto0
05-13-2010, 20:54
И защо мислиш че ще започнем да обсъждаме годините?? :?

Защото някои хора във форума само за това дрънкат.. :lol: :lol:
Абе не е така...годините са много важен фактор и на дадени години доста хора натрупват даден опит.На 13-14 години не можеш да даваш някой-знае какъв съвет от личен опит.Пък на 16 вече сама може да си решава дали да го прави или не,но не е казано,че като стане на 16 и вече трябва да го е направила или веднага да започне.

Е да естествено.. ама си зависи от годините все пак. Примерно толкова много лапета пишат, че са на 13, но се чувствали готови! :lol: Ето това за мене не е нормално, но от 14 и нагоре.. мисля, че могат да взимат правилни решения за себе си, не знам.. :D

kuler
05-14-2010, 07:38
Здравей първо.
Та за този твой оргазъм,ако правите само едни секс е така да отчетете дейност,няма да стигнете до нищо,просто трябва да има любовна игра,малко ти не го,малко той тебе,бе да ви стане адски кеф,а не 10-15 минути клатене като за отчет.

П.п-годините не са важни,всичко си е до хората и какво са си решили те за тях!

SpOrTs_GiRl
05-14-2010, 09:34
Ами разбира се,че е индивидуално при всеки.Въпреки това много зависи и от 2та,но може би повече от него.Той трябва да те предразположи по такъв начин,че освен да си възбудена да има и още нещо...Не знам как точно да ти го опиша.Когато има страст,тогава има всичко.
Мисля, че напълно се съгласявам с теб. :)
Ноо има и друго .. не познавам момиче, получило вагинален оргазъм от 3 полови акта?! .. Ти чуваш ли се, някои жени не получават с години, не точи лиги на тези неща още от сега.. Има време за всичко.

Gr0zDan0v
05-14-2010, 09:36
Според мене оргазма не е "продукт" само от физическия контакт.Мисля,че по-голямата част от него се случва в главите ни,независимо къде ни оправят - анално или вагинално.Всичко е въпрос на емоция,възбуда,предразполо жение,нагласа!

браво alex +1 :grin:

ladykeisy
05-14-2010, 09:47
Смисъл немога да си го представя .. за да ти дам някакъв съвет смисъл той неможе да те задоволи или ?!
"смисъл" няма смисъл...
По темата: За всеки си е индивидуално.Смятам,че все още не си опознала всичко в тялото си и не си се отпуснала достатъчно или приятелят ти не те възбужда как трябва...Ще изпиташ оргазъм,но просто трябва да е с правилния човек.

BigFakeSmile
05-14-2010, 10:20
Все някога ще получиш, не зависи само от мъжа, а и от нагласата ти
Първият ми оргазъм беше, когато правех секс за втори път, дори тогава успях да свърша..
Но многопъти ми се е случвало да съм в лошо настроение..и тогава дори ме е боляло и сме спирали..изчисти си главата от странични неща и мисли само за удоволствието :)

whocaress
05-14-2010, 22:36
Благодаря много на всички за точните отговори ! :)

transformable
05-14-2010, 22:45
Не си ли си помисляла,че може би не те задоволява ?

Aubergene
05-14-2010, 22:57
аз пък всеки път се чудя, като ви чета мненията... оргазъм от първия път, та чак и "многократен оргазъм"... не искам да отчайвам никого, ама съм доста по-възрастна от вас, водя полов живот от години, а никога не съм стигала до вагинален оргазъм... вярвам, че всичко е в "главата ми", но пък това никога не ми е пречело да се наслаждавам на секса, прекрасно съм се научила да си "помагам", когато е необходимо и така разочаровани няма... тъй че, недей си го поставя за цел, отпусни се и така... това не е състезание!...