PDA

View Full Version : Знаеш английски? Изкарай пари!!!



rado0201
05-09-2010, 07:07
Здравейте,
публикувам тази тема за всички /и особено за всички тийнейджъри/, които са добри в английския език.

Всеки, който смята, че е добър по английски може да опита да изкара малко парички като приложи на практика всичко, което е научил.

За да конкретизирам, става въпрос за писане по различни теми, така че Writing-a ви трябва да е на много добро ниво. Всеки, който иска да научи повече, може да ми прати Лично съобщение :)

Nakadah
05-09-2010, 07:24
Интересно ми е какво ще напише амк :lol:

someonerandom
05-09-2010, 07:48
Имам чувството,че няма да му се занимава :D

amk933
05-09-2010, 08:09
Имам чувството,че няма да му се занимава :D

Как позна...а и плащането трябва да е дооста, че да ме поблазни. 8-)

А и нещо ми понамирисва тази обява. :o

L0ST
05-09-2010, 08:15
Абе ти да не е да учиш в някоя езикова гимназия и да искаш да ти ишем домашните? :lol: :lol: :lol:

amk933
05-09-2010, 08:17
Абе ти да не е да учиш в някоя езикова гимназия и да искаш да ти ишем домашните? :lol: :lol: :lol:

Един човек, който да разбира моите терзания... :o

FuriousBlader
05-09-2010, 08:21
Хмм, това ми се струва лееко съмнително. Пъвро покажи парите после ще пишем :D:D

someonerandom
05-09-2010, 08:34
Абе ти да не е да учиш в някоя езикова гимназия и да искаш да ти ишем домашните? :lol: :lol: :lol:

Един човек, който да разбира моите терзания... :o
Не е само един,ама си викам да не се нахвърлям на човечеца :D

rado0201
05-09-2010, 08:37
Така значи почвам да отговарям поред на номерата! :D :D

Амк93 няма смисъл да ти говоря за разни суми, тъй като така или иначе едва ли ще повярваш. Мога да ти кажа само, че с два часа "работа" на ден можеш да си докарваш повече пари на месец, отколкото някои хора, които извършват тежка и физическа работа по цял ден. Това колко пари ще изкараш зависи главно от теб?! От поста ти виждам, че имаш високо мнение за английския си, така че явно можеш да изкараш доста /ако наистина е така/.

Коментара на ЛОСТ дори не мисля, че заслужава някакъв коментар. Кой луд ще дава пари на хора, за да му пишат домашните? И кой учител дава за домашни на учениците да пишат статии??? Както и да е..може би просто е било шега, която не съм разбрал! :)

И относно съмненията на Блейдър-а /както и на амк93/ мога само да кажа, че са безпочвени. Това да се съмняваш е нормално, но това да си убеден, че те лъжат е типична черта на българина. По принцип плащането се извършва до няколко часа след като се изпрати статията/статиите. Това, можете да бъдете сигурни, го предлагат много ама много малко хора!! Влезте, в който искате фрийлансър сайт, за да видите, че повечето хора дават заплащане веднъж седмично. Така ти може да си написал 100 статии през седмицата и да изгориш. А аз ако исках да лъжа, бих направил същия "трик". Както и да е..каквото и да приказвам, който не вярва, няма да повярва!!!

А и освен това много ме изненадва сигурността на всички, че могат да правят нещо такова. Никого не искам да обидя, но наистина се искат умения...т.е желанието на някого не значи, че той може да бъде избран.

И само да допълня относно плащането, че става САМО И ЕДИНСТВЕНО чрез ПейПал /поне при мен/. Така че ако нямате ПейПал акаунт, наистина бих Ви подкрепил, че четейки тази тема си губите времето!

someonerandom
05-09-2010, 08:42
Мнението на амк за уменията му си е подкрепено,вярвай ми.Аз,от друга страна, нямам ПейПал,а и не съм сигурен,че ще мога да отделя по 2 часа на ден,така че може и да не се справя),така че това не е за мен(Възможността английският ми да не е на достатъчно високо ниво е възможна,но тъй като не отговарям на другите изисквания,няма смисъл да проверявам за какво става въпрос).

L0ST
05-09-2010, 08:45
Така значи почвам да отговарям поред на номерата! :D :D

Амк93 няма смисъл да ти говоря за разни суми, тъй като така или иначе едва ли ще повярваш. Мога да ти кажа само, че с два часа "работа" на ден можеш да си докарваш повече пари на месец, отколкото някои хора, които извършват тежка и физическа работа по цял ден. Това колко пари ще изкараш зависи главно от теб?! От поста ти виждам, че имаш високо мнение за английския си, така че явно можеш да изкараш доста /ако наистина е така/.

Коментара на ЛОСТ дори не мисля, че заслужава някакъв коментар. Кой луд ще дава пари на хора, за да му пишат домашните? И кой учител дава за домашни на учениците да пишат статии??? Както и да е..може би просто е било шега, която не съм разбрал! :)

И относно съмненията на Блейдър-а /както и на амк93/ мога само да кажа, че са безпочвени. Това да се съмняваш е нормално, но това да си убеден, че те лъжат е типична черта на българина. По принцип плащането се извършва до няколко часа след като се изпрати статията/статиите. Това, можете да бъдете сигурни, го предлагат много ама много малко хора!! Влезте, в който искате фрийлансър сайт, за да видите, че повечето хора дават заплащане веднъж седмично. Така ти може да си написал 100 статии през седмицата и да изгориш. А аз ако исках да лъжа, бих направил същия "трик". Както и да е..каквото и да приказвам, който не вярва, няма да повярва!!!

А и освен това много ме изненадва сигурността на всички, че могат да правят нещо такова. Никого не искам да обидя, но наистина се искат умения...т.е желанието на някого не значи, че той може да бъде избран.

И само да допълня относно плащането, че става САМО И ЕДИНСТВЕНО чрез ПейПал /поне при мен/. Така че ако нямате ПейПал акаунт, наистина бих Ви подкрепил, че четейки тази тема си губите времето!


Защо не кажеш поне статии на каква тематика, предполагам, че няма да се заключи, тей като МНОГО от потребителите си търсят работа, всеки ден има по 5 такива теми. Така няма да има нужда да ти пишем ЛС-та ако не ни интересува. Кажи за какви статии става на дума, каква тематика, колко дълги и т.н., че мързеливите хора (като мен), които и мързи да ти напишат ЛС ще разберат дали си залужава работата.

Инче шега..не, но го казах с насмешка. Има хора, които са ме карали да им пиша домашните за пари....ако не е мързеше така щях да си поизкарам по някой друг лев, ама...шанс :lol:


ПейПал, айде едни 60-70% отпаднаха :D ....

rado0201
05-09-2010, 08:48
Нищо не съм казал за уменията на амк. Само мога да се радвам на хора, които са умни, знаещи и можещи.
А относно двата часа на ден- това е нещо относително! Това, което е страхотно на този вид работа е, че ти решава колко да пишеш. Трябват ти пари?! Пишеш цял ден и вероятно ще си ги изкараш /казвам вероятно, защото зависи колко ти трябват/. Или пък не ти трябват пари? Тогава просто се отдаваш на мързела.. :) :)

Според мен, това е главното предимство на този род занимание, а не толкова "ОГРОМНИТЕ" суми пари, които малко хора могат да изкарат от такъв род дейност!

rado0201
05-09-2010, 08:54
Така значи почвам да отговарям поред на номерата! :D :D

Амк93 няма смисъл да ти говоря за разни суми, тъй като така или иначе едва ли ще повярваш. Мога да ти кажа само, че с два часа "работа" на ден можеш да си докарваш повече пари на месец, отколкото някои хора, които извършват тежка и физическа работа по цял ден. Това колко пари ще изкараш зависи главно от теб?! От поста ти виждам, че имаш високо мнение за английския си, така че явно можеш да изкараш доста /ако наистина е така/.

Коментара на ЛОСТ дори не мисля, че заслужава някакъв коментар. Кой луд ще дава пари на хора, за да му пишат домашните? И кой учител дава за домашни на учениците да пишат статии??? Както и да е..може би просто е било шега, която не съм разбрал! :)

И относно съмненията на Блейдър-а /както и на амк93/ мога само да кажа, че са безпочвени. Това да се съмняваш е нормално, но това да си убеден, че те лъжат е типична черта на българина. По принцип плащането се извършва до няколко часа след като се изпрати статията/статиите. Това, можете да бъдете сигурни, го предлагат много ама много малко хора!! Влезте, в който искате фрийлансър сайт, за да видите, че повечето хора дават заплащане веднъж седмично. Така ти може да си написал 100 статии през седмицата и да изгориш. А аз ако исках да лъжа, бих направил същия "трик". Както и да е..каквото и да приказвам, който не вярва, няма да повярва!!!

А и освен това много ме изненадва сигурността на всички, че могат да правят нещо такова. Никого не искам да обидя, но наистина се искат умения...т.е желанието на някого не значи, че той може да бъде избран.

И само да допълня относно плащането, че става САМО И ЕДИНСТВЕНО чрез ПейПал /поне при мен/. Така че ако нямате ПейПал акаунт, наистина бих Ви подкрепил, че четейки тази тема си губите времето!


Защо не кажеш поне статии на каква тематика, предполагам, че няма да се заключи, тей като МНОГО от потребителите си търсят работа, всеки ден има по 5 такива теми. Така няма да има нужда да ти пишем ЛС-та ако не ни интересува. Кажи за какви статии става на дума, каква тематика, колко дълги и т.н., че мързеливите хора (като мен), които и мързи да ти напишат ЛС ще разберат дали си залужава работата.

Инче шега..не, но го казах с насмешка. Има хора, които са ме карали да им пиша домашните за пари....ако не е мързеше така щях да си поизкарам по някой друг лев, ама...шанс :lol:


ПейПал, айде едни 60-70% отпаднаха :D ....

Статиите са на различна тематика. Наистина е малко сложно да резюмирам! В момента ми изкачат теми като "bad credit rating", "how to improve your credit rating" т.е в сферата на финансите. Но има и по леки като например за обзавеждане и т.н. Може някой да се оплаши от заглавията, които споменах, но наистина няма нищо страшно. Има си някои "тънкости", които аз вече съм уловил и ще мога да споделя евентуално с някой бъдещ "колега" :D :D :D :D

Chacho
05-09-2010, 08:56
Абе авторе, ти само словесни алабализми ли ще лееш или ще дадеш обява като хората. Кви пари, кво работно време, какви изисквания, какви задължения, срокове за кандидатстване, за какъв период от време, към коя фирма, възможности за трудов договор. "Ако работиш добре, ще си изкараш добре, ма работата е много добра.. па и аз съм добре, вие добре ли сте" Айде бегай от тук!

rado0201
05-09-2010, 09:02
Абе авторе, ти само словесни алабализми ли ще лееш или ще дадеш обява като хората. Кви пари, кво работно време, какви изисквания, какви задължения, срокове за кандидатстване, за какъв период от време, към коя фирма, възможности за трудов договор. "Ако работиш добре, ще си изкараш добре, ма работата е много добра.. па и аз съм добре, вие добре ли сте" Айде бегай от тук!

Това, което ти наричаш "алабализъм" си има и друго име, но ти едва ли разбираш. Ако съм искал да давам конкретна информация съм щял да го направя- заплащането и всичко друго зависи от уменията на човек! Ето защо аз предпочитам да подхождам индивидуално към хората, което е и причина за молбата ми към заинтересованите /от които ти явно не си/ да пишат ЛС!

elito0o0o0
05-09-2010, 10:16
Абе ти да не е да учиш в някоя езикова гимназия и да искаш да ти ишем домашните? :lol: :lol: :lol:

Един човек, който да разбира моите терзания... :o
Не е само един,ама си викам да не се нахвърлям на човечеца :D+++

Още от заглавието ми стана ясно за какво става реч. :) Към автора - биииииип попаднал си на грушните хора. Няма да ти стане номера. :)

amk933
05-09-2010, 10:20
Ок. Оставям темата и, ако има хора, които са кадърни и им се занимава да пишат. Нормално е, авторе, да има недоверие - в БГ сме. Ако обявата изтече ми кажи да я локна...Аз бих се занимавал дори нетолкова за парите, колкото за удоволствие, но нямам времето. Английският ми е достатъчно добър, писмения дори по-добър от българския, а устния, ако кажа, че съм правил симултантен превод ще схванеш. Но така или иначе не мога чисто физически да смогна.

Успех в търсенето на хора! :)

Ако нещо, обаче, не е както трябва и е некоректна обявата да пишат хората, защото няма да се толерира...

Unendlich
05-09-2010, 10:29
Авторе, ако амк се беше навил - щеше да те разори :lol:

rado0201
05-09-2010, 11:53
:D :D :D :D
Едва ли щеше да ме разори- даже напротив! Колкото повече статии се пишат за мен, толкова по-добре! :) :) :) :)

Както и да е! Виждам, че интересът /и то сериозният/ не е голям. Ще изчкам още 24 часа и ако не се появи някой сериозен кандидат, мисля че ще е най-удачно темата да се локне! Няма да крия разочарованието, тъй като си мислех, че тук, повече отвсякъде, ще име желаещи и интересуващи се! Е, явно съм грешал...

elito0o0o0
05-09-2010, 12:33
Дай повече информация в темата. Не на всички им се занимава да ти пишат на личен,че да им обясниш. Като ще пускаш такава тема - пускай и повече инфо в нея. :? :?

rado0201
05-09-2010, 12:52
Дай повече информация в темата. Не на всички им се занимава да ти пишат на личен,че да им обясниш. Като ще пускаш такава тема - пускай и повече инфо в нея. :? :?
Не мога да разбера колко повече информация Ви трябва?
Предполагам, че Ви вълнуват парите, така ли? Е, за съжаление не мога да Ви кажа "Ще Ви давам толкова", защото по този начин бих могъл да наруша обещанието- нещо, което не искам!
Всеки, който има желание, може да ми пише и нещата ще протекат по следния начин:
Давам една тема и очаквам статията /тя е от 400 думи/ да ми се прати. Ако съм доволен, "наети" сте и Ви плащам за темата ВЕДНАГА! Като видя и първата Ви статия, ще определя и колко пари ще получавате! Разбира се, ако Вие покажете, че умението ви да пишете се развива, заплащането също ще се "развие". :) :)
Когато ми пратите статиите /обикновено на пощата/, ще очаквам съобщение колко теми искате за следващите 24 часа. Например 3 теми или 5 теми, или колкото и да е! Моля обаче да обърнете ВНИМАНИЕ на факта, че ако поемето ангажимент да напишете 5 статии например, трябва да го изпълните!!! Ако не изпратите статиите, които съм Ви възложил до 24 часа, тогава КРАЙ!!!

Също така искам да съобщя, че всички статии се проверяват със софтуър за плагиаризъм!!! Това означава, че да сте копнали дори 1 изрчение от някой друг сайт /а не сте си го написали сами/, статията ще бъде отчетена като КРАДЕНА! Тогава, изходът ще е същият- КРАЙ на взаимотношенията ни!

Като съм тръгнал да говоря за всичко, да не забравя да спомена и факта, че трябва да пишете по максимален брой статии. Нормата на повечето от начинаещите е 30-40 статии на седмица /но тя постепенно се покачва, разбира се заедно със заплащането/. Ако достигнете норма от 100 статии на седмица /и повече/, вече ще си докарвате доста повече пари, отколкото, когато сте започнали!! :) :)

Мисля, че това е всичко, което може да знаете! Който е заинтересуван, може да се запише и да започне! Напомвям, че трябва да имате Пейпал Акаунт!

elito0o0o0
05-09-2010, 13:34
Това се искаше. Ще си помисля. Ако ми се занимава ... Дават много домашни пък и мен си ме помръзва,но ако реша нещо ще ти кажа. ;) Просто нямаше смисъл всеки ,който иска да ти пише и ти поотделно да ни даваш инфо.. Просто най-лесно е така.. пък и темата е за това ;)

rado0201
05-09-2010, 14:00
Това се искаше. Ще си помисля. Ако ми се занимава ... Дават много домашни пък и мен си ме помръзва,но ако реша нещо ще ти кажа. ;) Просто нямаше смисъл всеки ,който иска да ти пише и ти поотделно да ни даваш инфо.. Просто най-лесно е така.. пък и темата е за това ;)

А имаш ли Пейпал акаунт???

elito0o0o0
05-09-2010, 14:04
Не.

ameli
05-09-2010, 14:05
Задължително ли е с ПейПал.. смис, ако нямаш такъв акаунт работата няма ли да стане :-o

rado0201
05-09-2010, 14:11
Задължително ли е с ПейПал.. смис, ако нямаш такъв акаунт работата няма ли да стане :-o
Ами ако ми дадеш някаква друга идея как да ти дам парите, които ще си изкараш :-D :-D :-D :-D
Не мисля, че е удачно да обикалям цяла България, за да давам пари на всички хора, които работят за мен :D :D :D :D

ameli
05-09-2010, 14:12
пооо.. пощата, знам ли 8-) предполагам си в София..

и още 1 въпрос - за къде са тея статии 8-)

rado0201
05-09-2010, 14:15
пооо.. пощата, знам ли 8-) предполагам си в София..

и още 1 въпрос - за къде са тея статии 8-)
Не съм в София 8-) Сигурно съм останал един от малкото :D :D :D :D
Ами по пощата наистина става, ако човекът си поеме разходите т.е да му ги приспадна от сумата, която трябва да получи...

За мен това не е проблем, но наистина ми се вижда безсмислено, след като през Пейпал става за секунди транзакцията...

ameli
05-09-2010, 14:18
а на другото няма ли да отговориш ;)

rado0201
05-09-2010, 14:25
а на другото няма ли да отговориш ;)
"За къде са тези статии ли"
Ами не мисля, че е важно точно сега да говорим за тези неща. Има още много неща да говоря с хората, с които евентуално ще работя. Това, което осещам от повечето е просто любопитство без реален интерес към предложението. Така че смятам, че всичко, което е трябвало да кажа съм го казал! :) :)

Ти реален интерес имаш ли???

ameli
05-09-2010, 14:34
по принцип .. г/д съм заинтересувана.. но пайпал ме отказа донякъде, а сега с това последното и ти.. абе май няма да си намериш 'сериозни' кандидати скоро :)

rado0201
05-09-2010, 14:41
И аз така мисля, честно казано... :? :? :? :?
Тук си мислех, че хората, които знаят английски ще се избият да участва, ама какво да се прави...
Мен ми е все тая дали ще е някой на 16 години или на 25, не страдам от подобни предрасъдъци. Но българинът е подозрителен и това е...аз и да искам нищо не мога да направя по въпроса.

Само да напомня, че утре, ако още няма никой сериозен, темата ще се локне. Няма смисъл просто...

И все пак съм сигурен, че ако един сериозен човек се намери и се разбере, че "няма шега, няма измама" важи с пълна сила в моя случай, тогава много повече желаещи ще има.

А това, че не съм ти отговорил за какво са ми статиите, не виждам с какво трябва да те притеснява. Отговорът е "Защото съм решил.." Ти твоят работодател нима ще го питаш защо те кара да правиш това или онова.. Дава ти пари човекът и ти казва какво да работиш..Същото е и тук..Но какво ли съм ти и заобяснявал- то като нямаш Пейпал няма смисъл просто...

rado0201
05-10-2010, 10:43
Ясна е работата.
Амк можеш да локнеш темата- то се е видяло, че никой не иска. Явно ще се търси другаде.. :)

amk933
05-10-2010, 13:29
Ясна е работата.
Амк можеш да локнеш темата- то се е видяло, че никой не иска. Явно ще се търси другаде.. :)

ок

не си мисли, че е до неискане...има хора като мен на които им се занимава, но нямат физическото време :)