PDA

View Full Version : пари ми при пишкане



DYNAMIC
05-09-2010, 08:03
Проблемът ми е,че правих секс за 1 път преди 20 дни някъде.
В началото на акта приятелят ми влиза в мен без кондом и го слага след това,никога не свършва в мен.След предишния път имах едно по-странно усещане,но вчера го направихме пак и беше ок..но от 2-3 дни като цяло имам едно паращо усещане като пишкам,тази сутрин то беше мн по-силно и неприятно от вчера дори урината ми беше бледо розова,много сум притеснена : (. Казах на мама и тя ми каза,че сигурно имам цистит,но тя не знае,че сум правила секс,а аз се притеснявам от това,че може да е някоя полова болест.Утре ще отида на лекар..но не знам кой е по-подходящ уролог или гинеколог.Иначе усещането при пишкане е,че все едно не съм се изпишкала докрай.На 18 години съм.Ще с ерадвам на всякакви мения и някой ако е имал несхто подобно ,моля да сподели.Мн съм се наплашила : (

Biskfitka
05-09-2010, 09:43
И на мен ми се е случвало,когато не съм била достатъчно възбудена ии се ''протъркваш''...Може и да не е от това де.Не се притеснявай,нали ще отидеш на лекар...

ImmortalSportFreak
05-09-2010, 10:08
Мисля че имаш цистит.Отиди пръво при личния си лекар и той ще ти назначи нужното лечение или ще те прати на специалист ако е нужно.
Успех.

Take_That
05-11-2010, 19:48
Според мен имаш цистит. По принцип жените са много по-предразположени към него, отколкото мъжете. Преди известно време и аз бях така (все едно не съм се изпишкала докрай). Не се притеснявай, не е нищо страшно. Отиди на лекар (според мен на уролог), ще ти направят изследване на урината и сигурно ще те накарат да пиеш антибиотик :)

Manenkoto
05-12-2010, 06:41
Лично съм си имала доста проблеми в това отношение с паренето.
1. Може да си се претрила ами ако е така използвайте по някоя и друга плюнка като усетиш че ти е гадно едно сухо. Обаче ако е така не би следвало да е розовко е поне при мене не е. А пък и като правиш секс за 1 път става така получавало се някакво като възпаление но бързо минава. Но трябва да спреш за малко със секса докато не се почувстваш по добре.
2. Цистита при него има доста болезно парене и розов цвят на орината. В този случай най-добре отиди на при личният си лекар да ти направят изследвания на урината. Обаче ако имаш цистит би трябвало да пишкаш по малко и често. За да се изпишкаш по лесно и без да те боли много ами да е поносимо и за да ти олекне. В един леген със хлатка вода седни или клекни и ще видиш как отпуска.
3. Може да имаш и баклтерий някакви. В тоя случай е най-добре да се подмиеш с лайка и също да отидеш на лекар.
4. Може и да имаш проблем с бъбреците и ако розавият цвят започне да става червен значи е там причината.
Всичките което написах съм го изпутвала на свой гръб и знам колко е кофти. За това бягай на лекар и пий каквото са ти дали.

Denny94
05-28-2010, 20:33
И на мен ми се е случвало точно това , след полов акт
На сутринта или когато и да е било да ми пари като пишам
Тва мисля че се получава от ' сухота' , до такава степен явно да си била ' суха' че дори и да те е боляло и да ти е парило .
Аз така мисля щото и на мен ми се случвало .Или пък като си мия тялото ии дори ми пареше от водата...
Спокойно тва ще се оправи след няколко дена , верно трябва малко да се потърпи ама ще се орпавиш ... Щом аз съм добре сега .. 8-)

:oops:

darkPaladin
05-28-2010, 22:39
Колко често уринираш?

ImmortalSportFreak
05-28-2010, 23:03
Пуснато на: Нед Май 09, 2010 11:03 am
Хлапето сигурно си е решило проблема. 8-)