PDA

View Full Version : Голям тапак



Sladurcho
05-09-2010, 08:25
Здравейте на всички... дойде момента и аз да си излея всичко в този форум.. не искам съвети нито съжаление просто ми дойде в повече всичко и незнам....
Ходих с едно момиче П. което обичам страшно много и бих дал всичко за да съм пак с нея но проблема е че съм пълен идиот... напоследък започнах да и обръщам все по малко внимание ... не че исках така да стане просто и аз незнам защо стана така... може би исках малко свобода... а и имам един здравословен проблем за който не ми се говори.. и така де... :( разделихме се :( аз се напих и тръгнах с друго момиче... а въпросната П. също е тръгнала с някакво друго момче...Сега с П. сме само приятели но аз не мога да погледна на нея като приятелка... незнам ..откачам направо.. тя ми каза че все още ме обича но преди 2 дни ми наговори коренно различни неща... за нея бях нещастник който е бил най голямата грешка в живота и... Сега тука всички ще ми кажат да я оставя на мира да не я занимавам и т.н. ама не мога .... тя е най-хубавото нещо в живота ми и незнам какво да правя...
Стана малко дълго ама който не иска да не чете .... и моля без тъпи коментари както казах и в началото не търся нито съжаление нито съвети...

valdesbg
05-09-2010, 08:30
Ем стой и се саможалявай в измисления ти свят.

Не моята глава ще се троши. Прав ти път :)

Sladurcho
05-09-2010, 08:38
Къде го видя този измислен свят ..хах за какво изобщо си правиш труда да пишеш глупави коментари... :) И да не си блъскаш ти главата така че поне не се прави на важен :)

Nakadah
05-09-2010, 08:41
който не иска да не чете .... и моля без тъпи коментари както казах и в началото не търся нито съжаление нито съвети...

ОК, няма да коментираме, или да четеме 8)

valdesbg
05-09-2010, 08:42
Авторче - защо се хващаш за мнението ми. Нали не искаше нито съвет, нито съжаления? Не съм ти ги дал, къде е пробелма?

Sladurcho
05-09-2010, 08:48
Авторче - защо се хващаш за мнението ми. Нали не искаше нито съвет, нито съжаления? Не съм ти ги дал, къде е пробелма?

Никъде бе спокс :)

Eliii
05-09-2010, 08:58
Бъди спокоен - от мен няма да получиш нито съвет, нито съжаление. ;)

Само едно въпреосченце: Съдист ли си или просто ти харесва да нараняваш хората, които обичаш и те обичат?

И да, ти наистина си много тАп ;)

Lucyy
05-09-2010, 09:18
Нали знаеш: Оценяваш нещо чак когато го загубиш ;]
И ти в случая си се направил на глупак.

reload88
05-09-2010, 09:23
Нали знаеш: Оценяваш нещо чак когато го загубиш ;]
И ти в случая си се направил на глупак.


права е ... незнам ако искаш я питай последно обича ли те или не и може пък пак да потръгнат нещата :)

Sladurcho
05-09-2010, 09:30
Само едно въпреосченце: Съдист ли си или просто ти харесва да нараняваш хората, които обичаш и те обичат?

И да, ти наистина си много тАп ;)[/i]

Не съм съдист и изобщо не ми харесва да я наранявам може би затова и ще я оставя за да може да е с някой който ще я направи щастлива а не с идиот като мен....

justwondering
05-09-2010, 14:12
ако ти не се харесваш, и другите няма да те харесват. :wink:
ти може да не искаш съвет и мнение, обаче аз ще ти ги дам :P
питай я пак (за последен път) дали иска да има нещо общо с теб. Ако не иска- остави я. Постави се на нейното място. Ако някое момиче те тормози и иска да е с теб, а ти не, тя трябва ли да продължи да ти досажда?
Ако толкова не можеш да я превъзмогнеш, по-добре прекрати отношенията си с нея, докато я забравиш.

playboyche
05-09-2010, 14:48
Къде го видя този измислен свят ..хах за какво изобщо си правиш труда да пишеш глупави коментари... :) И да не си блъскаш ти главата така че поне не се прави на важен :)
Щом не искаш да се пише и чете темата закво я написа да изубиш така спипоценните ми 47 сек ????? :-o

uBuTo
05-12-2010, 11:28
Темата ме домързя да прочета, ама описанието ме разсмя от сърце!.. :razz: