PDA

View Full Version : ПИШЕТЕЕ ...Бора Бора...Достъпна реалност или просто мечта?



diwanence
05-09-2010, 13:16
Хораа плс вижте в Профила ми diwanence клипа за Бора Бора и давайте мненияя

Taa това простоо за мен е наистина райско кътче.. Бора Бора . :grin: .толкова е хубаво :-# ..от няколко месеца насам съм се зарибила по тоя клип и вече издивявам...просто колкото пъти да го гледам не ми омръзва...та исках да ви питам някой знае ли за каква цена точно става дума...четох страшно много оферти и тем подобни...на места на някой пишат грубо казано 10 хиляди евро за двама човека..и това включва 7 нощувки , ALL INCLUSIVE + самолетни билети и трансфери от летище до хотел....( в БГ левове направо майката си Е**ало - 20 хиляди лева.. :-s ) ....на други места пишат кам 5000 лева....но без изхранване .. :o а ся де въри ми обесни каква е тая схема...някой има ли идея колко е горе долу истинската цена на такава почивка защото вече тотално се обърках .... :oops: :-D


моля за сериозни мнения...ще съм ви благодарна да (колкото и нереално и хубаво да изглежда тва 8-) )

machoka
05-09-2010, 15:31
Специално на Бора Бора съм хвърлил поглед от доста години насам и мисля, че това ще е следващото място за посещение.

Едно време имаше цена от 6000евро за човек, която включваше полет до Париж, от там с чартър до Таити, и от там с корабче до Бора Бора, което не е много далече, а на връщане също, само че с нощувка преспиване в Париж и на следващия ден полета до София..което е супер...като цяло френската полинезия, а и самата френска Ривиера си заслужава да се види повече от всичко..за жалост трябва да има с кого да го споделиш...защото всяка неземна гледка, видяна само от чифт очи не струва и една стотинка.

ThroughStruggle
05-09-2010, 15:38
Според мен е доста надценен остров. Ако искаш екзотични преживявания, можеш да отскочиш до Малдивите (http://okolosveta.com/gall/mv5.jpg) на доста по-приемливи цени.

kypo
05-10-2010, 11:08
az iskam na sei6elite, ama za sega nqmam pari za takiva ekzoti4ni mesta

sori za latinicata ama v rusiq sum, v rusiq sum
6to nqma kirilizator na foruma?

Canis_Dirus
05-10-2010, 11:20
Аз знам само за Тора Бора. За мъжете предлагам до там нещо като екскурзия, че даже и плащат 8-)