PDA

View Full Version : Проект по информатика.



zazunken
05-09-2010, 13:26
ПЛС ако някой има готов да го даде. Крайния срок е 14.05.2010


Да се представи курсов проект, който да отговаря на следните изисквания:
1. Да съдържа презентация по зададена тема с 6 до 10 слайда.
2. Да съдаржа текстов документ по темата на презентацията с не по-малко от 3 текстови страници и една с вмъкната таблица, подходящо форматирана и тематично свързана с текста.
3. Ориентацията на текстовите страници да е вертикална, а на страницата с таблица - хоризонтална
4. Текста да е с Times New Roman шрифт, 12р-р на буквите, разстоянието между абзаците да е 12pt, а разстоянието между редовете 1,5 lines.
5. Да има вмъкнати
а. Рамка и фон на абзац
б. Колони
в. Символи и номерация
г. Заглавна буква
д. Картинки, подходящо форматирани
6. Да съдържа таблица на Excel по темата с подходяща диаграма.
7. Курсовата работа да се представи във вид на файл
8. Срока на представяне е 14.05.2010г.

elito0o0o0
05-09-2010, 13:42
Що не се гръмнеш? :?

SmilezZz
05-09-2010, 13:50
А защо не си го направиш сам/а :x

zazunken
05-09-2010, 14:04
щото нямам никаква идея как се прави

nIkEnCeTy_bE
05-09-2010, 14:09
elito0o0o0 - защо трябва да му говориш така? Не всеки може да го направи, колкото и лесно да звучи или простовато. Човека неможе да се сети - попитал е, затова е форум. Как да го направи сам?! Извинявай, че ти спамя темата. Мисля, че има кой да ти помогне, но неможе веднага. Пък и когато получиш отговори, надявам се, ще се заемеш и бързо ще го направиш. Ако не ще попиташ някой приятел/ка, който ги разбира.

ameli
05-09-2010, 14:14
щото нямам никаква идея как се прави

отваряш учебника, четеш и следваш всички стъпки.. а иначе дай поне тема :?

L0ST
05-09-2010, 14:44
Абсолютно нищо сложно не виждам в това, да не говорим пък че има и време, седна си на д-то и си го направи, като не знаеш - учебник, google.


Дори и да исках да ти го направя щеше да ме домързи :lol:

elito0o0o0
05-09-2010, 14:51
nIkEnCeTy_bE И аз имам да правя презентация и трябва да си мисля мои си неща,защото г-жата ще се усети ако препиша вс. от учебника и ми е г/д трудно,но не рева,нали?!?! :) Бях забравила как се работи с тази програма,но потърсих кое,как и къде се прави и намира и сега остава само да допълня с моите знания. :) Не виждам нищо сложно в това. ;) А така му говоря,защото вече супер много ме дразнят хората ,които разчитат на други хора и нямат грам акъл да направят такова лесно нещо. :)

nIkEnCeTy_bE
05-09-2010, 15:14
Е добре, явно незнае как трябва да го направи, а и той си го каза. Защо трябва веднага да разчита на други хора? Нали за това е форум, който може да му помогне - ако не не.

whitediamond
05-09-2010, 15:25
Излиза,че просто искаш някой да ти го направи ,да ти го прати и след тва ти да го представиш от твое име. Е не виждам как ще стане,ти не искаш помощ,а всичко на готово. Е sorry,ама направи си сам !