PDA

View Full Version : Сама..



balu4ka
05-09-2010, 14:56
Както всичко си има край и този дойде,мислех си ,че има смисъл в това което имаше между нас..Мислех си ,че не съм губела времето си с него,че той беше човека ,че той беше другата половинка от мен и най накрая я бях намерила..Цели 9 месеца ,дори и през толкова много трудности аз и той бяхме заедно..Бях се изчерпала,бях му дала всичко което имах,бях направила толкова много неща ,толкова много жертви в името на любовта ми към него...Скарах се с семейството ми,скарах се с приятелите си за да съм с него.А сега той е там ,а аз съм тук и нямам нищо...Вярно ,че разтоянието убиваше толкова много неща,но нали щяхме да сме силни,нали щеше да е до мен в добро и лошо...
Мина месец от както ме заряза с това ,че иска да сме приятели.Казваше ми ,че съм била много ценна за него и не искал да ме изгуби ,а аз не можех да кажа нито дума ,защото ме болеше всяка секунда.Преди това да се случи ,той дойде в града ми ,спа у дома запозна се с родителите ми.Всичко беше прекрасно,докато не си замина с влака,стоях на гарата и си мислех колко е хубаво ,че той е до мен..Ето ме 1 месец по късно,аз не спирам да мисля за него и да ме боли от това..Искам да започна на ново ,но не се получава.Той не ме търси,не ми пише.В скайп ми говори за аверките си ,но нали не иска да загубим контакт..Уж щеше да идва всеки месец за да се виждаме ,но никога не говори по тази тема.Толкова много страдах заради него,и продължавам да го правя,защото наистина го обичах,и продължавам да го правя...
Мъча се ,ето в петък излязох с едно момче,което ме харесва,но през цялото време се сещах за последната ми среща с него и това ме убиваше..КАК да го забравя,дори не мога да спя в стаята си ,защото всичко ми напомня за него..Той беше първата ми любов,а толкова много боли от спомена и дните просто отминават...


ПС:просто исках да споделя ,защото не знам на кого да разкажа,а много ми се е насъбрало..

YouDontKnowMe
05-09-2010, 15:03
Ух, милата. Знаеш , че няма да е последния. Ще боли малко и ще ти мине. Със сигурност има по-добри от него, все ще се появи човек, който да те оттърве от болката, спомените всичко. Само трябва малко търпение.
Щом нещата за него са приключили - няма нужда да се измъчвате взаимно. Защото ще страдаш повече ти.

playhard1
05-09-2010, 15:10
Ух, милата. Знаеш , че няма да е последния. Ще боли малко и ще ти мине. Със сигурност има по-добри от него, все ще се появи човек, който да те оттърве от болката, спомените всичко. Само трябва малко търпение.
Щом нещата за него са приключили - няма нужда да се измъчвате взаимно. Защото ще страдаш повече ти.

"Ще боли малко и ще ти мине" мм да така става то.. Ако не си обичал толкова, да, малко те боли и на другия ден не ти пука даже.. Ще си намерим някой, който ще цени това, което има. Не се притеснявай. Само да минат още няколко месеца :)

smile2
05-09-2010, 15:18
Горката .. Аз съм в подобна ситуация,повярвай ми знам какво ти е. Най-добре за теб ще е да приключиш всякакви взаимоотношения с него - по-лесно ще ти е да го преудолееш. Ще те боли още доста време,но само недей да се затваряш вкъщи. Това,че си излязла с друго момче е хубаво. Имай вяра и отново ще срещнеш някой,който да те прави щастлива.

ronzss
05-09-2010, 15:19
Миличка, аз от 10 месеца съм разделена с бившия ми приятел и с всеки изминал ден чувствам, че ставам все по безсилна. Знам какво ти е, повярвай ми, но нищо не можеш да направиш. Няма как да заповядаш на сърцето си. Аз самата съм в твоето положение и не знам как да ти помогна. Просто се опитай да не мислиш за него. Намери си някакво занимание, отделяй повече време на ученето.

Успех ! :-)

YouMakeMeSmile
05-09-2010, 15:22
първата любов боли ужасно много. за 1 месец няма да го забравиш, 9 месеца не са малко.. просто на тия години като че ли никой от нас не е готов за истинска връзка, повечето траят до 1 година, в редки случай до повече, просто сме малки и любовта ни плаши, не знаем как да се справим с проблемите..гадно е, когато някой ти казва, че ще те обича винаги и завинаги ще е до теб, кара те да вярваш, после ти си излъгания, тебе те боли.. от тая връзка ще ти останат прекрасните спомени, незабравимите мигове, хилядите научени уроци, ще си по- резервирана следващия път. не се залъгвай с други момчета- няма да стане. изчакай до момента, в който усетиш, че си го забравила, че си силна, ще срещнеш друго момче, което ще изтрие сълзите.. но за сега се отдай на себе си, изстрадай си мъката, излизай, забавлявай се, имай повече време за себе си, глези се, промени прическата си, поднови гардероба си.. тея малки неща лекуват душата страшно много. чети книги, научи любимите си стихотворения.. болката е убииствена, знам, но ако не я изстрадаш животът ти ще спре на едно място и ще се въртиш в един омагьосан кръг.. намери силата в себе си и се бори..

YouDontKnowMe
05-09-2010, 15:32
Ух, милата. Знаеш , че няма да е последния. Ще боли малко и ще ти мине. Със сигурност има по-добри от него, все ще се появи човек, който да те оттърве от болката, спомените всичко. Само трябва малко търпение.
Щом нещата за него са приключили - няма нужда да се измъчвате взаимно. Защото ще страдаш повече ти.

"Ще боли малко и ще ти мине" мм да така става то.. Ако не си обичал толкова, да, малко те боли и на другия ден не ти пука даже.. Ще си намерим някой, който ще цени това, което има. Не се притеснявай. Само да минат още няколко месеца :)
Хора умират всеки ден от катастрофи , болести. Тази смърт не боли ли повече?
Загубата на роднина боли повече от любовното разочарование.
За това - ще боли малко ... Млади сме. Толкова мъже идват и си отиват. Сами сме си виновни, ако не стоят при нас.

playhard1
05-09-2010, 15:35
гадно е, когато някой ти казва, че ще те обича винаги и завинаги ще е до теб, кара те да вярваш, после ти си излъгания, тебе те боли.. от тая връзка ще ти останат прекрасните спомени, незабравимите мигове, хилядите научени уроци, ще си по- резервирана следващия път.


+9084784

Iria
05-09-2010, 15:41
Сами сме си виновни, ако не стоят при нас.

Защо ние да сме си виновни? :shock: Той е този, който не я е оценил. Почти винаги става така. Моята история е подобна. Едва ли ще го забравиш, просто ще спреш да си спомняш толкова често за него и т.н. Времето лекува. :) При мен минаха вече 7 месеца и всеки ден се сещам за него. :) Излизай, забавлявай се. ;)

ronzss
05-09-2010, 15:43
Хора умират всеки ден от катастрофи , болести. Тази смърт не боли ли повече?
Загубата на роднина боли повече от любовното разочарование.
За това - ще боли малко ... Млади сме. Толкова мъже идват и си отиват. Сами сме си виновни, ако не стоят при нас.

Това са две съвсем различни болки и според мене нямат база за сравнение. Какво като сме млади, това означава, че не може да ни боли ли?:? Да, права си момчета под път и над път, но мислиш ли, че в едно такова състояние можеш да си помислиш за друг?

Neopitom3na
05-09-2010, 15:44
ох милата... винаги първата любов боли много, но след време ще разбереш, че не си е струвало да страдаш ;-)

YouDontKnowMe
05-09-2010, 16:34
Хора умират всеки ден от катастрофи , болести. Тази смърт не боли ли повече?
Загубата на роднина боли повече от любовното разочарование.
За това - ще боли малко ... Млади сме. Толкова мъже идват и си отиват. Сами сме си виновни, ако не стоят при нас.

Това са две съвсем различни болки и според мене нямат база за сравнение. Какво като сме млади, това означава, че не може да ни боли ли?:? Да, права си момчета под път и над път, но мислиш ли, че в едно такова състояние можеш да си помислиш за друг?
Не можеш, но не е болка за умиране. Хубаво, проявих съчувствие в първият си пост , но playhard1 не уважи това.
Разбирам , че на момичето му е тежко, почти всички сме преживяли любовни разочарования, и не е чак толкова тежка работата ... Както казах, ще й мине ...

YouDontKnowMe
05-09-2010, 16:38
Сами сме си виновни, ако не стоят при нас.

Защо ние да сме си виновни? :shock: Той е този, който не я е оценил. Почти винаги става така. Моята история е подобна. Едва ли ще го забравиш, просто ще спреш да си спомняш толкова често за него и т.н. Времето лекува. :) При мен минаха вече 7 месеца и всеки ден се сещам за него. :) Излизай, забавлявай се. ;)

Уау, след като той не я е оценил - значи проблема си е нейн - тя не е това, което той е търсел.
Тя сама си го е избрала => тя сама е избрала да страда. Не е знаела , че ще се случи това, но не е успяла и да го задържи при себе си - ами ще страда.
За всичко което ни се случва сме си виновни ние. Никой не ни прави кашите, никой не прави избор вместо нас. Момчето не е виновно, че чувствата му са изстинали.

Съжалявам за негативното ми мнение, но всеки човек си носи последствията. Живота, съдбата , Бог, както искате си го наричайте, не подминава никого.

H473RBG
05-09-2010, 16:40
За мен най-доброто,което можеш да направиш е да се отделиш от него :) Просто се откъсни,прекъснете контакти.. в началото ще ти е адски трудно , но така е по-добре. Когато дърпаш лепенката .. ако я дръпнеш бързо ще те боли много,но за кратко...а ако я дърпаш бавно ще боли по-малко, но доста дълго време..
Помни,че животът продължава с или без него. Щом сте от различни градове.. това е по - добре, защото представи си след още една година какво щеше да е .. хората около тебе са заедно всеки ден,а вие не можете да се видите като хората.. Всяко зло за добро. Кажи му,че ако те обича трябва да те остави , щом е решил,че не може да сте заедно. Кажи му , че не можеш да сте просто приятели и така..
Успех и не се предавай.Знам колко е трудно , повярвай ми. Минава с времето и те прави още по-силна :)

Nadelina
05-09-2010, 16:46
Колкото и подло да изглежда написаното от мен, искам да ти кажа, че 9 месеца от разстояние не мога да се сравнят с 9 месеца заедно. Имала съм връзка от разстояние и съм имала връзка (още имам), в която живеех с приятеля ми. Разликата е огромна. Направи си сама равносметката какво е дал той за това време и дали ти не преувеличаваш за себе си. Ако не съм права - тогава мога само едно да кажа "Първата любов ръжда не хваща!".
Успех!

NaGaStYlE
05-09-2010, 17:00
Миличка, аз от 10 месеца съм разделена с бившия ми приятел и с всеки изминал ден чувствам, че ставам все по безсилна. Знам какво ти е, повярвай ми, но нищо не можеш да направиш. Няма как да заповядаш на сърцето си. Аз самата съм в твоето положение и не знам как да ти помогна. Просто се опитай да не мислиш за него. Намери си някакво занимание, отделяй повече време на ученето.

Успех ! :-)
ба стига ле.Сас моита се разделихме на 19 февруари... отряза ме без причина и още,се тя ми е в главата :smt022 .... За 3 месеца немога да спря да мисля за нея а има хора и по 10 месеца ... охх мн гадно така :neutral: :neutral:

DevilWish
05-09-2010, 17:01
Ще го забравиш.Ти се мъчиш за човек, с който си била 9 месеца.Хората се развеждат . .
Както и да е, само трябва да се забавляваш, излизай не се затваряй, намери си нова компания ,прави всичко, което обичаш да правиш. В никакъв случай не се затваряй в къщи.Ще страдаш ,но ще видиш как след известно време ще можеш обратно да кажеш "Мм този е много сладък" и тн ;)
Успех.

valko88
05-09-2010, 17:07
Съдба, което ще се случва, се е случило.Не може да избягаш от "написаното" :)

BonbonaBaby
05-09-2010, 18:25
Времето,което сте били заедно хич не е малко ... но така или иначе трябва да продължиш напред.

Колкото и трудно да е,ще трябва да се справиш.Такъв е живота.. :)

Не губи надежда,ще намериш друго момче,което да замести това.. трудно ти е да си го представиш точно сега,но с времето всичко ще си дойде на мястото.

DqVoLsKoJeLaNiE
05-09-2010, 18:37
Миличка, аз от 10 месеца съм разделена с бившия ми приятел и с всеки изминал ден чувствам, че ставам все по безсилна. Знам какво ти е, повярвай ми, но нищо не можеш да направиш. Няма как да заповядаш на сърцето си. Аз самата съм в твоето положение и не знам как да ти помогна. Просто се опитай да не мислиш за него. Намери си някакво занимание, отделяй повече време на ученето.

Успех ! :-)
ба стига ле.Сас моита се разделихме на 19 февруари... отряза ме без причина и още,се тя ми е в главата :smt022 .... За 3 месеца немога да спря да мисля за нея а има хора и по 10 месеца ... охх мн гадно така :neutral: :neutral:
Знам какво ви е на всичките, и аз съм така... наистина няма как да заповядваме на сърцето си..Това е... :( :( :(

H473RBG
05-09-2010, 18:45
Всичко е до воля и желание.
То и аз имах доста силни чувства към един човек,но реших,че така няма да я бъде ... :)

djipsito
05-09-2010, 21:19
Миличка, аз от 10 месеца съм разделена с бившия ми приятел и с всеки изминал ден чувствам, че ставам все по безсилна. Знам какво ти е, повярвай ми, но нищо не можеш да направиш. Няма как да заповядаш на сърцето си. Аз самата съм в твоето положение и не знам как да ти помогна. Просто се опитай да не мислиш за него. Намери си някакво занимание, отделяй повече време на ученето.

Успех ! :-)

Не можеш да заповядаш на сърцето си... ама можеш на мислите си..
Прочети 'Подсъзнанието може всичко' ;) На някои им се струва глупост, ама аз следвам това което пише там и ми помага ;д

codi
05-09-2010, 22:52
Боли ни и дори и момчетата ни боли любовта е Кучка. Просто дума тя е за слабите и за доверчивите.

Sir9Maximilian
05-10-2010, 02:47
Кери..виж са xD. познато ми е положението ти :) знам кофти е..едва ли ти казвам нещо ново,когато аз бях на твойто място правих същата грешка която правиш и ти..мислех си за този човек..постоянно..искаше ми се да е с мен..но уви тя просто ми би шута..времето лекува - да,това е ФАКТ..обаче..след като мина тази ужасна болка в гърдите,и тази тежест като камак която всеки божи ден като че ли се беше закрепила със котва под очите ми..и ми се искаше да плача,но си знаех,че не си струва.. и така мина доста време..вече не ме боли,спомена почти изчезна,единственото което остана е..само факта,че когато я видя изтръпвам и блокирам..сърцето ми започва да бие 2 пъти по бързо..и все пак това са си мойте проблеми..1 съвет от мен..ОТ личен опит..ДА НЕ ТИ ПУКА ЗА ЧОВЕК НА КОЙТО НЕ МУ ПУКА ЗА ТЕБЕ ! гушкам те и чао xD

uBuTo
05-12-2010, 11:23
Много е лесно да кажете "Той няма да е последния!" :? Много ясно че няма да е.. ама ей така на думи всичко е много лесно, ама не е толкова лесно да забравиш въпросния човек! :?

balu4ka
05-13-2010, 05:36
Знам,но всеки един предмет ,песен или просто даден момент ми напомня на него,и отново потъвам в спомени...Вече мина 1 месец..и нищо.Отворил е нова страница,а аз нямам сили за такава..Толкова много го обичах...Знам ,че има толкова по важни проблеми на света от това,но с него прекарах най-хубавите си 9 месеца,може би ще имам и още такива с друг човек,но вярата ми беше ,че той ще е моята половинка....Исками се ,да е както си бяхаме обещали,бяхме си обещали да не се нараняваме,а сега аз нямам сили за каквото и да е било,той разби всичките ми мечти,съсипа живота ми...Защото,през какво ли не не минах за да сме заедно,защото намирах смисъл в това...да се боря за нас.А той дори не се сети да ми пише един скапан СМС за да види жива ли съм ,умряла ли съм.Но,аз се предадох и нямам сили да продължавам да страдам ...Успешно успя да заличи всяка следа от мен в живота си..

buuu
05-13-2010, 13:14
Много е лесно да кажете "Той няма да е последния!" :? Много ясно че няма да е.. ама ей така на думи всичко е много лесно, ама не е толкова лесно да забравиш въпросния човек! :?

+ !

ам.. много правилни мнения са казани по горе.. в 1 връзка все някой обича повече от другия .. ти си давала всичко .. а неговите чувства с времето просто са намалели/ изчезнали .. мога да кажа ,че ми е познато .. с сегашния ми приятел също сме така... почти 6 месеца заедно вече но след някои разговори и думи.. чувствата и на него и на мен намаляха .. не мога да кажа ,че не искам да съм с него .. просто безразлично ми е дали ще се видим или чуем днес или утре.. смятай мен как ме къса от вътре ... за малко щяхме да се разделим , като и той ми каза че искал да си останем фр.. в този момент всякъш чувах само туптенето и напрежението в главата си .. за момента просто всякъш всичко спря.. и после избухнах в рев.. мда доста гадно.. същия ден след 1ас и половина сълзи от моя страна и яд от негова , понеже не знае кво иска.. ми каза ,че не може без мен и така .. но точно същата вечер , след като осъзнах до къде може да се стигне следващия път .. от тогава.. как да кажа.. все ми е тая може би .. толкова е объркано .. нз хем мога хем не мога без него ..
както и да е.. отплеснах се .. но исках да споделя ..
ужасно много време ще ти трябва. всеки път ще гледаш и ще чакаш смс/ обайдане/ писане в скайпа / нооо.. просто няма да го получиш .. трябва да се примириш ..просто трябва ! той е отворил нова страница... успял е да хвърли тея 9 месеца ей така на вятъра.. продължил е на пред .. може би щотое видял че растоянието е кофти работа.. имала съм връзки от растояние .. ташак са.. нищо друго не можеш да направиш ..не се затваряй в себе си .. 1вата любов е най-болезнена .. но няма кво да напраиш е човек .. само се измъчваш .. на твое мяато колкото и да ми е трудно , като вийдам кво е отношението отсреща , щях иманно заради тва да се преборя с себе си и да стана по силна и предвидима.. престани да съжаляваш защото отсреща не получаваш тва което трябва .. въпреки края ще дойде друго начало.. успех ти желая ..

/ ще се видя аз скоро време ква тема ще пусна и дали тогава ще си успокоявам сърцето и ума с тва което казвам и на теб.. 8-) /