PDA

View Full Version : Как се спрявате с...



ilko0214
05-09-2010, 15:01
Вторник, ще излизам на първа среща с едно момиче,преди това не сме излизали, но от предишните си излизания знам, че се притеснявам доста и така, как вие преодолявате тоя срам, и закакво си говорите главно,какво правите?Чудно ми е какво да правим 1-2ч.!Изобщо давайте съвети,идеи и тн.!
Мерси предварително. 8)

YouDontKnowMe
05-09-2010, 15:08
Разпитвай я за интереси, семейство, училище . Разкажи за себе си. Споделете гледните си точки по въпроси от рода на : глобално затопляне, мъже/жени , новото правителство, колко е тъп еди кой си , колко те кефи еди кой си. Питай я за нейното мнение по различни въпроси. Не я карай да скучае. Излезте на кафе, после може да се разходите в някой парк. Или пък добра идея са зоопарковете/ботаническите градини.
Ако имаш възможност може да я заведеш да играете боулинг/билярд - няма да ви се налага да разговаряте толкова.

Успех.

ilko0214
05-09-2010, 15:17
Разпитвай я за интереси, семейство, училище . Разкажи за себе си. Споделете гледните си точки по въпроси от рода на : глобално затопляне, мъже/жени , новото правителство, колко е тъп еди кой си , колко те кефи еди кой си. Питай я за нейното мнение по различни въпроси. Не я карай да скучае. Излезте на кафе, после може да се разходите в някой парк. Или пък добра идея са зоопарковете/ботаническите градини.
Ако имаш възможност може да я заведеш да играете боулинг/билярд - няма да ви се налага да разговаряте толкова.

Успех.
Еми ни в парка ще ходиме :D билярд и болинг няма да стане залата в града е в ремонт :o

YouDontKnowMe
05-09-2010, 15:33
Ами може да пийнете по едно сокче първо ^ И после разходка, за да не ви писне ...

H473RBG
05-09-2010, 16:46
Направи й комплимент за дрехите , примерно..
разпитай я кви филми/книги/игри ако щеш .. обича :) така бързо ще си намерите за кво да говорите :)
Спокойно и нищо да не стане -здраве да е :)

Nadelina
05-09-2010, 16:55
Срам не, ама неудовството от нещо ново преодолявам с повече говорене. Попитай я какво обича да прави в свободното си време, хоби, дали спортува, за да си поддържа фигурата (намек за комплимент), къде обича да ходи, къде излиза, коя й е любимата книга, филм, дори детско (в последно време много хора забелязвам, че са си паднали да гледат детски филмчета)... Успех!

FaFlA95
05-09-2010, 17:57
Хмм с момичето което харесвам първия път когато излизахме ме беше много ама много срам и за тва извиках приятел който ни познава добре и двамата за да не съм толкова притиснен ... еми получи се ... той започвасхе нарочно някякъв разговор и ние с нея се вклучваме ии той ни оставя да си говорим ии така ....


Макар че и сега отново имам трудност да я заговарям

BonbonaBaby
05-09-2010, 17:58
Говори и за читалния въпрос. 8)