PDA

View Full Version : Трудно забравяне ..



meriLinka
05-09-2010, 15:55
Здравейте. Много харесвах едно момче. Станахме добри приятели, а след това и нещо повече. През първите 3 седмици бяхме много щастливи заедно, но на четвъртата започнахме да се караме. Карахме се всеки ден цяла седмица. Не издържахме и скъсахме. Минаха два месеца от тогава, а аз все още не мога да го забравя. В моя клас е, виждам го всеки ден. Знам, че бяхме заедно малко време,но ..
Искам да го забравя..
Какъв е съветът ви? .. :smt087 :smt085

DevilWish
05-09-2010, 17:03
Трудно е да го забравиш, защото е в класа ти и го виждаш твърде често.
Помисли си това ли е, което искаш?Човек, с който да се караш постоянно?
Според мен, не.Трябва да гледаш напред.
Излизай с приятели, в училище също се смей, забавлявай покажи му, че можеш без него. ;)
Успех.

SuperBadSuperFresh
05-09-2010, 18:49
Като преди тва са ти казвали да не тръгваш с момче от класа,да беше слушала :-x
Съвет:Не ходи на даскало 8-)
Съвет2:Дръж се с него,както преди и гледай напред.

SuNsEt
05-09-2010, 18:55
Намери си ново гадже,тогава поне 80-90% гарантирам,че няма и да го виждаш в клас,няма и да го чуваш,когато ти говори. :D

BlueFace
05-09-2010, 18:59
Времето лекува ;) Ще мине време ,ще си харесаш друг и ще го забравиш ;)

NaGaStYlE
05-09-2010, 19:02
Времето лекува ;) Ще мине време ,ще си харесаш друг и ще го забравиш ;)
даже сам чувал ... "наи-лесниа начин,да забравиш едно момче.е като легнеш под друго ... и тва не е верно ... времето нема да ти помогне да го забравиш,само ще продалжава да те измачва ... при мене е така поне :?

pamii
05-09-2010, 19:25
Точно същия проблем имам .. Дори и тема съм пуснала. Ужасно е знам!! :cry:
При мен обаче беше така - точно го бях забравила и той пак ме зариби ..
Както и да е - ще следя тази тема.

pussucetka
05-09-2010, 19:51
Времето лекува, наистина намери си някое достойно момче за теб, забавлявай се с приятелки . . Спокойно само гледай да се разсейвашш . . :)

Shady141
05-09-2010, 20:03
затова не прави грешката да трагваш с някой от твоя клас..ъъ и ... ще го забравиш спокс, няма незабравими неща :) :)

bonbonche005
05-09-2010, 21:31
555

ReachlessGirl
05-10-2010, 06:40
Времето лекува, наистина намери си някое достойно момче за теб, забавлявай се с приятелки . . Спокойно само гледай да се разсейвашш . . :)
++

SiNiStEr
05-10-2010, 09:54
Точно същия проблем имам .. Дори и тема съм пуснала. Ужасно е знам!! :cry:
При мен обаче беше така - точно го бях забравила и той пак ме зариби ..
Както и да е - ще следя тази тема.

Точно същото е и при мен....

Тъпо е да ти давам съвет точно аз,защото в момента и аз съм така.
Но просто прави опити да не го забелязваш на даскало,разсейвай се с нещо.
Аз така правя,понякога се получава,но понякога не.

kallinnaa
10-25-2013, 13:11
Здравейте! Моля ви за помощ! От две години си харесвам едно момче, но не се виждахме често, даже въобще и аз го забравих.....Докато той не се премести в моето училище....И почнахме да си говорим по-често, той ме изпращаше до нас, говореше ми мили неща,шегуваше се с мен и т.н.Преди няколко дни той разбра, че го харесвам и нищо не каза....Първият ден само ме гледаше усмихнат и си мислех, че ще стане нещо....И ето, че на същея ден ,той ме изпрати до нас, а една моя приятелка го е питала дали ме харесва и той е казал, че не ме.Стана ми много гадно и започнах да се опитвам да го забравя, докато вчера не ми взе якето....Държа го при него и ви го върна накрая на училище.И днес също обаче той ми взе телефона, аз-якето му....В голямото междучасие бяхме заедно и се прибрахме заедно донякъде.....Вече не знам какво да правя....Не знам дали ме харесва и съм много объркана!!!! Помощ! :@