PDA

View Full Version : Просто имам нужда да си излея душата ;]



gret4ety
05-09-2010, 17:31
Тази тема не я пускам толкова са съвет или за помощ. Просто в момента имам чувството за някаква буца в гърлото си и имам нужда да си излея душата и да намеря малко разбиране. Пиша си с едно момче на 20-21 години и нещата вървят добре, деж много добре. Той ми каза че ме е харесал и утре ще излизаме. Лошото е че разликата във възрастта ни е много голяма. Аз съм на 14... И ми е много притеснено искам да се получи и все пак не съм сигурна... Мерси на тези който ще се въздържат от злобни коментари :)

Manik96
05-09-2010, 17:36
Според мен,не трябва да се притесняваш от това,че разликата в годините ви е голяма...Все пак хората са казали,че в любовта граници няма...Няма значение,че ти си на 14,а той на 21....Няма смисъл да се притесняваш,въобще да не ти пука...Ако го обичаш и той ако те обича няма да ви пречи тази разлика във възрастта... :)

martoto
05-09-2010, 17:41
Не би трябвало да представлява проблен възрастта ако се обичате, но при твоя случай, както разбирам се познавате само по интернет значи почти не се познавате и въобще как е възникнала тази любов само по интернет. Замисляла ли си се дали той не е просто един загорял комплексар, който си търси малко все още и неопитно момиче за нуждите си.

BonbonaBaby
05-09-2010, 17:43
Хаха те тепърва ще излизат.. ако го обичаш вика :lol:

gret4ety
05-09-2010, 17:45
Да, всъщност, много е рано да се говори още за любов :?

gret4ety
05-09-2010, 17:47
Не се познаваме само по интернет. Движим се с едни и същи хора и сме се срещали доста често, той е доста приятен човек, но не сме имали отношение един към друг досега... :)

SmilezZz
05-09-2010, 17:47
Ти си на 14,а той на 21 :shock:
Мислиш ли,въобще,че ще се получи нещо между вас..
Какви могат да са интересите ви ?
Той вече е пораснал,предполагам,че е завършил и образованието си..А ти все още си дете..
Не мисля,че ще имате нещо общо,освен приятел-брат

DqVoLsKoJeLaNiE
05-09-2010, 17:55
Любовта няма граници, наистина...Но мислиш ли, че си готова да започнеш връзка с вече изграден мъж. Ако не си правила секс, мислиш ли, че той ще разбере, че не си готова. Този мъж има нужда от жена до себе си, да го разбира, да има житейски опит, да може да задоволява естесвените му нужди. Ако мислите, че можете да превъзмогнете тези пречки, няма нищо лошо. :)