PDA

View Full Version : Цикъл..



Chocolatte
05-09-2010, 17:57
Hi на всички :) имам проблем с цикъла.. В началото ми идваше по цял месец и след това пропускаше няколко месеца.Отидох на гинеколог и ми казаха че е нормално в началото да става така докато ми се регулира и ми предписаха хапчета.Започна да ми идва редовно всеки месец по една седмица, но на последък пак ми пропуска.. за последно ми дойде края на декември месец :( та въпросът ми е според вас защо това се случва? да не би да имам някаква болест? някой от вас имал ли е същия проблем и ако е имал как го е решил?

WaterLilly
05-09-2010, 18:07
Проблемът винаги се решава с гинеколог.

Ако ти е първа година, откакто ти е дошло, не се притеснявай много - имам приятелка, която я беше пропуснало половин година, но това ти го казвам само за да не се наплашиш предварително, че имаш някаква страшна болест. Иди на преглед задължително.

Chocolatte
05-09-2010, 19:00
трета година ми е от както ми идва

cookiexgirl
05-13-2010, 22:49
Проблемът винаги се решава с гинеколог.

Ако ти е първа година, откакто ти е дошло, не се притеснявай много - имам приятелка, която я беше пропуснало половин година, но това ти го казвам само за да не се наплашиш предварително, че имаш някаква страшна болест. Иди на преглед задължително.

На мен ми дойде на 1 януари тази година за първи път и не ми е дошло втори път .. :neutral: май трябва да ходя на гинеколог .. на 14 станах преди 2 дена

Biskfitka
05-14-2010, 10:53
Проблемът винаги се решава с гинеколог.

Ако ти е първа година, откакто ти е дошло, не се притеснявай много - имам приятелка, която я беше пропуснало половин година, но това ти го казвам само за да не се наплашиш предварително, че имаш някаква страшна болест. Иди на преглед задължително.

На мен ми дойде на 1 януари тази година за първи път и не ми е дошло втори път .. :neutral: май трябва да ходя на гинеколог .. на 14 станах преди 2 денаНяма нужда да ходиш на лекар...