PDA

View Full Version : като сме тръгнали да си изливаме душите..



TheGirlNextDoor
05-09-2010, 18:25
Реших и аз да си излея мъката ;d
Целият филм започна на един купон преди месец г/д.С въпросното момче се познаваме от преди това,но само приятели нищо друго.Та на този купон между нас стана нещо..говорихме си много целувки ала бала.Проблемът обаче беше,че тогава аз имах приятел (знам,че тук ще има много нападки) Към него не изпитвах нищо бяхме пред раздяла и се бяхме карали жестоко предишната вечер.Знам,че постъпката ми беше ужасна и още на следващия ден излезнах с него и се разделихме (бях честна с него..поне това бях длъжна да направя)
Седмица след онази вечер момчето от купона (към което вече имах силно привличане) ми писа по скаип..говорихме си че ни е било хубаво онази вечер и толкова.След това сме излизали няколко пъти с другите приятели и си говорим,закачаме се.Проблема е,че той учи в друг град и е тук само почивните дни.Това ми каза и когато си говорихме,че ме харесва но проблема е,че не е тук.Не знам дали е било просто оправдание.Последния пък когато излезнахме той ме изпрати..говорихме си 1 час,предръщахме се НО нищо повече.Не знам какви са му намеренията,но аз страшно много се увлякох по него :(
И сега не знам има ли смисъл да се надявам дали ще се получи нещо между нас... :-s

SuperBadSuperFresh
05-09-2010, 18:37
Ми не,няма.

onestar
05-09-2010, 18:40
Ами... защо не го питаш какви са му намеренията? :-o

SuNsEt
05-09-2010, 18:42
Няма смисъл,защото ще страдаш много от това,че той е далеч от теб.Ще ти се иска да е при теб,когато си изпаднала в трудност,ще ти се иска да те прегърне просто ей така...ще ти се иска да го целунеш,а него няма да го има.Останете си приятели...флиртувайте си,виждате се,когато той идва в твоя град и така.Просто трябва да се примирите,че няма смисъл да се вричате във връзка от разстояние,когато пред вас има много възможности.Освен това тези връзки не са за всеки,изисква се много търпение,доверие...истинска любов и сериозни чувста и намерения.

TheGirlNextDoor
05-09-2010, 18:51
Останете си приятели...флиртувайте си,виждате се,когато той идва в твоя град и така.

и сега е така..но имам чувствато,че не ми стига :(

На въпроса,защо не го питам..ами той ми намекна,че няма да има нещо повече,обаче когато сме заедно знам ли...действията му говорят друго..

pussucetka
05-09-2010, 19:58
Идва лято, той няма ли да си е в твоя град . . ?? :-o Но много това което разказваш, май много много не му е до обвързване :? . . Ако го искаше, щеше всичко да направи за да сте заедно, дори да са 2 дни от седмицата ! :)

nerazbranoZLO
05-09-2010, 21:33
Ми не,няма.
Обичам песимистите! :grin:

ReachlessGirl
05-10-2010, 06:39
На въпроса,защо не го питам..ами той ми намекна,че няма да има нещо повече,обаче когато сме заедно знам ли...действията му говорят друго..
След като ти го е казал недей да търсиш под вола теле ..

SiNiStEr
05-10-2010, 10:04
Скоро идва лятото и няма да е на училище....
Щом така ти е казал значи иска да се отърве от теб,поне така изглежда.
Дано да не е така.

TheGirlNextDoor
05-10-2010, 10:25
и аз си мислия,че ми го каза,защото не иска нищо сериозно.След това някък се бях примирила,но после той ме търсеше и аз пак се запалих..Поне ми остава да се радвам на моментите,които сме заедно дори и да е само като приятели..иначе благодаря за мненията :)

gret4ety
05-10-2010, 18:35
Знам че звучи тъпо обаче, когато чувствата ти те предадат най-добре да послушаш разума си. След като момчето не е в твоя град и няма да се виждате често, то тогава какъв е смисъла да се мъчиш с връзка от разтояние. По добре си излизай, прави каквото искаш, с който искаш и щом твоето момче си дойде през уикенда излезте и се забавлявайте без изобщо да се обвързвате. :)

LoveRetroMusic
05-10-2010, 18:40
....

TheGirlNextDoor
05-11-2010, 10:43
Знам че звучи тъпо обаче, когато чувствата ти те предадат най-добре да послушаш разума си. След като момчето не е в твоя град и няма да се виждате често, то тогава какъв е смисъла да се мъчиш с връзка от разтояние. По добре си излизай, прави каквото искаш, с който искаш и щом твоето момче си дойде през уикенда излезте и се забавлявайте без изобщо да се обвързвате. :)

проблема е,че не ме интересуват другите..искам него 8-) ,а че няма да го получа въпроса е друг.. : ((

gret4ety
05-11-2010, 15:18
И аз бях така, но разбрах че само така съм си мислела. Напълно те разбирам и подкрепям,но опитай да излезеш с някое друго момче. Знам че си искаш твоя но светът е пълен със мъже. Та излез с някой свестен и ще видиш как за секунда че го забравиш. :)

marin4itu
05-11-2010, 15:25
Не мога да разбера защо си мислите, че връзките от разстояние са трудни? :-o

peshost
05-11-2010, 15:49
Не мога да разбера защо си мислите, че връзките от разстояние са трудни? :-o
Защото връзките от разстояние означават ограничено виждане, по-малко разговори (на живо) срещи и т.н. Не знаеш какво прави в своя град/село, нямаш представа дали не те лъже... Абе сложно си е както да го погледнем, от личен опит. Всеки обаче си избира.

NaGaStYlE
05-12-2010, 06:48
Любовта е като плаващ пясък – колкото по-дълбоко пропадаш, толкова по-трудно е да излезеш ! :(

marin4itu
05-13-2010, 11:01
Не мога да разбера защо си мислите, че връзките от разстояние са трудни? :-o
Защото връзките от разстояние означават ограничено виждане, по-малко разговори (на живо) срещи и т.н. Не знаеш какво прави в своя град/село, нямаш представа дали не те лъже... Абе сложно си е както да го погледнем, от личен опит. Всеки обаче си избира.

Еми и аз от личен опит казвам, че когато държиш на другия човек, разстоянието не ти пречи.. Да, понякога другия ще ти липсва, ще ти се иска да го прегърнеш.. обаче копнежът и вълнението е просто уникален.. И да доверието е от огромно значение и трябва просто и 2мата да са отговорни хора и наистина да държат един на друг!