PDA

View Full Version : Не се получи .. !!



torresinho
05-09-2010, 18:58
Моля за сериозни коментари,защото се чувствам много зле в момента. Преди няколко дена опитахме с приятелката ми да правим секс,но не се получи.Тя е девствена,а аз не.Правил съм го 3 пъти с предишната и така.
Тя ли бе тесна,не влезе.Чувствам се ужасно.Тя бе много възбудена и после се чувствах най-големия глупак на света.Беше влажна-лизах я.Не бързах.Беше станал.Опитах 1 път-не стана.2 път не стана и той падна :O
След това опитах с пръсти,но когато опитах с 2 пръста да проникна в нея-не ставаше-бе тесно.ПОМОЩ!

Team
05-09-2010, 19:09
може да си гей знаели човек :D :D :D а ти си кретен да го знаеш от мен!!!

Случва се понякога. другия път пробвай пак и пак и пак. Нежничко с пръстче.

torresinho
05-09-2010, 19:11
може да си гей знаели човек :D :D :DКазах сериозни,не форумни хулигани.Ако си смел - чакам те - живея в Плевен. С пръстче да я отворя,или само да .. разшиея .. защото опитвах с пръст.

Alex3nd
05-09-2010, 19:15
Пробвай да я разшириш с пръст и после я отвори.

WaterLilly
05-09-2010, 19:18
Пробвай да я разшириш с пръст и после я отвори.
Пич, момичето не се "разширява" с пръст (казваш го сякаш ще почне да я ръга и разтяга XD). Работата с пръстите се прави, за да се отпусне - в ситуацията очевидно тя се е стегнала, така че авторът да не се притеснява и да пробват пак. :D

Wildchildd
05-09-2010, 19:28
Купи лубрикант, примерно тея дето ги продават в Билла до касите, май беха на дурекс.Аре успех за другият път, нема как да не стане :)

MochaOnMyLips
05-09-2010, 20:11
Не се наговаряйте конкретно за секс - така само ще повишите напрежението и пка няма да стане. С приятелят ми бяхме така първия път - вечерта нищо не стана и рано сутрин, без да сме се наговаряли да правим каквото и да било се получи :). Освен това я остави тя да е отгоре за да може да контролира проникването - по-лесно е. Това, че си по-опитен, не означава, че да си отгоре е по-добре (в крайна сметка даже не си толкова опитен). Не се сдухвай, по-голям стратоубиец от това няма.
Ако ще ползвате лубрикант - на Durex най-нормалният на водна основа е добър вариант. Лубрикантът трябвада е на водна основа, за да не стане гаф с презерватива.

H473RBG
05-09-2010, 20:22
От много притесненя стават най-големите сакътлъци .. По-спокойно,повече любовна игра, по-нежно и ще стане .. :)

lerik
05-09-2010, 20:50
редбул изпийй
изяш гръцки ореки
и цял нощ ще си пич )))

t0d1t0
05-09-2010, 21:22
не се притеснявай и пак пробвай...

m0o
05-09-2010, 21:42
не се притеснявай и пак пробвай...

+ :]

BornSinful
05-10-2010, 07:29
Момчетата ти го казаха не се сдухвай-нали си мъж онова долу ти е гордост! Стегни се яж множко орехи, шоколадче и "магданоз да има" както дядо ми викаше (един от най силните). Момичето явно иска и няма как да я разочароваш-твоя е. Не и позволявай да е отгоре - по добре ти да си действащото лице за пръв път и е и по смело. Стегнала се е защото знае че ще боли. Има едно състояние при жените нарича се вагиноза когато стискат много здраво мускулите на вагината и е почти невъзможно да влезе. Но ти говори и нежно целувай я възбуждай я постоянно и тя мигновенно ще забрави за болката и ще се отпусне и ще е изцяло твоя.

theoneudontknow
05-10-2010, 07:40
Момчетата ти го казаха не се сдухвай-нали си мъж онова долу ти е гордост! Стегни се яж множко орехи, шоколадче и "магданоз да има" както дядо ми викаше (един от най силните). Момичето явно иска и няма как да я разочароваш-твоя е. Не и позволявай да е отгоре - по добре ти да си действащото лице за пръв път и е и по смело. Стегнала се е защото знае че ще боли. Има едно състояние при жените нарича се вагиноза когато стискат много здраво мускулите на вагината и е почти невъзможно да влезе. Но ти говори и нежно целувай я възбуждай я постоянно и тя мигновенно ще забрави за болката и ще се отпусне и ще е изцяло твоя.

Какво по дяволите имате предвид под "яж много орехи" :shock:
П.С.: Извинявам се за офф-топика, ама искам да разбера :D

BornSinful
05-10-2010, 07:43
Какво по дяволите имате предвид под "яж много орехи" :shock:
П.С.: Извинявам се за офф-топика, ама искам да разбера :D

Възбужда бе душа, не си ли чувал за афродизиак.

theoneudontknow
05-10-2010, 07:49
Орехите са афродизиак.. :D Тва не го знаех :-D Аз се чудя що постоянно съм опънал палатката :grin:

torresinho
05-10-2010, 08:28
Момчетата ти го казаха не се сдухвай-нали си мъж онова долу ти е гордост! Стегни се яж множко орехи, шоколадче и "магданоз да има" както дядо ми викаше (един от най силните). Момичето явно иска и няма как да я разочароваш-твоя е. Не и позволявай да е отгоре - по добре ти да си действащото лице за пръв път и е и по смело. Стегнала се е защото знае че ще боли. Има едно състояние при жените нарича се вагиноза когато стискат много здраво мускулите на вагината и е почти невъзможно да влезе. Но ти говори и нежно целувай я възбуждай я постоянно и тя мигновенно ще забрави за болката и ще се отпусне и ще е изцяло твоя.

Зарежи тия неща като "ти да си мъжа" или "да си по-смел".Кажи ми (изглежда имаш опит) , дали ако тя е отгоре ще я боли за първия път. Това е най-важното-да не я боли.

BornSinful
05-10-2010, 09:07
Ами моя първи път беше отгоре приятелят ми настоя аз да си контролирам нещата защото и той беше притеснен да не ме боли. НО вервай ми аз нямах и понятие какво прая а той беше страшно уплашен да не ме нарани. Значително по голям опит той имаше от мен и въпреки това беше притеснен като мен. Както и да го направите боли това исках да ти кажа.

ozzy
05-10-2010, 09:22
с лубрикант става .. пробвай и бавно не си бутяй цялата ръка изведнъж се пак е девствена :D

Gerard
05-10-2010, 09:52
Ударете по няколко водки и всичко ще бъде наред! :)

onqtam
05-10-2010, 14:00
проайте пак и пак докато не стане