PDA

View Full Version : ПАРИ ??



skooty
05-09-2010, 20:19
имали такива линкове за пари ..
например кликаш на ден на някаква реклама и имаш 1 долар или нещо такова ..
или всичко е ташак раута :?

Valento
05-09-2010, 20:24
имали такива линкове за пари ..
например кликаш на ден на някаква реклама и имаш 1 долар или нещо такова ..
или всичко е ташак раута :?

Ако имаше такива оферти българите нямаше да се оплакват от безпаричие ... сичко е т*шак работа...не си ли е да си хванеш няква работа да си бачкаш няма кой да ти даде кинти за 1 "клик" на мишката ... :D

rosenhristev
05-09-2010, 21:23
такива сайтове съществуват, но не се надявай да спечелиш много от тях... и дават по 1 цент а не по 1 лев или долар

FraGLanD
05-10-2010, 13:16
има и реферел сайтове но не съм 100% сигорен че бачкат например ти добавяш 3 човека и те добавят 3 и после тия 9 добавят по 3 и така от тия три дето си добавил ти ти дава по 20 цента а тези 3 дето са добавили секи от тях отиват при тебе 10 цента например
Ти>3>9>27>81>243>729 и така до безкраина редица такива сайтове са geostring.com и pepolestaring.net в пплстаринг има и бгта там е горедоло като facebook... и например като си добавил 729 човека ги омнужаваме по 10 цента = 7290 цента след това може да си намериш интернет маркинг работа като правиш за по определена сума какво мислиш за продукт или реклама но според мене това са легенди.... ако стане и аз ще го направя но ... в geostring.com започваш с 10 долара и требва да стигнеш сумата от 100++ долара за да ти я изпратят.. но нз виждал съм из youtube.com но нз ... ако стене казваи да почвам и аз lol :д но най-добре е докато си бил млад да си учил ако не си де и да си намериш добра работа :-o иначе нз

Petrow
05-10-2010, 14:59
Трудно някой да ти дава пари ей така просто да кликваш някъде си.. :?