PDA

View Full Version : Др.Асен Златаров [ ТОХА ] ВАРНА ?



kingkong23
05-09-2010, 22:17
Знам че бала за влизане след 8 клас там е 29 и балообразуващите предмети са БГ , Математика и Химия по 3 но неразбрах само Химията ли е по 3 или сборът на 3-те предмета по 3 ? И на коя дата ще се подават документите там тази година ?

nIkEnCeTy_bE
05-10-2010, 07:39
Сборът на 3те предмета според мен неможе да е, освен ако имаш 3ки по 3те предмета, иначе ще се получи повече от 29. За всяка специалност е различно балообразуването мисля. Сега не са в мен книжките да ти кажа. Но така или иначе няма да е висок бала за там. Подаването на документи ще е пак сигурно както миналата година, когато подавахме ние седмокласниците. Някъде Юли, след като минат изпитите на седмокласниците и излязат резултатите им. Трябва да си сметнеш и по двата варианта колко ще ти излезе бала, защото ако само химията е по 3 и ако имаш 3ки бала ти идва доста нисък. Дори и с 4ки ти идва нисък. Трябва да погледна как става.

kingkong23
05-10-2010, 08:33
Ама аз мисля че няма да е само по химия щото тогава и три 5-тици няма да ми стигнат ... така че виж влез във сайта на училището и пише че бала е 29 . Незнам , незнам провери някаде моля те и ми кажи . Благодаря предварително =-] .

nIkEnCeTy_bE
05-10-2010, 08:41
Да, аз влязох. Е да обаче ако имаш 3 5-тици и сборът им умножиш по 3 се получава 45, което няма как да стане. Аз днес ще проверя в мойте книжки и ще ти кажа. А и вече на Книжния пазар трябва да има такива книжки за кандидастването, където ще има и датите на подаването на документите.

kingkong23
05-10-2010, 08:46
Еми да знам аз мисля днеска или утре да си купя , но ти все пак провери във твоите книжки как е :) . Чакам те да ми кажеш =-] .

nIkEnCeTy_bE
05-10-2010, 08:48
Ами то веднага няма как да стане. Вечерта след като се върна от даскало ще видя. Ако не ти е толкова спешно, вечерта влез. ;)

kingkong23
05-10-2010, 09:04
Добре нищо не съм казал =-] Вечерта ще вляза :) !

nIkEnCeTy_bE
05-10-2010, 16:59
Значи попринцип тая година подаването на документите би трябвало да е след външното оценяване на седмокласниците, защото на тях сега им го дръпнаха май месец края. Тъй като миналата година първо при нас седмокласниците подаването на документи, а после изпитите, сега ще бъде обратното. Така че след като свършат изпитите на седмокласници, ще се разбере кога ще се подават документите, но мисля че е след 11юни. Тогава ще подаваш за участие в първи етап на класиране, тъй като за Тоха изпити няма. Надявам се, че знаеш какви документи трябва да подадеш. Само, че незнам дали в МГ ще се подават документите за участието в първи етап на класиране. За балообразуването би трябвало само химията да се умножава, тъй като става висок бала, ако се умножат всичките, пък и още повече ако имаш високи оценки.

kingkong23
05-10-2010, 17:35
Ок всичко точно , но не разбрах колко е бала тази година за тоха ? Днеска един фр си купи тази книжка там пише само балообразуващите предмети . Ако познаваш някой или може да намериш от някаде какъв ще е бала за тази година ще съм ти много благодарен :) !

nIkEnCeTy_bE
05-10-2010, 17:40
Ами то да ти кажа мисля, че не се знае какъв ще е бала. Смисъл ти гледай си изкараш хубавите оценки по балообразуващите предмети. Бала ще го смъкнат предполагам.