PDA

View Full Version : Закъснение на цикъла ~~



Slynchiicee
05-10-2010, 06:03
Здравейте.. имам един проблем ..
Значи от 2 месеца .. ми е нередовен цикъла.. до сега винаги ми е бил редовен да закъснее най-много с 2 дни.. а сега ми закъснява с по седмица.. и .. последният ми акт.. беше на 5 миналия месец.. но си беше с презерватив всичко си беше точно .. гафове не е имало .. но ме притеснява това че не съм го направила миналия месец за първи път има бая време.. така че предполагам не е от това.. btww.. правехме го в деня в който трябва да ми дойде... ако примерно го бяхме направили без презерватив има ли опастност да забременея.. или тогава беше почти минимален риска.. ? Незнам,но ми закъснява .. а се притеснявам.. почвам да си мисля глупости.. :?
Чувала съм че при цветната бременност .. пак си идва цикъла и се напраших малко .. :shock: :shock:


П.С. Моля за сериозни отговори !!

theoneudontknow
05-10-2010, 06:41
Попринцип съм чувал, че тогава, когато вие сте го правили, има най-голям шанс да се забременее, но няма смисъл да се вкарваш във филми - просто си вземи тест ;)

BornSinful
05-10-2010, 06:47
Ако го правите без презерватив в деня на цикъла и той свърши в теб пак има шанс дори и минимален. При цветната бременност цъкъла е нещо от сорта на 4-5 капки и е значително по малко от нормален мензис. Не се плаши щом ти е нередовно ще ти дойде с закъснение, но ще дойде.

3oPuTy
05-10-2010, 07:50
Малко начина ти на изказване куца и от някои изречения нищо не разбрах,но все пак да ти отговоря (поне на това,което разбрах).
Аз имам менструация от ... хммм 6 години някъде и ВИНАГИ,когато не правя секс в продължение на няколко месеца (т.е. не съм имала гадже) ми е идвало точно на една и съща дата,та дори и по едно и също време (горе-долу).За сметка на това винаги,когато съм имала полов контакт с момче ВИНАГИ цикъла ми се "размества" - или идва по-рано с 4-5-6 дена или по-късно пак с 4-5-6 дена :)
Всичко си е до организъм,така че спокойно ;) А ако случайно си толкова притеснена винаги може да си купиш един тест от аптеката :)

Slynchiicee
05-10-2010, 07:52
Малко начина ти на изказване куца и от някои изречения нищо не разбрах,но все пак да ти отговоря (поне на това,което разбрах).
Аз имам менструация от ... хммм 6 години някъде и ВИНАГИ,когато не правя секс в продължение на няколко месеца (т.е. не съм имала гадже) ми е идвало точно на една и съща дата,та дори и по едно и също време (горе-долу).За сметка на това винаги,когато съм имала полов контакт с момче ВИНАГИ цикъла ми се "размества" - или идва по-рано с 4-5-6 дена или по-късно пак с 4-5-6 дена :)
Всичко си е до организъм,така че спокойно ;) А ако случайно си толкова притеснена винаги може да си купиш един тест от аптеката :)

Благодаря ! :)