PDA

View Full Version : що за човек трябва да си, за да ходиш с 2 едновременно



RussianStandard
05-10-2010, 06:17
:smt120

това ми е третата тема 8-)

в последствие научих, че той е ходил с най-добрата ми приятелка, и аз се чудя защо като заговоря за М. " най - добрата ми фр " почва да го убижда, напада и т.н :smt104

той каза, че не иска да се занимава с детски работи ( това ми го каза на мен ) пък тогава защо ходи с 12 годишна :smt104 в смисъл, да на 12 е .. от малки сме заедно, може би за това ми е най- добра приятелка.. както й да е... тогава защо на мен ми обяснява, че не иска да се занимава с детски работи?

и да се върнем на въпроса : що за човек трябва да си, за да ходиш с 2 едновременно :)

BonbonaBaby
05-10-2010, 06:21
Та то вие и тримата герои в тая случка сте си деца..

И няма смисъл от коментар,според мен. 8)

w0sh
05-10-2010, 06:23
Страхлив?

От другата гледна точка: Готин, вървежен, пич, супер пич, чалга господар.

DaemonBoy
05-10-2010, 06:27
Щото е фолк император! 8) :razz:

wasch0
05-10-2010, 07:11
е поне не ходи със седем едновремено като бившия ми :grin:

CherryS
05-10-2010, 07:34
е поне не ходи със седем едновремено като бившия ми :grin: :lol:

пт: Страх го е да не остане сам, но нали знаеш: " От двата стола на земята ;) "

NqkfaNikakva21
05-10-2010, 07:37
е поне не ходи със седем едновремено като бившия ми :grin: :lol:

пт: Страх го е да не остане сам, но нали знаеш: " От двата стола на земята ;) "


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

CherryS
05-10-2010, 07:43
е поне не ходи със седем едновремено като бившия ми :grin: :lol:

пт: Страх го е да не остане сам, но нали знаеш: " От двата стола на земята ;) "


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: тихо :) замълчи си :)

BornSinful
05-10-2010, 08:25
Ето я пак съдбовната везна. (Междудругото малки сте наистина недей да приемаш всичко насериозно) От една страна мъж ходи с 2-3 вървежен всички го харесват, страхотен е. От друга страна момиче имало е приятел спала е с него скъсали, имала е втори същата история станат ли 3ма тръгва слуха тая е кърва гле как ги върти и така нататък. Луда работа е обществото и човешката психика.

justwondering
05-10-2010, 08:43
Еми трябва да си (както казаха по-горе) вървежен. Не всяко момче може да каже "Я ме вижте кЪв съм пич, имам 2 гаджета, момичетата ми се лепят като мухи на сладко, направо съм супер готин, бате, един ден не могат да изкарат без мен". Това е ама направо "супер яко" и много се търси у едно момче. Значи ако момчето има само едно гадже е по-зле от подметка, та камо ли ако няма, тогава трябва да ходи да се гръмне. Колкото повече, толкова по-добре. сарказъм
Тоя явно има твърде високо високо самочувствие. От два стола ще седне на земята. :wink:

Nadelina
05-10-2010, 08:47
Въпроса според мен е "Каква най-добра приятелка си, за да ходиш с гаджето ми?".

nerazbranoZLO
05-10-2010, 09:49
Въпроса според мен е "Каква най-добра приятелка си, за да ходиш с гаджето ми?".
Най - точно казано! :grin:

TheX
05-10-2010, 09:52
Чарли Харпър ^.^

Niakoitam
05-10-2010, 10:04
е поне не ходи със седем едновремено като бившия ми :grin:


:razz: :razz: :razz: Тоя твои бивш голяма звезда ще да е. И то от най-големите. Ама ходи ли с тях вярно или само си мисли че ходи??? :razz: :razz: :razz:

BornSinful
05-10-2010, 10:08
ЕЕЕЕЕЕб*си.... Как се е оправял с всичките?

kypo
05-10-2010, 10:15
trebva da si pekan 8-)

Lestat357
05-10-2010, 11:08
Добър ден, Черешке!>

Сега поне ще спреш ли с темите (за него)?

Що за човек? Добър въпрос. Човек като човек, уви. Хората го правят или поне голям процент. На мен също са ми го правили. С тази разлика, че не беше задълго и не беше с мой приятел или познат. В тази възраст било нормално казват. Не съм съгласен! Въпрос на принципи. Обяснения много – не е държал достатъчно на теб и е мислел да те разкара скоро, държал е обаче нещата „са се развили по-бързо, отколкото е очаквал” или просто си живее момчето, защото сега му е паднало.. И така нататък. Обаче става въпрос за 12-годишно дете тук, което принципно е подсъдно (дори да е под 18 и той). Както и да е. Ще намериш някакво обяснение за себе си, като се поразровиш, ама замисли се – това реално ще ти свърши ли някаква работа? Не мисля. Правиш си съответните изводи и сл. път си с една идея по-внимателна, това е.

За мен лично въпр. е принципен – не съм го правил това и не бих. Обаче аз държа на принципите си, навярно има връзка и с това, че не съм тийнейджър отдавна. Когато бях, никога не съм минавал за особено вървежен поради ред причини. И все пак – да излизаш с двама души едновременно ще рече преди всичко да заблуждаваш себе си. И т.к. около ти и без това има твърде много заблуди и лъжи, защо да си създаваш още допълнително. Измъчваш себе си. Да не говорим за човека до теб. От друга страна – мой бивш колега и приятел го прави същото около месец преди да тръгне с актуалната си приятелка. От с/уположния пол също имам примери.;] То затова и доверието се гради толкова трудно. Какво да ти кажа..

Съвет: заеби цялата история, както е дотук. Не задълбавай повече иии.. да не го удариш сега на ‘аз ще му покажа на него! ще му вгорча живота!..” и т.н. селски историйки. Единственото, което би постигнала е да нараниш себе си повече. Т.е. няма какво подритваш умряло животно, може да се размирише повече, но да оживее отново няма как. Поплачи си, спортувай, излизай, затвори се замалко в себе си, каквото там работи при теб. И продължавай напред след това.

Относно приятелката ти – тя си е дете, да. Трудно ми е да дам адекватен съвет за човек на толкова малко години, всеки случай – не бих я държал близо до себе си още дълго. Но това съм аз, решението си е твое. Както и за всичко останало, разбира се.

п.п.: Не го приемай като заяждане (или ако искаш пък така го приеми), но няма да е зле маалко повечко да внимаваш в часовете по български език. Продават се и много удобни и пълни речници в тази връзка. Ако не се поограмотиш сега, когато си само 8-ми клас (познах ли?)), то после ще ти е доста по-трудно. Да не говорим, че е крайно време.

Успех!;]

onqtam
05-10-2010, 12:59
не трябва

gret4ety
05-10-2010, 18:29
Прочетох единствено заглавието и направо отговарям :) Що за човек трябва да си - Тарикат 8-)

Assshley
05-10-2010, 18:36
Ми,защото е идиот и се прави на големия играч апък вие и двете сте достатъчно тъпи,за да може да ви върти едновременно.

burningtear
05-10-2010, 18:46
Няма дума, с която да се опише такъв човек.
Както казаха и преди: от двата стола - на земята.

ronzss
05-10-2010, 19:00
Не знае какво иска. :-o

sadboy95
05-11-2010, 09:30
Трябва да си супер идиот, който няма сърце и иска само да е*е .

pandelka
05-11-2010, 09:33
Въпроса според мен е "Каква най-добра приятелка си, за да ходиш с гаджето ми?".

Дам .. по -скоро това би трябвало да те безпокои повече.. защото него ще го смениш рано или късно ,ама какво става с приятелите .. :? Не са ли те тези ,които винаги трябва да бъдат до нас .. ? :)

gia_sena_mono
05-11-2010, 13:33
Що за човек ли? Не човек, а лайно! :o :x

bloodyred
05-11-2010, 13:57
Нищо не заслужава. И тая приятелката ти, също! :)

HexGirl
05-11-2010, 14:22
глупав човек трябва да си
или по скоро не човек
Не е човешко да си играеш с чувствата на хората ... това че сте малки не го оправдава даже напротив . Би трябвало детските чувства да са по силни по чисти а не такива изрудени . Както и да е .
Забрави го за момента поеми по нов път но помни случката и да ти е като обеца на ухото .
Важно е характера ни да се калява и да пазим всяка една "дупка" .

ScarletBite
05-11-2010, 17:02
Щото е фолк император! 8) :razz:
Кефиш! :lol: :razz:

AutomatiC
05-11-2010, 17:08
тези които въртят по няколко им викат "играчи",но "фолк император" определено измества класциите. :D

yahhooo
05-11-2010, 18:56
За да ходиш с 2 едновременно трябва да си голем пичш 8)

cinderella_gugutka
05-11-2010, 19:01
или някой,който незнае какво е да обичаш,или някой,на който са му разбивали сърцето и сега си го връща....или просто някой пълен егоист и безчусвтено подобие на човешко създание :? Остави го и си намери някой свестен

kuklichka_bg
05-11-2010, 19:10
ми такъв,който няма работа и уважение към хората.. 8-) Представям се ккаво означавате и двете за него--НИЩО 8-) 8-)

vesSynkaa
05-11-2010, 19:57
Да ти кажа не знам той какъв е,но определено "най-добрата ти приятелка" не ти е такава 8-)

cherinka
05-11-2010, 20:00
Хората преди мен са прави. Особено кукличката и синдерелкА



и да се върнем на въпроса : що за човек трябва да си, за да ходиш с 2 едновременно :)
Следва си интересите човека...
И аз съм с двама в момента, а мисля да си правя харем...

TheDevilInMe
05-11-2010, 20:05
Kaкво да ти кажа, явно той си пада по детските работи, това би го направил човек, на когото не му пука особено за теб или чувствата ти, търси си разнообразия по най-тъпия начин, правили са му същото, а колкото до приятелката ти, тя пък далеч не ти е такава. :?

electrocute
05-11-2010, 21:54
по-горните потребители са прави.
да.
ако ти беше най - добра приятелка щеше ли ИЗОБЩО да тръгва с него?
а той, той си игаре с чувствата ви, или може би, да ви изпробва колко е това вашето приятелство.

w0sh
05-11-2010, 22:10
по-горните потребители са прави.
да.
ако ти беше най - добра приятелка щеше ли ИЗОБЩО да тръгва с него?
а той, той си игаре с чувствата ви, или може би, да ви изпробва колко е това вашето приятелство.

Личен опит?
Май си попадала в същата ситуация :Д

electrocute
05-11-2010, 22:19
мне. :)
за щастие. :) . просто съм се нагледала на такива ситуации.

w0sh
05-11-2010, 22:26
Аха. Аз просто така си говоря. Нищо не намеквам.


Раздвоенията на личността трябва да се третират още при ранни прояви.

Успех!

alex4et0y
05-11-2010, 22:36
Има голямо сърце човека к'фо искаш. :lol:

uBuTo
05-12-2010, 11:03
от малки сме заедно
Че сега да не сте много големи?.. :? Много ясно че няма да иска да се занимава.. Аз ако бях, щях да ви тегля по 1 майна и на двете пикли.. и щях да ви пращам да спите, ама той си знае! :? .. А той този "Казанова" на колко годинки е? :lol:

Bloodygirl
05-12-2010, 14:50
За да ходиш с 2 едновременно трябва да си голем пичш 8)
Да...или голям педал?!?!...На такива жени им викат курви,а на мъжете....възможно най-гадното,което можеш да измислиш!!! :)

MiChKoO
05-12-2010, 14:59
Явно не знай кфо иска ,,, е такива много ги мразя ,,, линчувай гоо