PDA

View Full Version : Цигари



freegirl93
05-10-2010, 08:28
Хора искам да попитам някой спирал ли е цигарите защото аз от 3 дена не пуша и ми е много трудно.Ако някои ги е спрял да каже след колко време се свиква с това.

nIkEnCeTy_bE
05-10-2010, 09:25
Силна воля. :)

kotver
05-10-2010, 12:22
Еми например майка ми .. тя ги спря за близо 3 години ама наскоро се премести в нова работа и колежките и пушат и тя отново почна да пуши .. иначе трябва да имаш много силна воля за да ги спреш ... Аз например не мога да издържа без цигари и си го признавам .. но рано или късно здравето ни ще ни накара да ги спрем ; ))

producenta
05-10-2010, 14:26
На пушачите се обнразуват катранни натрупвания в белия дроб,което го втвърдява и започва да отделя секрет който води до пневмония и други болести.За да се изчисти един пушач са необходими 13г най-малко.

alexandr0v
05-10-2010, 16:41
Не може да ги откажеш така изведнъж. Първо започни със силно намаляне на дневния брой цигари които пушиш. Тоест пробвай се да пушиш колкото се може по-малко цигари на ден за да може организма ти да свикне с приема на малка доза никотин. След това отказването става доста лесно. Казвам ти от личен опит. ;)

Rounder
05-10-2010, 20:32
Много е лесно аз ги спирам на всеки 10 минути :grin:
хах,ако имаш желание можеш да ги спреш,но аз нямам,и не мисля. 8)

Abigoria
05-10-2010, 22:00
Не пуша от месец и нещо (тук изключвам оливанките на рождени дни, по- специално един, където като понапреднах с мат'риала последния път, прицапах 1- 2 от нечия кутия... 8-) ). Просто трябва да решиш, че си готова. Разсейвай се, не се събирай с пушачи (! мн важно, като ти димят 20 човека на главата ти се пуши страшно много и всичко отива на вятъра) и избягвай пиянски заливки- не е добре, почваш отначало всичко. Първите 1- 2 седмици е мн шит, но после ти е все тая и въобще не ти се пуши.

Усетиш ли, че ти се пуши, започни да правиш нещо с ръцете си- рисувай, драскай си. Ако не те успокоява- пий/ яж нещо.

Аз дъвча дъвки 8-)

batkodoki
05-10-2010, 23:07
Хора искам да попитам някой спирал ли е цигарите защото аз от 3 дена не пуша и ми е много трудно.Ако някои ги е спрял да каже след колко време се свиква с това.

истинската ФИЗИЧЕСКА абстиненция е на никотина е толкова 2-5 дни!

останалото е ПСИХИЧЕСКА зависимост!!!

навивка!!!!
мерак,
и ГНЯВ / ИНАТ
да наплюеш пиклите,
които сега се гаврят с теб...

след третия ден тъпата кутия с цигари е само СТЕРЕОТИП, навик, ритуал...можеж без нея...дори това "можене" да е от злоба и ГНЯВ....

spopi
05-30-2010, 12:04
На пушачите се обнразуват катранни натрупвания в белия дроб,което го втвърдява и започва да отделя секрет който води до пневмония и други болести.За да се изчисти един пушач са необходими 13г най-малко.



Майко много бе :? Хубаво че не пуша \:D/ :-) :-)

До колкото знам трябва воля и то голяма :)

FuckedUp
05-30-2010, 12:35
Вземете се откажете от тоя гаден навик...
Много от моите приятели станаха пушачи още от 11-12-13 год. възраст...големи газари, НЯМА ЩО!
Няма смисъл да давате пари за отрова.Аз не пуша и сега много се гордея с това... :)

ImmortalSportFreak
05-30-2010, 21:36
За да се изчисти един пушач са необходими 13г най-малко.
Зависи от колко време е пушил;колко пуши на ден и какви цигари(дали са по-силни или не..).

Силна воля ти трябва - човече.. Успех

Jumper
05-30-2010, 21:44
Ами аз лично сам пушач от 5 години сега сам на 20 пуша по 2 кутии на ден като седна да се напивам пуша и по 5-6,чак ми е жал за парите който давам за цигари но ми е хубаво да пуша пробвал сам да ги спра с воля(която имам) но не искам да ги спирам. преди 3 години последно сам ги спирам за бас от 2 лева за 1 месец :Д :)

ImmortalSportFreak
05-30-2010, 21:50
преди 3 години последно сам ги спирам за бас от 2 лева за 1 месец :Д :)
..е само за 2 лв. ли 8-) :D :D

Jumper
05-30-2010, 21:53
преди 3 години последно сам ги спирам за бас от 2 лева за 1 месец :Д :)
..е само за 2 лв. ли 8-) :D :D

М да... не е заради 2-та лева а за баса....аз никога не губя бас :Д :)

L0ST
05-30-2010, 23:55
преди 3 години последно сам ги спирам за бас от 2 лева за 1 месец :Д :)
..е само за 2 лв. ли 8-) :D :D

М да... не е заради 2-та лева а за баса....аз никога не губя бас :Д :)

Хващаме ли бас, че не можеш да ги спреш за 10 години? Ако ги спреш ти пращам 100 х 2лв :lol:

petinkataaa
06-01-2010, 16:35
и аз искам да ги спра..ама така ми се пуши,че чак сълзите ми започват да текат 8-)