PDA

View Full Version : Facebook FarmVille Cheats



Jessie
05-10-2010, 10:59
Хора, дайте някакви идеи за cheat във фермата, щото вече съвсем се отчаях :( Гледах в Гугъл хиляди линкове с разни видеота, програми ли не теглих, какво ли не правих .. :( Вече съвсем изтерясах ... :(

dPa3HuTeJl
05-10-2010, 11:08
Според мен няма начин да се хакне фермата ... ако някой знае да каже щото и аз искам 8-)

doomkillerr
05-10-2010, 12:02
Според мен няма начин да се хакне фермата ... ако някой знае да каже щото и аз искам 8-)

Да - невъзможно е, освен ако не хакнеш сървъра на "Facebook"! :?

RadioMan
05-10-2010, 12:23
Според мен няма начин да се хакне фермата ... ако някой знае да каже щото и аз искам 8-)

Да - невъзможно е, освен ако не хакнеш сървъра на "Facebook"! :?

какви са тези детските простотии ще хаква фермичката и феисбуук българска простотия то ако се хакне феис идва края на света :lol: :lol:

loveUpeps4o
05-10-2010, 12:28
Според мен няма начин да се хакне фермата ... ако някой знае да каже щото и аз искам 8-)

Да - невъзможно е

L0ST
05-10-2010, 12:49
В самото начало едитвах пакети с WPE, но всичко е оправено вече...

FraGLanD
05-10-2010, 13:57
То няма такива хакове има само ботове... бях попаднал на един дори и да не си на компа той ти прави всичко сам но го махнах защото спрях да я играм и я подарих на баба лол :D ще я потърся и ще я кача тук Работи 100% и не трябва да си пишеш аццто и затова засеки случаи бях пробвал с демо ацц ... ако някои си търси и съседи може да ме намери Kiril Damqnov - мойта Sivcho Sivchov - на котката ми лол ако ви трябват съседи намерете тези 2 акаунта с радост ще ви приема и с надежда ако искате да ви намера бота.... но да знаете за каш и пари нема хакове бота служи само за да ти бере всичко и побликува автоматично само трябва да си вленал в аццто си на фацебоок и да си чатиш с фрта или да разглеждаш албуми и то всичко само си го прави 100% гарант демо аццто ми беше Sivcho Sivchov и до 20 ниво бях стигнал сам обаче си преинсталнах пцто и са не ми се занимаваше но ако някои го иска да ме намери в скупе jus7_1n5an3 или да ми пише тук... :) като го намера ще го постна

onqtam
05-10-2010, 16:05
get a life

Jessie
05-10-2010, 21:30
Аз нямах предвид да хаквам фейсбука или игратааа .. :( Мислех по-скоро за по-лесен и бърз начин за изкарване на Farmville Cash & Coins ... :(

Jus7DreamBoy
05-10-2010, 22:23
аз имам 2 бота за фермата макар че не я играя !

Jessie
05-11-2010, 11:16
Какво представляват всъщност тези ботове - каква работа вършат?

Force_bladeR
05-11-2010, 15:59
get a life

He is a gamer.. he has many lifes!

Jus7DreamBoy
05-11-2010, 18:35
Какво представляват всъщност тези ботове - каква работа вършат?

Бот 1

Стъпки:
1. Хванете кравата и я завлачете до прозореца с играта. (Трябва да е заредила)
2. Максимално зуумнете нагоре (лупичката с минуса)
3. Изберете си какво искате:
Magic Plow Tool = Магическо копаене
Magic Plant Tool = Магическо засяване
Magic Harvest Tool = Магическо прибиране на реколтата
Harvest tree / Collect from animal on click = Прибиране от дърветата / Прибиране от животните на клик
Automatic Sell / Delete Confirm = Автоматично продаване / Потвърждаване при изтриване

Това е всичко. Приятно хакване!

Бот 2

прави същото като 1 вия само че е с друг дизайн !

а някой иска ли книгата за 27 евро :? http://www.farmvillesecrets.com/