PDA

View Full Version : Най-добрите ми приятели



uBuTo
05-10-2010, 10:32
Проблемът е следния:
Най-добрите ми приятели са 2 момчета, на които адски много държа и много си ги обичам и двамата. Като братя са ми! :smt007 Обаче постоянно трябва да деля времето си между единия и другия! Много е кофти, защото не се познават, а вече се мразят! :( .. Единия не харесва такъв тип момчета, какъвто е другия, същото е и със другия!.. Дайте ми някакъв съвет! Какво да ги правя? Не искам да губя нито единия, нито другия, а те не могат да се търпят! :(

L0ST
05-10-2010, 13:18
Запознай ги, ако и те те обичат ще се търпят ;)

alex4et0y
05-10-2010, 15:55
И аз имах такъв проблем само че м/у братовчед ми и най-добрия ми приятел. Запознах ги, вече даже и за риба ходят заедно, когато сме си на село и братовчед ми идва с мен. 8-) Но не всеки има такъв късмет. Запознай ги и виж какво ще стане, ако продължават да се мразят ще се търпят заради теб. :)

nIkEnCeTy_bE
05-10-2010, 16:30
Е те не са се запознали, а се мразят. Запознай ги и им обясни, че не искаш да ги загубиш и че и двамата са важни за теб, и не е момента да се карат. Ако са ти истински приятели няма да те карат да избираш.

remix1912
05-10-2010, 16:57
Пусни им и на двамата и ще ти са добри приятели

uBuTo
05-11-2010, 10:27
Пусни им и на двамата и ще ти са добри приятели
а аз имам чудесна идея за теб - гръмни се! :o .. кой е казал че и сега не са ми добре приятели?? :? малоумник

danibebi
05-11-2010, 11:38
Еми те не се познават,как така се мразят?! Наистина ще е добре да ги запознаеш,може и да си допаднат. :) Дори ако не си допаднат,ако наистина държат на теб ще се търпят някак си.

uBuTo
05-11-2010, 11:40
Еми те не се познават,как така се мразят?! Наистина ще е добре да ги запознаеш,може и да си допаднат. :) Дори ако не си допаднат,ако наистина държат на теб ще се търпят някак си.
Ами то и аз не ги разбирам! Виждали са се веднъж и от тогава не могат да се дишат!

danibebi
05-11-2010, 20:21
Еми те не се познават,как така се мразят?! Наистина ще е добре да ги запознаеш,може и да си допаднат. :) Дори ако не си допаднат,ако наистина държат на теб ще се търпят някак си.
Ами то и аз не ги разбирам! Виждали са се веднъж и от тогава не могат да се дишат!

а познават ли се иначе? в противен случай можеш да ги запознаеш..както вече казах,може пък да си допаднат като се опознаят. :)

cvetinka94
05-12-2010, 08:43
според мен и двамата се страхуват може би, че може единия да те отнеме от другия.И може за това да не се понасят....

justunique
05-12-2010, 09:00
...

uBuTo
05-12-2010, 10:23
запознай ги .. дори и да е трудно .. ако не стане - обръщай внимание и на двамата .. никой не е казал че трябва да сте заедно .. най-важното е да не станеш раздвоена лицемерка ..
Пробвах се вече да ги запозная и не свърши добре! :( .. А раздвоена лицемерка няма опасност да стана.. Обаче ми е някакво много криво, когато единия ми се обади и иска да излезем, а аз вече съм се уговорила с другия, и трябва да му кажа, че няма да може да излезем.. Ответната реакция винаги е: "Ти пак ме за**аваш заради тоя!" :(

wladk0yyy
05-12-2010, 11:02
Запознай ги. Кажи и, че вече си се уморила да прекарваш времето ту с единия ту с другия и че исакш 3мата да споделяте общи моменти и т.н.

titinkaa
05-12-2010, 12:02
Запознай ги и им обясни,че и двамата са важни за теб,защото можеш всичко да споделяш с тях,и че държиш на тях много.Кажи им,че искаш и те двамата да са приятели,а н еда с екарат.

diksi
05-12-2010, 15:54
Такаа, както виждам те вече се познават, така че ``Запознай ги`` отпада :D Като гледам сложна работа.. Те нали не могат да се дишат, тогава, ако вече си се уговорила с единия и другият ти приятел ти се обади му предложи да дойде с вас, той ще откаже или ще приеме и ще си изкарате супер - И в двата случая няма да се чувстваш гузна. Все пак, ако откаже той ще си е виновен..