PDA

View Full Version : Бременност без еакулация ?



soullike
05-10-2010, 12:57
Здравейте с мойта приятелка правихме секс .. но аз не свърших .. в смисъл прекъснаха ни и не успях да свърша.. просто бях горе долу към края и ни прекъснаха .. повреме на прекъсването бях извън нея.. та тя се е побъркала .. дали има шанс да е бременна .. защото малко и закъснява .. и правихме тест 2 седмици след половия акт и показа отрицателен резултат .

TheSunshine01
05-10-2010, 13:00
Теста си е показал резултата ..
А и може да и закаснява с няколко дни поради адски много прични.

gogo4o4o
05-10-2010, 13:06
Споко, не е станала белята. Ама аре да спрете да слагате такива идиотски заглавия на темите си, става ли? :)

soullike
05-10-2010, 13:10
става .. вярно теста е показал ама принципно тестовете се правят като закъснее цикъла .. а не преди това .. но на шурачек пише че става и 14 дни след половия акт. вярно не съм свършил ама има и един вариянт за изтичане .. при който пак се забременява .. та незнам странно е .. симптоми няма за бременност .. освен малко пораснали гърди ама може да си въобразяваме .. нито и прилошава нито ходи по често до тоалетна .. айде някой със подобен проблем да сподели .

TheSunshine01
05-10-2010, 13:11
Споко, не е станала белята. Ама аре да спрете да слагате такива идиотски заглавия на темите си, става ли? :)

Не разбрах какво му е идиотското на заглавието, момчето има въпрос следователно какво искаш да напише? :?

soullike
05-10-2010, 13:21
Споко, не е станала белята. Ама аре да спрете да слагате такива идиотски заглавия на темите си, става ли? :)
така става ли .. и да сорка за тъпото заглавие :) Поздрави .. айде вече по темата

gogo4o4o
05-10-2010, 14:03
Има мноооогоооооо малък шанс да е бременна. По време на половия акт се отделя предеякулационна течност, която съдържа сперматозоиди. Възможно е от нея да се забременее, но тестът ви е дал отрицателни резултати, а шансът за грешка е минимален. Според мен, всичко ви е ОК.


Не разбрах какво му е идиотското на заглавието, момчето има въпрос следователно какво искаш да напише?

Еми леко да ни подскаже какъв му е проблемът. Всички правят теми, кръстени "Въпрос", "Въпросче", "Помощ!!!" и т.н. Аз не искам да се ровичкам из темите и чак тогава да разбирам за какво, аджеба, става въпрос.

amk933
05-10-2010, 14:24
40279350958602385 тема по въпроса...