PDA

View Full Version : Проблем като цяло



Reventon
05-10-2010, 13:05
Здравейте аз съм нов :D имам нещо като проблем със момичетата.. просто от доста време съм сам и незнам вече.. мой познати който са някви пълни идиоти имат приятелки а аз.. незнам къде е проблема имам доста приятели излизам често не изпитвам някакъф ужас от момичета че да ме е срам да ги затоворя почти винаги съм душата на компанията.. незнам бая съм се отчаял

JackSparrow
05-10-2010, 13:16
на колко години си? :-o

замислял ли се, че проблема може да е в теб?

а дали не е в момичетата, които срещаш?

защото в днешно време няма даже и десет на сто свестни.. :(

Reventon
05-10-2010, 13:29
Аз знам че проблема си е в мен но какъф е точно :D инъче съм на 17 а си прав в едно че не обичам някакви лигли търся си някакво свястно момиче.. :)

nerazbranoZLO
05-10-2010, 13:51
Трудно е...
Лигли ги има, както е изразът "да ги ринеш с лопати" :lol:
Пробвай се. Ходи по молове. Все ще намериш нещо...

onestar
05-10-2010, 21:43
Поработи върху отношението си. :wink:

girlche
05-10-2010, 21:53
А може би просто ти не си намерил някоя , с която да ти доди тръпката (: Иначе от теб зависи :)

Nakadah
05-10-2010, 21:59
И аз имам проблем: боли ме главата!!!

ПС: на 12 няма да се отчайваш...

yeSHua
05-11-2010, 05:31
Аз знам че проблема си е в мен но какъф е точно
Поработи малко повече върху българския си език, респективно и начина си на изразяване, за да решиш първия, който ми привлича вниманието :razz:

nymphadora
05-11-2010, 06:13
Аз знам че проблема си е в мен но какъф е точно

а ние ли знаеме? :lol:

Lucyy
05-11-2010, 06:35
Амии... Гледам все да давам съвети на който мога ама... Аман значи от такива тъпи въпроси. BlueFace и GregoryHouse Май бяха прави, като казаха, че след някое друго мнение ще ми писне -.-"

По темата: Ние ли трябва да знаеме кой е проблема? Дори не те познаваме, а трябва да знаеме какво не ти е наред, така ли? Вместо нас, защо не питаш приятелите ти, те пък може и да са забелязали, по простата причина, че... ТЕ ТЕ ПОЗНАВАТ! ;]

justwondering
05-11-2010, 06:46
уфффф тъп въпрос. Откъде да знам кФо не ти е наред?! Да не би да съм с теб по цял ден...

Torn
05-11-2010, 08:43
Здравейте аз съм нов :D имам нещо като проблем със момичетата.. просто от доста време съм сам и незнам вече.. мой познати който са някви пълни идиоти имат приятелки а аз.. незнам къде е проблема имам доста приятели излизам често не изпитвам някакъф ужас от момичета че да ме е срам да ги затоворя почти винаги съм душата на компанията.. незнам бая съм се отчаял

+1
по лесно е да си идиот или да се правиш на такъв :(