PDA

View Full Version : Един,може би сериозен проблем [sad]



h0usel0ve3r
05-10-2010, 14:19
Значи .. става въпрос за пиърсинг на ухото.Преди 4 месеца си сложих обеца на ухото(мекото) и преди 4-5 дни си махнах медицинската обеца ей така от любопитство ... от там започна проблема-
два дни стоях без обеца и на втория ден се опитах да я сложа,но не успявам все още .. влиза до някъде и не иска по-нататък.Явно отворът отзад има проблем .. обецата не минава през него.През първата дупка минава и стига до някъде.Спазвал съм абсолютно всички хигиенни препоръки на тоя дето ме проби.

МОЛЯ ЗА СЪВЕТИ.

L0ST
05-10-2010, 14:21
Училище и приятели - НАЙ - ПОДХОДЯЩИЯ раздел!

h0usel0ve3r
05-10-2010, 14:25
Училище и приятели - НАЙ - ПОДХОДЯЩИЯ раздел!
а кой е най-подходящия ?

Unendlich
05-10-2010, 15:03
Козметика и диети/Здравни проблеми и болести :)


Сигурен ли си, че си слагаш правилно обицата ? Стояла съм без обици от 4-ти до 8-ми клас, но не ми беше зараснала дупката. Дай на някой от вашите да ти я сложи. На мен също ми се е случвало да не влезе правилно, но с малко повече внимание и без излишни нерви става.

KpucmuHa
05-10-2010, 15:20
може да има гной, раничка или да е започнала да се затваря
а ти си мн тъп/а как може да стоиш без обеца, не ти ли казаха че може да имаш проблем :lol:
аз съм стояла за няколко часа без обеца и после не съм успявала да си я вкарам, така си затворих 2 дупки, което ми напомня, че скоро трябва да си ги пробия отново :lol:

UnForgettableDream
05-10-2010, 17:09
Най-вероятно е започнала да се затваря. Вземаш една игла, гориш върха със запалка и си го пробиваш отново. Дори и да си правиш нова дупка не боли, така че за задния отвор само нищо няма да е. По принцип като се пробиваш с игла трябва да сложиш конес да постои там, но в твоя случай направо слагай истинската обеца вече. :)

anonymous546178
05-10-2010, 17:15
Щом не влиза значи не натискаш достатъчно силно... Опипай дупката ако няма топчета или не те боли непоносимо значи просто трябва да натиснеш по-силно, мажеш със спирт и давай.

xoxi
05-10-2010, 17:56
Мен на четвъртата нощ след пробиването ми падна едната обица. На сутринта беше като при теб. Натиснах малко по-силно и всичко си дойде на мястото.
Тъй, че спокойно. Не се жали толкова, а натисни като хората ;)

pamii
05-10-2010, 18:09
Зараснала е може би .. :neutral: