PDA

View Full Version : Направих глупост ...



Icantloveu
05-10-2010, 15:10
Преди няколко месеца бях при една приятелка нагости , тя отиде до магазина и аз останах сам ... и кво да направа почнах да турса кво има в шкафа и намерих вибратор с презерватив на него ... казах си охооо и доближих презерватива до хуя си ( страната на презерватива която е била в путката и ) със сигорност не го я ползвала поне 3 часа ...

има ли шанс да съм хванал болест ?

britzy
05-10-2010, 15:13
Преди няколко месеца бях при една приятелка нагости , тя отиде до магазина и аз останах сам ... и кво да направа почнах да турса кво има в шкафа и намерих вибратор с презерватив на него ... казах си охооо и доближих презерватива до хуя си ( страната на презерватива която е била в п****та и ) със сигорност не го я ползвала поне 3 часа ...

има ли шанс да съм хванал болест ?

спри да се ебаваш да му се е невидяло.Баати тъпото

Icantloveu
05-10-2010, 15:16
Преди няколко месеца бях при една приятелка нагости , тя отиде до магазина и аз останах сам ... и кво да направа почнах да турса кво има в шкафа и намерих вибратор с презерватив на него ... казах си охооо и доближих презерватива до хуя си ( страната на презерватива която е била в п****та и ) със сигорност не го я ползвала поне 3 часа ...

има ли шанс да съм хванал болест ?

спри да се ебаваш да му се е невидяло.Баати тъпото
Не се ебавам . просто се изплаших дали не съм се заразил

loko1
05-10-2010, 15:22
:razz: уби ме бе ха ха ,ТИ ПАК КАТО НЕ СИ ГО ЛАПАЛ

Icantloveu
05-10-2010, 15:30
абе кажете ми само дали е опасно

britzy
05-10-2010, 15:33
емиииии аз откъде по дяволите да знам-да не съм путката на приятелката ти?
питай я бахму

Icantloveu
05-10-2010, 15:39
питам просто дали има шанс

TecHh
05-10-2010, 15:44
емиииии аз откъде по дяволите да знам-да не съм п****та на приятелката ти?
питай я бахму


+1
Тоя народ съвсем се побърка чесно !!! :shock: :shock:

Alex3nd
05-10-2010, 16:37
Ти си яко тъп и много болен. Ходи се лекувай в психиатрията, ако няма места кажи, че е по спешност до 3/4 години ще пишеш пак :)

elito0o0o0
05-10-2010, 17:06
Имам предложение: Защо другия път не си завреш вибратора в гъза и да скочиш от покрива на някой блок? :)

Най-смешното е,че един модератор ми каза,че в СЕКС темите са сериозни. Е! Виждам колко сериозни теми има!! :)

Icantloveu
05-10-2010, 17:15
Добре бе мамкамо стара на всичко ... сигорен съм че вяко 2 - ро момче би проявило интерес при положение , че момичето е жестока мацка ... кво ми се правите на интересни ... ? аз ви питъм като човек вие мислите че се ебавам ... е пак мамамо стара питам защото не съм запознат толкова ли е трудно да отговорите ? само спам пишете ! браво жестоки сте супер евала ! натиснахте 30 клавиша и ств върха ! .

ravita
05-10-2010, 17:40
Приятел ето отговарям ти - не си се заразил дишай :D . Мисля че те е хванала параноята предимно. Разбери хората във форума те са видяли всичко и всякакви простотий са изчели за това подхождат малко нападателно. Не се пали :booooomb: всичко е наред не си болен и следващия път недей да ровиш както виждаш само неприятности си докарваш.... 8)

Alex4o0o
05-10-2010, 17:40
Браво.
ти гей ли си,или?

dimi93
05-10-2010, 18:21
Ами да 100% процента си болен! Щом си допрял хуя си до вибратора, сега тя като го използва ще забременее! 100% ще разберат, че ти си бащата, щото ДНК-то ви ще съвпадне! Така, че здраво осра работата! :razz: :razz: :razz: :razz:

Ся по темата! Ами, има сериозен шанс да си се заразил, ако тя е била болна (без майтап). Нали знаете как се пипват венерически болести, ако ходиш в обществен кенеф и седнеш на клекалото, а преди това някой болен е седял на него. Така, че има шанс да ти е лепнала нещо!

maksimal
05-10-2010, 18:21
кфо търсиш по хорските шкафове..??!? .. :shock: да не ги ограбваш.. или ако примерно не беше попаднал на вибратор, а на пари? кфо?!? щеше ги гепаш ли.. :razz:

Icantloveu
05-10-2010, 19:23
Приятел ето отговарям ти - не си се заразил дишай :D . Мисля че те е хванала параноята предимно. Разбери хората във форума те са видяли всичко и всякакви простотий са изчели за това подхождат малко нападателно. Не се пали :booooomb: всичко е наред не си болен и следващия път недей да ровиш както виждаш само неприятности си докарваш.... 8)
Благодаря ти , че прояви разбиране :D вече ще съм щастлив :-)

theoneudontknow
05-10-2010, 19:24
Брато, звучиш като някакво момченце ... все 1 казваш порязах си пръста... ще ми режат ли ръката?
СЪЩО ТАКА.. може ли да си толко извратен бре :? това, което ти описа е малко ... странно ... :?

Icantloveu
05-10-2010, 19:24
Браво.
ти гей ли си,или?
Да , оферта ли ми праиш ?

Icantloveu
05-10-2010, 19:26
кфо търсиш по хорските шкафове..??!? .. :shock: да не ги ограбваш.. или ако примерно не беше попаднал на вибратор, а на пари? кфо?!? щеше ги гепаш ли.. :razz:
Пред путка и пари , избирам путката ... щом тя ме е оставила съм в неиния дом значи ми има доверие :(

Icantloveu
05-10-2010, 19:27
Брато, звучиш като някакво момченце ... все 1 казваш порязах си пръста... ще ми режат ли ръката?
СЪЩО ТАКА.. може ли да си толко извратен бре :? това, което ти описа е малко ... странно ... :?
Брат знам , че съм много первезен ... споко :D

theoneudontknow
05-10-2010, 19:58
Е .. поне си го знаеш :D Тва е важното 8-)

t0d1t0
05-10-2010, 20:21
вече съм те отписал

Jessie
05-10-2010, 20:37
Болен си, от СПИН. Ще ядем жито. ;-)

MochaOnMyLips
05-10-2010, 21:13
Като изключим факта, че е леко извратено (все пак всички сме извратени до известна степен), едва ли ти има нещо. За три часа само някой и друг по-издръжлив вирус ще а е останал, ама вероятността е наистина мизерна, дори и да приемем, че мацката е болнаот нещо. По-гадното е, че не е изхвърлила презерватива след като е свършила с вибратора - само на мен ли ми се вижда адски гнусно и нехигиенично?

t0d1t0
05-11-2010, 08:37
фанал си бебе,няма по-голяма болест

Torn
05-11-2010, 08:45
OMG ти направо ме уби с тая тема :shock:

Team
05-11-2010, 09:04
По скоро питай колко голям тъпак си :razz:

wladk0yyy
05-11-2010, 09:51
Браво.
ти гей ли си,или?

uBuTo
05-11-2010, 10:56
Когато започнах да чета темата си помислих че си си го завирал! :lol: Е добре че поне не е това! Ама все пак си прост.. А тая защо си е сложила презерватив на вибратора?? :lol:

alexcheto0
05-11-2010, 12:21
Когато започнах да чета темата си помислих че си си го завирал! :lol: Е добре че поне не е това! Ама все пак си прост.. А тая защо си е сложила презерватив на вибратора?? :lol:

Точно това се чудех и аз.. :razz: :razz: :razz: :razz:

Emilen
05-11-2010, 13:30
Когато започнах да чета темата си помислих че си си го завирал! :lol: Е добре че поне не е това! Ама все пак си прост.. А тая защо си е сложила презерватив на вибратора?? :lol:
Ами като изключим, че оставя телесните си течности в шкафа... това с презерватива е, определено, по-хигиеничният вариант.

petersl55
05-11-2010, 14:06
Хахаха авторе добра смешка каза.. :lol: :razz: :smt044 :smt043

johnnybravo
05-11-2010, 15:24
кфо търсиш по хорските шкафове..??!? .. :shock: да не ги ограбваш.. или ако примерно не беше попаднал на вибратор, а на пари? кфо?!? щеше ги гепаш ли.. :razz:

Ми щом ще зима вибратори.... помисли малко

tainstvenomomi4e
05-11-2010, 16:24
Омг :-D егати човека е малко извратен ама пък вие как го нападнахте :grin: много сте строги :? отпуснете се малко и стига сте се заяждали :) по темата : Много неща може да хванеш, толкова много болести има :( така че другият път ВНИМАВАЙ повече

uBuTo
05-12-2010, 10:26
Когато започнах да чета темата си помислих че си си го завирал! :lol: Е добре че поне не е това! Ама все пак си прост.. А тая защо си е сложила презерватив на вибратора?? :lol:

Точно това се чудех и аз.. :razz: :razz: :razz: :razz:
Ами нали знаеш: Всеки луд с номера си! :lol:

Spike
05-12-2010, 11:17
:razz:

wladk0yyy
05-12-2010, 11:23
Мале брато бързо върви на лекар ве болен си от спин :-D :-D :-D

wladk0yyy
05-12-2010, 11:25
Когато започнах да чета темата си помислих че си си го завирал! :lol: Е добре че поне не е това! Ама все пак си прост.. А тая защо си е сложила презерватив на вибратора?? :lol:

Точно това се чудех и аз.. :razz: :razz: :razz: :razz:
Ами нали знаеш: Всеки луд с номера си! :lol:

Ми то момичето не е искало да забремене бе :D :D

uBuTo
05-12-2010, 11:26
Когато започнах да чета темата си помислих че си си го завирал! :lol: Е добре че поне не е това! Ама все пак си прост.. А тая защо си е сложила презерватив на вибратора?? :lol:

Точно това се чудех и аз.. :razz: :razz: :razz: :razz:
Ами нали знаеш: Всеки луд с номера си! :lol:

Ми то момичето не е искало да забремене бе :D :D
:lol: :lol: И аз познавах 1 ей такъв бунак, дето си биеше чикии с презерватив, да не бил хванел СПИН :lol: :lol: :razz:

BlueFace
05-12-2010, 11:52
Dear god.That's some sick shit.... :shock: :shock: :shock:

Наистина е добре ,че не си го налапал 8-) :lol: Явно си много загорял , питай приятелката си да те смени с вибратора :lol:

ReachlessGirl
05-12-2010, 13:04
много злее .. :?

alexcheto0
05-12-2010, 13:21
Когато започнах да чета темата си помислих че си си го завирал! :lol: Е добре че поне не е това! Ама все пак си прост.. А тая защо си е сложила презерватив на вибратора?? :lol:

Точно това се чудех и аз.. :razz: :razz: :razz: :razz:
Ами нали знаеш: Всеки луд с номера си! :lol:

Ми то момичето не е искало да забремене бе :D :D
:lol: :lol: И аз познавах 1 ей такъв бунак, дето си биеше чикии с презерватив, да не бил хванел СПИН :lol: :lol: :razz:

Е неееее, няма такъв филм! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Artyom
05-12-2010, 13:28
Един приятел направи същото и 2 дена след това почина. :smt075

ozzy
05-12-2010, 13:34
нях нях нях :razz: :razz: :razz:

DENKAZ
05-12-2010, 19:02
емиииии аз откъде по дяволите да знам-да не съм п****та на приятелката ти?
питай я бахму

лафа кърти :lol:

uBuTo
05-13-2010, 10:19
Когато започнах да чета темата си помислих че си си го завирал! :lol: Е добре че поне не е това! Ама все пак си прост.. А тая защо си е сложила презерватив на вибратора?? :lol:

Точно това се чудех и аз.. :razz: :razz: :razz: :razz:
Ами нали знаеш: Всеки луд с номера си! :lol:

Ми то момичето не е искало да забремене бе :D :D
:lol: :lol: И аз познавах 1 ей такъв бунак, дето си биеше чикии с презерватив, да не бил хванел СПИН :lol: :lol: :razz:

Е неееее, няма такъв филм! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ооо повярвай, има! :lol:

Kazeone
05-13-2010, 19:32
I LOLLED my freaking ass off

50cent
05-13-2010, 20:29
Але човек кво праиш ти и още седиш тука вместо да си при лекаря 100% си хванал сифилис много е опасно да си доближаваш кондоми върху вибратор използвани от момиче аз незнам последния човек които го направи загина от тежката болест наречена...ГЛУПЕНДЕРОЛОЗА