PDA

View Full Version : Къде са точните Мъже?!



JustAnotherGirl
05-10-2010, 15:20
Къде са тези, които винаги спазваха обещанията си и държаха на думите си?!
Къде са онези, които винаги бяха прями, имаха смелостта и проявяваха дързостта да казват това, което мислят в очите на хората?!
Къде са и онези които уважаваха не само жените и приятелите си, но и всички останали хора?!
Къде са момчетата, които не само пиеха заедно, а и на които наистина можеше да се разчита?!
Има ли изобщо още такива?! Колко останаха?!... Или днес вече можеш да се натъкнеш само на мамини синчета, на които всичко им е давано на готово, които не оценяват никой и нищо, просто защото възприемат нещата като даденост...
Наречете ме старомодна, но предпочитам първите, за които говорех, а не момченца които не знаят какво искат, още по-малко как да го постигнат...Хах, та те не умеят да се борят! Все още не са усетили "жестокия и груб юмрук" на живота и естествено всички са им длъжни, и целият свят им е крив, когато не са си получили новата "играчка" или не са "забили поредната яка мацка", които така или иначе утре ще захвърлят. Да не говорим за приятелите, които биват сменяни по-често и от носни кърпички...

BlueFace
05-10-2010, 15:33
Те са там където ти никога няма да потърсиш ;) На този свят има всякакви хора ,просто трябва да ги откриеш ;)

dead_princess
05-10-2010, 15:36
И как да получат "жестокият и груб юмрук" при положение, че живеят с родителите си, които се грижат за тях и им угаждат на всяка прищявка?

JustAnotherGirl
05-10-2010, 15:43
Е, това си е грешка на родителите, обаче повечето не го осъзнават и искат децата им да имат всичко, което те самите някога не са имали. В това няма лошо, когато детето е до тригодишна възраст после според мен трябва да се учи на самостоятелност и борба. В смисъл щом иска нещо да си го заслужи... А днешните лапенца правят каквото си искат, завършат гимназия и после се питат "Защо е толкова жесток и нечестен светът" и питат за мама и татко, и как няма?! :D

JustAnotherGirl
05-10-2010, 15:46
Те са там където ти никога няма да потърсиш ;) На този свят има всякакви хора ,просто трябва да ги откриеш ;)

Хубавото при мен е, че имам такъв приятел ^.^ Но все пак колко са такива като него?! За съжаление почти не се стрещат вече такива...

Luscious_Heart
05-10-2010, 17:21
Ми и аз не намирам... В компанията ми няма много момчета, нямам много социални контакти, не си падам по интернет връзките; около мен само тревомани и заети футболисти. :)

umri
05-10-2010, 17:23
Те са навсякъде около теб. Ако имаха една светлинка над тиквите си щеше да се учудиш, колко са много. Това, че ти намираш само другите си е твой проблем, но обикновено така става, така че не се притеснявай.

Luscious_Heart
05-10-2010, 17:31
^ Моят проблем е, че много трудно се запознавам с непознати. В смисъл, че все търся хора, които са приятели на познати и т.н. Не мога да отида до някого и да му кажа "Здрасти, еди си кво." Не съм такъв човек. Тъпо е, много е тъпо, много скрупули имам, ама кво да се прави! Когато става дума за връзки, ми пука много повече, отколкото ако ще формирам приятелство и т.н.

wasch0
05-10-2010, 17:37
е, аз съм щастлива, че намерих такова момче :)

YouMakeMeSmile
05-10-2010, 17:42
http://www.youtube.com/watch?v=Cm5eLP_34MA

babity
05-10-2010, 17:45
То с точния всеки може. Майсторлъка е и с грешния да можеш. 8-) 8)

Luscious_Heart
05-10-2010, 17:53
^ Така, така.
Опитомяваме ги, ама ми писва.

Elenichkaa
05-10-2010, 17:59
да точни момчета останаха малко...но и момичетата не са цветя и рози!
то като цяло хората станахме ЕгоИстИ! Самотни и безчувствени машини ,на които не им пука кого нараняват,обиждат или задушават.
Стойностните и качествените хора са малко!Но не защото хората не са добри или т.н.,дори и да имаш скруполи накой ден разбираш,че те с нищо не ти помагат,напротив-пречат!
Стойностните и качествени хора остават неоценени...дори биват смятани за Наивни Гупаци (Будали)!
Звучи грозно,цинично и грубо,обаче т'Ва е САМАТА ИСТИНА,независимо дали е угодна на който и да било..
ПП:Знам,че се отплеснах...но не издържах... :-o

dark40
05-10-2010, 18:50
а на мен ми писна всички свясни момичета да ходат с футболистчета и някви мъжки кифли ,но няма какво да се направи ..

midle
05-10-2010, 19:15
инфлацията ги изеди

dedodekster
05-10-2010, 19:19
Хм, говориш за мъже, как очакваш лапета на по 15-16 да са сериозни?

SonataArctica
05-10-2010, 19:19
Има, но 99,9% от мъжете са шибаняци....

ПП - мъжко съм, просто си е така.

BlueFace
05-10-2010, 19:23
Има, но 99,9% от мъжете са шибаняци....

ПП - мъжко съм, просто си е така.

Как точно ги определи тези проценти ? :?

nerazbranoZLO
05-10-2010, 19:25
Отчасти и аз съм такъв.
Трябва да си върша 'сички мои домакинщини, да си пера, чистя...
Знам, отчасти е унизително...
Но все пак знам, че всичко съм си го постигна съвсем сам...
А като ги гледам тия лигави богаташчета, които си мислят че могат всичко да правят...
Наказан съм със самота...
Наказан съм със мрак...
И 'сички си правят със мене таш**...
STILL nobody loves me...

BlueFace
05-10-2010, 19:29
Няма нищо срамно да си переш и чистиш ,но ти сериозно си се депресирал...А после пускаш теми ,че не можеш да забиеш момичето ,в което ви влюбен.Момичетата не харесват момчета,които не са самоуверени ;)

Torn
05-10-2010, 19:35
Няма ги и да ти кажа ли защо ?
Защото в това общество за да те забележат трябва да си груб , да се биеш и да псуваш , важно е с колко си преспал и колко "яко" изглеждаш.

На 16 съм , опитвам се да съм мил не се бия и не пуша и какво печеля отговора е >нищо< Момичетата не ме забелязват особено не че съм грозен или нещо такова просто не харесват такива момчета.
И така имаш 2 възможности за мен и за другите като мен
1. да станем още 1 от онези момчета, които "не харесвате"
2. да си останем такива и винаги да сме сами :(
това е което мога да ви кажа ...

nerazbranoZLO
05-10-2010, 19:41
Аз съм съгласен...

SonataArctica
05-10-2010, 19:41
Има, но 99,9% от мъжете са шибаняци....

ПП - мъжко съм, просто си е така.

Как точно ги определи тези проценти ? :?
До сега не съм имал позната момиче, което не е било наранено от момче или не е страдала зарад някой. Също така не са малко хората които съм виждал също да страдат. Затова така смятам.

TipTop
05-10-2010, 19:56
Напълно съм съгласен с Torn !!!

BlueFace
05-10-2010, 19:57
Няма ги и да ти кажа ли защо ?
Защото в това общество за да те забележат трябва да си груб , да се биеш и да псуваш , важно е с колко си преспал и колко "яко" изглеждаш.

На 16 съм , опитвам се да съм мил не се бия и не пуша и какво печеля отговора е >нищо< Момичетата не ме забелязват особено не че съм грозен или нещо такова просто не харесват такива момчета.
И така имаш 2 възможности за мен и за другите като мен
1. да станем още 1 от онези момчета, които "не харесвате"
2. да си останем такива и винаги да сме сами :(
това е което мога да ви кажа ...

Вие сте много заблудени.Тъпите кифли не харесват такива момчета.Аз лично имам много приятелки ,които си търсят точно този тип момчета :)
На вас проблема ви е ,че не харесвате момичетата ,които харесват вас ;) И това е проблема на всички ,които задават тъпи въпроси от сорта на "къде са нормалните момчета" , "къде са свестните момичета ,а в същото време харесват батки и кифли ...


SonataArctica явно приятелките ти не случват на момчета,но понякога нещата просто не се получават между двама души.Също така не може всяко момиче да ти допада и понякога ,когато момчето не хареса момичето ,се получават такива неща ;)
Но така или иначе има ги тези момчета ,просто им трябват още 3-4 години,за да бъдат забелязани.Просто сега на мода са фешъните,чалгарите,батките и гъзарите , в чиято сянка остават въпросните момчета :)

girlche
05-10-2010, 20:06
Абее много малко останаха :? Просто вече 'модата' е друга :?

ScionOfStorm
05-10-2010, 21:36
мъже или момчета?

и двете са малко. ама никой не оценява напълно точните. кой каквото ще да говори за идеалистически неща.

отделно не може постоянно да си точен и добър, всеки си има моменти на някакво емоционално повлияване. идеята е да уважаваш човека до себе си и да си честен с него. а такива има немалко, предполагам.

silky92
05-10-2010, 21:38
Има ги ,просто трябва да имаш търпение докато успееш да попаднеш на такъв.

Nakadah
05-10-2010, 21:51
Къде са тези, които винаги спазваха обещанията си и държаха на думите си?!
Къде са онези, които винаги бяха прями, имаха смелостта и проявяваха дързостта да казват това, което мислят в очите на хората?!
Къде са и онези които уважаваха не само жените и приятелите си, но и всички останали хора?!
Къде са момчетата, които не само пиеха заедно, а и на които наистина можеше да се разчита?!


аз съм си в нас 8)

Torn
05-11-2010, 08:40
Няма ги и да ти кажа ли защо ?
Защото в това общество за да те забележат трябва да си груб , да се биеш и да псуваш , важно е с колко си преспал и колко "яко" изглеждаш.

На 16 съм , опитвам се да съм мил не се бия и не пуша и какво печеля отговора е >нищо< Момичетата не ме забелязват особено не че съм грозен или нещо такова просто не харесват такива момчета.
И така имаш 2 възможности за мен и за другите като мен
1. да станем още 1 от онези момчета, които "не харесвате"
2. да си останем такива и винаги да сме сами :(
това е което мога да ви кажа ...

Вие сте много заблудени.Тъпите кифли не харесват такива момчета.Аз лично имам много приятелки ,които си търсят точно този тип момчета :)
На вас проблема ви е ,че не харесвате момичетата ,които харесват вас ;) И това е проблема на всички ,които задават тъпи въпроси от сорта на "къде са нормалните момчета" , "къде са свестните момичета ,а в същото време харесват батки и кифли ...


SonataArctica явно приятелките ти не случват на момчета,но понякога нещата просто не се получават между двама души.Също така не може всяко момиче да ти допада и понякога ,когато момчето не хареса момичето ,се получават такива неща ;)
Но така или иначе има ги тези момчета ,просто им трябват още 3-4 години,за да бъдат забелязани.Просто сега на мода са фешъните,чалгарите,батките и гъзарите , в чиято сянка остават въпросните момчета :)

Е когато едно момиче дойде и ми каже , че ме харесва ще си променя мнението изцяло , а и не харесвам само "кифли" .

sadboy95
05-11-2010, 09:21
Точните момчета/мъже са малък процент, но ги има . Всички момичета които познавам ходят с някви идиоти които не зачитат приятелите си и при всяка дадена възможност биха изоставили момичето си заради някоя с по - големи ци*и или с по - яко д*пе . Не знам защо са такива и не мога да си представя как може да нараняват друг човек, без да им пука :( .
Аз никога не бих направил това което написах горе и аз търся истиски приятели, но досега не съм ги намерил .

dimitar_ak
05-11-2010, 09:31
И момичетата и момчетата трябва да са наясно, че вечни неща няма. Дори малко от родителите ви са се оженили са 1-те си гаджета.

FantaMen
05-11-2010, 09:46
Ми както казаха по горе и то мн точно казано във вкъщи сме си ... :) Винаги толкова се радвам на такива теми...на някое момиче и е писнало да я сменят или да се занимава с едни и същи чалгарски газарчета или фешан хаус маняци... и пуска тема къде са момчетата а ау .... просто търсете от тая тема има поне 5 човека който са точни пичове.... и това само от една тема а от целия форум а от твоето училище а от квартала в който живееш а от целия град ??? Знаеш ли че в момента може и 10 момчета от тези който търсиш да си казват дали днес ще я видя дали ще ме забележи и т.н Събуждат се и заспиват с мисълта един ден просто да сте той и ти ??? Май не ти е минавало през ум ;) Моя приятелка си е правила такива опити влиза примерно в някой сайт за запознанства вижда дадено момче започва да му пише.. той и отговоря.. но не може да я привлече с нищо просто му е трудно да общува с момичета и тя вика е тва е добро и осъзнато момче ....


П.п Само да спомена и още една фраза която бях написал в друга подобна тема :)

Ако има момиче което търси такова нещо щях да съм най щастливият човек на света...

w0sh
05-11-2010, 09:48
Защо направо не си пишете скайповете/фейсбуците/телефонните номера, вместо да се опитвате да изразите оригинално мнение и да се отличите от тълпата.

Начинанието ви е обречено на провал. Свестните мъже са за свестни жени. Просто малките лолитки още не са дорасли.

Ayhan94
05-11-2010, 09:54
точно пред теб са ...

Elenichkaa
05-11-2010, 18:04
Свестните мъже са за свестни жени. Просто малките лолитки още не са дорасли.

:smt023

JustAnotherGirl
05-11-2010, 18:30
да точни момчета останаха малко...но и момичетата не са цветя и рози!
то като цяло хората станахме ЕгоИстИ! Самотни и безчувствени машини ,на които не им пука кого нараняват,обиждат или задушават.
Стойностните и качествените хора са малко!Но не защото хората не са добри или т.н.,дори и да имаш скруполи накой ден разбираш,че те с нищо не ти помагат,напротив-пречат!
Стойностните и качествени хора остават неоценени...дори биват смятани за Наивни Гупаци (Будали)!
Звучи грозно,цинично и грубо,обаче т'Ва е САМАТА ИСТИНА,независимо дали е угодна на който и да било..
ПП:Знам,че се отплеснах...но не издържах... :-o

Може да си се отпеснала, но си много права!

JustAnotherGirl
05-11-2010, 18:35
Защо направо не си пишете скайповете/фейсбуците/телефонните номера, вместо да се опитвате да изразите оригинално мнение и да се отличите от тълпата.

Начинанието ви е обречено на провал. Свестните мъже са за свестни жени. Просто малките лолитки още не са дорасли.

Не става въпрос за запознанства и глупости, а за това какви бяха хора преди и какви сега... И не съм се отчаяла толкова че да търся някой във форума просто исках да видя и вашите мнения по въпроса ;)

П.П. радвам се, че имам само точни момчета за приятели, но са твърде малко в сравнение с тълпата...

w0sh
05-11-2010, 18:44
Те винаги са били рядкост, но в човешкия живот си има един момнет, когато започва да открива разликите и осъзнава, че по-"точните" хора са и мираж в глобален мащаб.

cinderella_gugutka
05-11-2010, 18:48
вярно е,че много малко са наистина свястните мъже,но аз вярвам,че това си зависи от момичето . Колкото и на голям "мъжага" да се прави в крайна сметка пред любовта всеки е безсилен.Така че ако той се влюби истински заради това момиче може да се промени коренно.Просто трябва да попаднете на подходящия човек за вас ,пък и е тъпо да слагате всички под общ знаменател.

yahhooo
05-11-2010, 18:53
Някой вика ли ме :(

Lucyy
05-11-2010, 18:56
Начинанието ви е обречено на провал. Свестните мъже са за свестни жени. Просто малките лолитки още не са дорасли.

JustAnotherGirl
05-11-2010, 19:01
вярно е,че много малко са наистина свястните мъже,но аз вярвам,че това си зависи от момичето . Колкото и на голям "мъжага" да се прави в крайна сметка пред любовта всеки е безсилен.Така че ако той се влюби истински заради това момиче може да се промени коренно.Просто трябва да попаднете на подходящия човек за вас ,пък и е тъпо да слагате всички под общ знаменател.

Този случай е относителен-все пак има хора които и за целия си живот не са разбрали какво е любов.
Какво ще кажеш за друга гледна точка примерно две момчета се познават от бебета и са били като братя и когато се разделят се оказва че точният никога не е познавал лицемера с който е наричал брат...

nerazbranoZLO
05-11-2010, 19:08
Някой вика ли ме :(
\:D/

asp1r1n94
05-11-2010, 19:40
И като написа тази тема с какво се промениха нещата?
Нека сме честни...Всяко едно момиче търси някого ,когото да я уважава и разбира се момчето трябва да е перфектно във всяко едно отношение, нали така ? Защо не потърсиш някое момче ,което да не е в идеален вид, да не е първа красота,но все пак ще те разибра повече 8)

JustAnotherGirl
05-11-2010, 19:47
И като написа тази тема с какво се промениха нещата?
Нека сме честни...Всяко едно момиче търси някого ,когото да я уважава и разбира се момчето трябва да е перфектно във всяко едно отношение, нали така ? Защо не потърсиш някое момче ,което да не е в идеален вид, да не е първа красота,но все пак ще те разибра повече 8)

1.Странното е, че аз никога не съм забелязвала външният вид на момчетата и на пук на всичко и всички важна за мен е душевността...Всъщност май излъгах-единственото нещо което забелязвам са очите(колкото и банално да е).
2.В момента не си търся момченце :D Стигнах до извода, че точните е много по-яко да са ти приятели, а с останите не си заслужава да се занимавам. Е, не винаги ще мисля така, но за този етап е по-доброто решение :)

gia_sena_mono
05-11-2010, 20:56
Къде са тези, които винаги спазваха обещанията си и държаха на думите си?! Никога не е имало такива.
Къде са онези, които винаги бяха прями, имаха смелостта и проявяваха дързостта да казват това, което мислят в очите на хората?! Те вече казват всичко по телефона - за улеснение. Не за друго, ами да не бият път до у вас.
Къде са и онези които уважаваха не само жените и приятелите си, но и всички останали хора?! Тях ги мислят за смотаняци. Тежкарите и харесваните са, тези които не признават тоз' и оня.
Къде са момчетата, които не само пиеха заедно, а и на които наистина можеше да се разчита?! В миналото.
Има ли изобщо още такива?! Колко останаха?!... Или днес вече можеш да се натъкнеш само на мамини синчета, на които всичко им е давано на готово, които не оценяват никой и нищо, просто защото възприемат нещата като даденост... Като даденост ... сигурно. Но не всички са мамини синчета и богаташчета.
...Хах, та те не умеят да се борят! Все още не са усетили "жестокия и груб юмрук" на живота и естествено всички са им длъжни, и целият свят им е крив, когато не са си получили новата "играчка" или не са "забили поредната яка мацка", които така или иначе утре ще захвърлят. Да не говорим за приятелите, които биват сменяни по-често и от носни кърпички... В гимназията или в основното училище какъв "жесток юмрук от живота" очакваш да получат, освен от някой друг като тях?

ozzy
05-11-2010, 21:00
тука съм :D

gia_sena_mono
05-11-2010, 21:02
Тъкмо теб чакахме. Вече се бяхме отчаяли. :(
:lol:

mArMaLaDkA
05-11-2010, 21:07
не ви ли омръзва едно и също да дъвчете?
пишете едни дъълги постове с прозрения и истини за живота, натрупани от дългогодишния ви опит на 14-15-16-17-годишни, смятате, че сте открили топлата вода и всеки път пускате тема, когато ви осени някоя мисъл.

точните мъже не се занимават с пикли, а си гледат университета, работата, създават семейства. така тъпо, както е в описанието, се държат келешите, които още не знаят вятърът откъде духа. и ако някои госпожици бяха толкова интелигентни и усетливи, за каквито претендират че са, нямаше изобщо да се занимават с такива индивиди и да реват после по форумите.

това с "в днешно време това е така и онака..." е толкова пък клиширано. същите дечурлига е имало и по времето на родителите ви, и на бабите ви, и на прабабите ви. а и свестните пък са толкова много, навсякъде, само че на доста хора представата им за "свестен човек" е доста размита. и отново се връщаме в изходното положение, че кой както си го направи. :)

djipsito
05-11-2010, 23:48
не ви ли омръзва едно и също да дъвчете?
пишете едни дъълги постове с прозрения и истини за живота, натрупани от дългогодишния ви опит на 14-15-16-17-годишни, смятате, че сте открили топлата вода и всеки път пускате тема, когато ви осени някоя мисъл.

точните мъже не се занимават с пикли, а си гледат университета, работата, създават семейства. така тъпо, както е в описанието, се държат келешите, които още не знаят вятърът откъде духа. и ако някои госпожици бяха толкова интелигентни и усетливи, за каквито претендират че са, нямаше изобщо да се занимават с такива индивиди и да реват после по форумите.

това с "в днешно време това е така и онака..." е толкова пък клиширано. същите дечурлига е имало и по времето на родителите ви, и на бабите ви, и на прабабите ви. а и свестните пък са толкова много, навсякъде, само че на доста хора представата им за "свестен човек" е доста размита. и отново се връщаме в изходното положение, че кой както си го направи. :)

Направо го закова !! :) Евала..
Разбира се че има свестни мъже и момчета и са толкова много... Радвам се, че съм попаднала сред такива типажи и смело мога да твърдя че сме добри приятели. Това че съм искала един от тях да бъде нещо повече от приятел с мен, а той ми го е отказал и съм се разочаровала от факта, не го прави не-свестен. Въпроса е КАК ми е казал и показал какво очаква от мен, това го прави точен човек. За моите решения не са виновни момчетата/мъжете.

05763
05-12-2010, 03:42
Къде са тези, които винаги спазваха обещанията си и държаха на думите си?!
Къде са онези, които винаги бяха прями, имаха смелостта и проявяваха дързостта да казват това, което мислят в очите на хората?!
Къде са и онези които уважаваха не само жените и приятелите си, но и всички останали хора?!
Къде са момчетата, които не само пиеха заедно, а и на които наистина можеше да се разчита?!
Има ли изобщо още такива?! Колко останаха?!... Или днес вече можеш да се натъкнеш само на мамини синчета, на които всичко им е давано на готово, които не оценяват никой и нищо, просто защото възприемат нещата като даденост...
Наречете ме старомодна, но предпочитам първите, за които говорех, а не момченца които не знаят какво искат, още по-малко как да го постигнат...Хах, та те не умеят да се борят! Все още не са усетили "жестокия и груб юмрук" на живота и естествено всички са им длъжни, и целият свят им е крив, когато не са си получили новата "играчка" или не са "забили поредната яка мацка", които така или иначе утре ще захвърлят. Да не говорим за приятелите, които биват сменяни по-често и от носни кърпички...
Веднага ще ти кажа къде са е, мойто момиче ...
Те са точно там, където са и носните кърпички които описваш - захвърлени.
Вчера отивам на среща с 1 момиче -> тя избяга и ме направи на магаре. После ми се оправдаваше, че я е било срам :shock:
Еее .. нали мн я харесвам продължавам да я свалям .. защо и аз не знам 0.о

ReachlessGirl
05-12-2010, 05:59
Те са там където ти никога няма да потърсиш ;) На този свят има всякакви хора ,просто трябва да ги откриеш ;)
.. а не да се чудиш и оплакваш, че вече ги няма!! .. :? :lol:

Иначе аз съм намерила моето ..

uBuTo
05-12-2010, 11:01
Пред очите ти са по-голямата част.. :)

Shely
05-12-2010, 13:39
Те са там където ти никога няма да потърсиш ;) На този свят има всякакви хора ,просто трябва да ги откриеш ;)
+1

nerazbranoZLO
05-12-2010, 13:41
И като написа тази тема с какво се промениха нещата?
Нека сме честни...Всяко едно момиче търси някого ,когото да я уважава и разбира се момчето трябва да е перфектно във всяко едно отношение, нали така ? Защо не потърсиш някое момче ,което да не е в идеален вид, да не е първа красота,но все пак ще те разибра повече 8)
Прекъсване:

Защо ме гледате мен??? Не съм грозен! 8-) :lol: 8-)

Край на прекъсването.


1.Странното е, че аз никога не съм забелязвала външният вид на момчетата и на пук на всичко и всички важна за мен е душевността...Всъщност май излъгах-единственото нещо което забелязвам са очите(колкото и банално да е).
2.В момента не си търся момченце :D Стигнах до извода, че точните е много по-яко да са ти приятели, а с останите не си заслужава да се занимавам. Е, не винаги ще мисля така, но за този етап е по-доброто решение :)

Търсиш приятели?
Не ме гледай, ставам за човек, но мразя да се моткам по центъра, магазини, молове и т.н.

SonataArctica
05-12-2010, 13:54
SonataArctica явно приятелките ти не случват на момчета,но понякога нещата просто не се получават между двама души.Също така не може всяко момиче да ти допада и понякога ,когато момчето не хареса момичето ,се получават такива неща ;)
Но така или иначе има ги тези момчета ,просто им трябват още 3-4 години,за да бъдат забелязани.Просто сега на мода са фешъните,чалгарите,батките и гъзарите , в чиято сянка остават въпросните момчета :)
Аз не дружа със „фешъни”, чалгари и подобни. Нямам такива приятели, които да познавам на живо. Аз говоря за момичета, които са невероятно свстни и дават всичко за да спасят връзката си с момчето. Но момчето вече са били със нея 1-2 месеца, станало им е скучно, всички негови познати са ги видели и трябва да я зареже за да може да си хване нова, със която ще направи същото. Защо тръгва със момичето без да изпитва нещо към нея? По – добре да бъде наранена, но много по малко, отколкото след като я зареже. Мога да твърдя че много от момчетата са егоисти и мислят само за себе си.

Mr_Crowley
05-12-2010, 14:38
Веднага ти отговарям - на точните места в точното време!
Тълкувай както искаш...

FightMySelf
05-12-2010, 14:48
За мъже или за момчета говориш ти? Имаш ли 15 године въобще?

JustAnotherGirl
05-15-2010, 08:56
И като написа тази тема с какво се промениха нещата?
Нека сме честни...Всяко едно момиче търси някого ,когото да я уважава и разбира се момчето трябва да е перфектно във всяко едно отношение, нали така ? Защо не потърсиш някое момче ,което да не е в идеален вид, да не е първа красота,но все пак ще те разибра повече 8)
Прекъсване:

Защо ме гледате мен??? Не съм грозен! 8-) :lol: 8-)

Край на прекъсването.


1.Странното е, че аз никога не съм забелязвала външният вид на момчетата и на пук на всичко и всички важна за мен е душевността...Всъщност май излъгах-единственото нещо което забелязвам са очите(колкото и банално да е).
2.В момента не си търся момченце :D Стигнах до извода, че точните е много по-яко да са ти приятели, а с останите не си заслужава да се занимавам. Е, не винаги ще мисля така, но за този етап е по-доброто решение :)

Търсиш приятели?
Не ме гледай, ставам за човек, но мразя да се моткам по центъра, магазини, молове и т.н.

1. приятели си имам
2. и аз мразя да обикалям без причина и по магазини много рядко ходя и то макс за 15 минути съм си взела квото ми трябва
3. вече казах защо съм пуснала темата и не смятам да повтарям

JustAnotherGirl
05-15-2010, 09:01
За мъже или за момчета говориш ти? Имаш ли 15 године въобще?

Имам даже 2 години над 15, а и м/у момиче за години не се пита. Друг път да знаеш ;)

Machine123
05-15-2010, 12:37
Хахаха .. много екстри искаш ;] пък и има свястни момчета , но като гледам имаш много претенций така , че ще останеш сама ;]

petersl55
05-15-2010, 12:45
Рядкост са..освен това "точните" момчета не гледат да се занимават много-много с момичета/жени защото това в 90% от случайте е загуба на време и води до разлигавяне ](*,)

JustAnotherGirl
05-15-2010, 13:31
Хахаха .. много екстри искаш ;] пък и има свястни момчета , но като гледам имаш много претенций така , че ще останеш сама ;]
Хахахаха поне прочети мнеията по темата преди да пишеш :-D

JustAnotherGirl
05-15-2010, 13:32
Рядкост са..освен това "точните" момчета не гледат да се занимават много-много с момичета/жени защото това в 90% от случайте е загуба на време и води до разлигавяне ](*,)

Мхм, тук съм съгласна и има защо...

changess
05-15-2010, 14:26
Дрън дрън дрън. Свестните момчета са изключително много, просто не са привлекателни за още неосъзналите се момиченца. Те предпочитат да разказват с гордост колко двойки/ предупреждения за изключване има възлюбеният им, колко алкохол може да погълне и т.н. И между другото, тези приказки тип "Светът е кофти, няма ли друг живот?" са малко банални и безмислени.

gia_sena_mono
05-15-2010, 14:29
За мъже или за момчета говориш ти? Имаш ли 15 године въобще?

Имам даже 2 години над 15, а и м/у момиче за години не се пита. Друг път да знаеш ;)
Защо не се пита? Защото като каже, че е на 13 и ще се притесни от годините си ли?
Това се отнася за ЖЕНИ (не момиченца), който са над 30-40 години. И всъшност не разбирам какво толкова има да си криеш годините?