PDA

View Full Version : Въпрос относно крем...



thedarkkiss
05-10-2010, 16:21
..така момичета.. купих си кремче за лице с мирис на череша
..Natural fruits на Bio fresh
ако някой го е ползвал,моля за отзиви..
..и втория ми съпрос е става ли за основа за фон дьо тен или трябва да си закупя специална основа..?

Infinity
05-10-2010, 16:27
На първия въпрос не мога да ти отговоря ,но попринцип всеки крем става за основа за грим.

thedarkkiss
05-10-2010, 16:31
На първия въпрос не мога да ти отговоря ,но попринцип всеки крем става за основа за грим.
.. благодаря ти много :)

tonie__
05-10-2010, 16:32
принципно е важно крема да отговаря на твоя тип кожа,нали знаеш? :) иначе можеш да си купиш и основа,но момеш и овлажняващ крем.аз лично ползвам второто :)

thedarkkiss
05-10-2010, 16:36
принципно е важно крема да отговаря на твоя тип кожа,нали знаеш? :) иначе можеш да си купиш и основа,но момеш и овлажняващ крем.аз лично ползвам второто :)
.. една приятелка има основа и слага фон дьо тен,но или защото фдт и е някакъв гаденн или защото слага много..просто и стои като маска.. деколтето и един цвят а лицето друг.. затова препочитам кремчето..

.. е благодаря и за твоето мнение :)

tonie__
05-10-2010, 16:42
моля :) ами вероятно проблема е във ФДТ.ако кожата ти е суха някъде четох,че може да смесиш с ръка крем с ФДТ и да го нанесеш.мисля,че работата е същата.също ще се посъветвам ако имаш червенинки или пъпчици да си вземеш коректор и да нанасяш малко преди ФДТ :)

thedarkkiss
05-10-2010, 16:45
моля :) ами вероятно проблема е във ФДТ.ако кожата ти е суха някъде четох,че може да смесиш с ръка крем с ФДТ и да го нанесеш.мисля,че работата е същата.също ще се посъветвам ако имаш червенинки или пъпчици да си вземеш коректор и да нанасяш малко преди ФДТ :)
.. благодаря...ще пробвам :)
..по принцип кожата ми е чиста нямам пъпки..но ползвам ФДТ само за изравняване на тена и то много малко..благодаря ти отново :)

tonie__
05-10-2010, 16:47
по-хубаво си вземи избелваща маска или крем;фдт като ти запуши порите ще почнат да ти излизат пъпки.по-безопасен вариант е

thedarkkiss
05-10-2010, 16:50
по-хубаво си вземи избелваща маска или крем;фдт като ти запуши порите ще почнат да ти излизат пъпки.по-безопасен вариант е
.. каква е тази избелваща маска и на каква цена е ..

... ама аз не ползвам фдт всеки денн.. само когато излизам навън..т.е във петък,събота ..а през останалото време когато излизам с момчето ми..той ме харесва естествена ;д .. :) :)
..мерси за отделеното време Тони :)

tonie__
05-10-2010, 16:58
секунда да погледна....маската е от серията Ахромин на Ален Мак.ето го сайта- http://www.alenmak.bg/products.php?lang=bg&cat_id=26 .за цени обаче не мога да ти кажа точно.евтини са,защото са български,но във всички магазини са различни.лично съм забелязала,че във САНИ са най-скъпи.а в ДМ изобщо не съм ги виждала