PDA

View Full Version : На горещия стол е Мuscle



ShiZo
05-10-2010, 18:24
http://storage3.album.bg/bd3/sl740523-1_08079_18974315.jpg

К'во стаа пич?! :)

anonymous546178
05-10-2010, 18:29
Чак се изненадах като видях снимката, ама после се сетих, че е на аватара ми.
Еми кво да става...ДА :)

stefity
05-10-2010, 19:00
От къде си?
Години?
Какво за теб е огъня?

anonymous546178
05-10-2010, 19:05
От къде си? Живея в Козлодуй
Години? 17
Какво за теб е огъня? Ох... питай ме нещо по-лесно...огънят е нещо дълбоко, вечно. За мен е нещо което ме променя, изгражда някой мой части, огънят е емоция... няма човек, който да не е пленен от красотата на огъня

cherinka
05-10-2010, 19:11
Момче или момиче си?

FockidyFockFock
05-10-2010, 19:11
каква емоция изпитваш посредством огъня?
одървяш ли се, като се изгориш? (не е подвеждащ въпрос)
визирай какво ИЗГРАДИ огъня за теб?
кой огън е вечен?
ако се запалиш с тия факли, дали ще гориш вечно? м?

имаш ли си камина у вас?
пироманче ли си?
а бомби правиш ли?


празнува ли 9ти май?
какво изниква в съзнанието ти, когато чуеш "изгаряне първа степен"?

Dumb
05-10-2010, 19:11
Гого! :smt026 : )
Отдавна не си се причувал момче.
Каква бира?
Мечтите трябва да са недостижими или точно обратното?
Оптимист, песимист?
Приказен, филмов... герой на който приличаш?
Супер сила, която искаш да имаш?
Последната песен, която слуша : )

cherinka
05-10-2010, 19:14
А, момче е, ясно.

anonymous546178
05-10-2010, 19:22
каква емоция изпитваш посредством огъня? Еуфория
одървяш ли се, като се изгориш? (не е подвеждащ въпрос) Зависи, ако съм се подкефил въобще не го забелязвам (въпроса си е доста подвеждащ, уточни се)
визирай какво ИЗГРАДИ огъня за теб? Огъня изгражда всичко, може да е етап от изграждането... на мен ми изгради характера, някаква увереност във себе си най-пряко. Но иначе постепенно огънят доизгражда всяко нещо в теб.
кой огън е вечен? Огънят вътре в нас
ако се запалиш с тия факли, дали ще гориш вечно? м? Не мога да се запаля, но дори и да изгоря огъня си остава. Аз може и да не горя вечно, но огъня е вечен

имаш ли си камина у вас? Живея в апартамент, иначе ми се иска
пироманче ли си? Не бих се описал като такъв въпреки че са ме оприличавали като такъв
а бомби правиш ли? Не, но на теория мога


празнува ли 9ти май? Естествено, това е денят на великата Победа
какво изниква в съзнанието ти, когато чуеш "изгаряне първа степен"? Представям си мехурите, но иначе нищо друго

anonymous546178
05-10-2010, 19:27
Гого! :smt026 : )
Отдавна не си се причувал момче. Какво да се прави, много преживявания и не седя много на компютъра
Каква бира? Поддръжник съм на Дзън изкуството-Zagorka for life. Иначе пих бира която гори, и тя става
Мечтите трябва да са недостижими или точно обратното? Ако са напълно достижими, няма да са мечти
Оптимист, песимист? Винаги се надявам на по-добрия вариант, но винаги едно тихо гласче ми казва "и двамата знаем че ще се случи по-лошото"(колкото шизофренно и да звучи)
Приказен, филмов... герой на който приличаш? Оприличавали са ме със пипи дългото чорапче иначе Чък Норис (Майко само да си пусна брада)
Супер сила, която искаш да имаш? Да летя, да чета мислите на хората...
Последната песен, която слуша : )Florence- The drumming song благодаря за което... наскоро не си ми пращала някоя хубава песничка

FockidyFockFock
05-10-2010, 19:29
как така един огън, който не гори вечно е... вечен?

майка ти ли те научи на комунизама?
според теб бавен ли си?

anonymous546178
05-10-2010, 19:32
Ако още веднъж видя думичката "огън" или някое от клишетата свързани с нея и ще запаля нещо... честно ви казвам Аз не видях клишета но както кажеш


А какво мислиш за ситуацията в Гърция? Гърция не е страна, от която се интересувам... хубаво е да го видим това ще се случи и с българия
Добре ли е, че България не е в еврозоната в момента или това е политически блъф за замазване на очите на обществото?Против съм влизането на България в Европейския съюз, нищо хубаво няма да излезе от това. Но като сме тръгнали на хорото да го играем до край.

ScionOfStorm
05-10-2010, 19:33
радо, не мисля, че ти отива да си изживяваш на такъв агресор. не преебавай на човека стола с такива въпроси. ако ще са неудобни и горещи - окей, ама иначе рандъм хранилка е...тъпо.

по темата:

Победа, казваш. Според теб доколко е истинска Победа и на каква цена?
Има ли добри и лоши страни във всяка война?
Кое изкуство те влече най-много?

anonymous546178
05-10-2010, 19:35
как така един огън, който не гори вечно е... вечен? Огънят е само символ... физически е невъзможно един огън да гори вечно, но символа е вечен, докато има човечество се запазва

майка ти ли те научи на комунизама? Защо мислиш, че съм комунист
според теб бавен ли си? Не :)

FockidyFockFock
05-10-2010, 19:36
питам си го, каквото искам да знам. какъв агресор...
треа ли да му задавам неискрени въпроси, за да не му прееба стола?

ScionOfStorm
05-10-2010, 19:38
няма да спамя повече, човек.
просто се запитай с какво допринасят и на читателите на стола и на самия седнал, че и на самия теб въпроси от типа:

'тъп ли си?'
'путка ли си?'
'майка ти яде ли домати?'

и прочие. искренност не виждам тук тъй или инак.

anonymous546178
05-10-2010, 19:40
радо, не мисля, че ти отива да си изживяваш на такъв агресор. не преебавай на човека стола с такива въпроси. ако ще са неудобни и горещи - окей, ама иначе рандъм хранилка е...тъпо.

по темата:

Победа, казваш. Според теб доколко е истинска Победа и на каква цена? Ох, мога часове да говоря за това, но отговарям конкретно. Победата във Великата Отечествена война е съвсем истинска и реална... Това не е победа на главнокомандващ, това е победата на един народ... Безпримерният героизъм и всеотдайност на народа спечели войната... Такава любов към страната, към народа не съществува днес.
Има ли добри и лоши страни във всяка война? Войната не е романтична.Случват се трагедии, умират хора. Понякога войната е нужна за да защитиш страната си, идеала за свободата е добрата страна на войната
Кое изкуство те влече най-много? Мен ме влече най-много огненото, колко неочаквано

anonymous546178
05-10-2010, 19:50
Не съм доволен, явно не схвана въпросите, но сигурно имаш други интереси... Умишлено не отговорих конкретно, не обичам да говоря за политика.


1. Защо си против ЕС? Защото България само ще загуби от това. ЕС е в плюс за големите държави, но малките само страдат

2. Какво точно ще се случи с България? Национална катастрофа

3. Смяташ ли, че е редно да празнуваме "День победи" при положение, че сме от губещата страна и така празнуваме собственото си поражение? Аз го празнувам като човек, чиито прародители са се били от страна на СССР, защитавали са Сталинград. Не го празнувам като български гражданин(колкото и зле да звучи това). България сама е избрала да подкрепи фашистка Германия, може за момента това да е била нужна политическа маневра, но е факт

4. Като празнуваш "День победи" - пускаш ли си снимки на бомбардирана София или на убитите от победителите български младежи? Не

5. Ако огъня изгражда, то тогава какво е нещото, което руши? Огънят руши материалното, тленното но не изгаря душата.

FockidyFockFock
05-10-2010, 19:51
горящата в мен емоция ме подтиква към подобни въпроси, Сашо.
ари стига, нищо му няма на момчето.

победа над какво е Великата Отечествена война, освен над Фашизама?(просто не мога да устоя...)

кога и как се запали по огъня?

anonymous546178
05-10-2010, 19:57
горящата в мен емоция ме подтиква към подобни въпроси, Сашо.
ари стига, нищо му няма на момчето.

победа над какво е Великата Отечествена война, освен над Фашизама?(просто не мога да устоя...) За мен е само над фашизма. Както и доказателство, че не генералите печелят войната а народа...

кога и как се запали по огъня? Преди около 10 години за пръв път държах запалена факла и помня всяка една секунда от това преживяване.

DisturbiaV
05-10-2010, 20:03
Човек на момента ли си?
Правиш ли си планове за бъдещето?
Интересуваш ли се от политика?
На каква тема беше последният ти спор?

plmn
05-10-2010, 20:03
Къщата/апартамента ти гори. Имаш време за да вземеш само 1 предмет.. какво би взел?

anonymous546178
05-10-2010, 20:06
Човек на момента ли си? В смисъл...
Правиш ли си планове за бъдещето? да
Интересуваш ли се от политика? Гледам новини от време на време, нищо повече
На каква тема беше последният ти спор?Великата Победа- не само във форума ме упрекват за това

anonymous546178
05-10-2010, 20:08
Къщата/апартамента ти гори. Имаш време за да вземеш само 1 предмет.. какво би взел? Първо ще се уверя, че всички мои близки са напуснали апартамента. Като предмет ...имам едно място където храня предметите имащи огромна сантиментална стойност за мен... сигурно от там.

anonymous546178
05-10-2010, 20:19
Много обичам отговори от типа "защото така ще стане" - без аргументация и нищо... затова ще престана да дълбая, че се дразня какви хора гласуват.


1. Правиш ли разлика между фашистка Германия и национал-социалистическа Германия? Пише се националсоциалистическа и не не правя разлика- тя е чисто формална... идеите са едни и същи

2. Как разбираш ти фашизма? И има ли разлика между него и болшевизма (комунизма) в СССР? Фашизма според мен е фанатически страх от другите нации и от демокрацията като политически модел. СССР не са избивали евреи, не са имали такива цели като Хитлер. Въпреки това не харесвам Сталин и неговата диктатура

3. Празнувайки "День победи" и победата на фашизма, отделяш ли и един ден да почетеш жертвите на ГУЛАГ? Както казах не харесвам репресиите на Сталин. И да 2 седмици преди 9 май отделих един ден в памет на загиналите от политическия режим и на загиналите от фашизма и сталинизма преди началото на Великата Отечествена

4. Когато те питах за изграждащата сила на огъня, исках да ми кажеш кой ДРУГ елемент руши, а не да ми отговаряш с поредното клише (мдаааа)?Щом казваш че е клише. Според мен природните елементи сами по себе си нямат деструктивно действие, да наистина е клиширано да се смята че огънят има такова

Отново да кажа не харесвам политиката. Разбирам че отговорите ми звучат смехотворно в ушите на форумните политолози и историци... но така разбирам нещата аз. За мен Великата Победа е пряко свързана с Подвигът на един народ

anonymous546178
05-10-2010, 20:24
Дописах малко към поста за победата.
11 клас съм в природоматематическа паралелка, въпреки че е далеч от областта в която ще кандидатствам.

plmn
05-10-2010, 20:29
Дописах малко към поста за победата.
11 клас съм в природоматематическа паралелка, въпреки че е далеч от областта в която ще кандидатствам.

А тя е?

anonymous546178
05-10-2010, 20:32
Медицина

plmn
05-10-2010, 20:40
Защо медицина и какво по-точно искаш да учиш?

anonymous546178
05-10-2010, 20:45
Защо медицина и какво по-точно искаш да учиш?

Ще е клише, ако кажа че искам да помагам на хората. Истината е, че това ми е желание от малък... знам че ученето е трудно, знам че заплащането не е чак толкова голямо, но въпреки това искам да уча медицина.
За сега трябва да решавам измежду Медицина, Фармация, Стоматология
и ще избера медицина... по натам може би ендокринолог, хирург, не знам... ще решавам след стажа.

MartyParty
05-10-2010, 20:50
Кое е първото нещо ,което си помисли ,когато се събуди тази сутрин?
А обикновено за какво мислиш преди да заспиш ?
Кога за теб едно нещо е истинско?
По-скоро спонтанен или по-скоро сдържан човек си ?
:)

anonymous546178
05-10-2010, 20:54
Кое е първото нещо ,което си помисли ,когато се събуди тази сутрин? Кога шибаният будилник ще спре да звъни? Защо е понеделник? Трябва да ходя на училище. ОооО фък първият час имам класно време е да ставам
А обикновено за какво мислиш преди да заспиш ? За изминалият ден или за нещо хубаво
Кога за теб едно нещо е истинско? Когато изпитвам конкретни емоции свързани с него
По-скоро спонтанен или по-скоро сдържан човек си ? Сдържан... но има изключения
:)

ArrowsOfDeath
05-10-2010, 21:17
Гадже имаш ли? Ако не - някоя, която много харесваш?
Колко си висок?
За какво най-често даваш пари?

oasis
05-10-2010, 22:30
Кога порастваме?
Обичам...
Мразя...
Търся...
Качествата, които най-много цениш?
Какво те привлича в срещуположния пол?
Човекът, който най-много обичаш?
Кога за първи път се влюби?
Какви са отношенията с родителите ти?
Какви езици знаеш?
Коя зодия си?

ShtrudeL
05-10-2010, 23:19
Някакво друго хоби/интереси освен...това с огъня...?
Кога за последно се разплака?
Какво не харесваш в себе си?
А какво харесваш?
Какво ти липсва?
Доверчив ли си?

anonymous546178
05-11-2010, 16:06
Гадже имаш ли? Ако не - някоя, която много харесваш? Гадже нямам, момиче което много харесвам... ми има
Колко си висок? 1.85
За какво най-често даваш пари? За храна и бира

anonymous546178
05-11-2010, 16:16
Кога порастваме? Не знам дали е клише, но може би когато преставаме да отделяме време за забавление и започваме да се занимаваме със сериозни неща. Когато почваме да мислим за бъдещето
Обичам... Да се разхождам рано сутрин, да подухва лек вятър и да пия 3в1; Също и дълъг разговор с приятел, в присъствието на бира.. колкото и зле да звучи това са най-проникновенните разговори, които съм водил
Мразя... Да бъдат нечестни с мен
Търся... Място, хора, занимание, които ме предразполагат да се чуствам добре
Качествата, които най-много цениш? Честността (да казах го)
Какво те привлича в срещуположния пол? Не може да те привлича едно нещо от някого. Цяла редица от неща са.
Човекът, който най-много обичаш? Хора от семейството. На първо място брат ми.
Кога за първи път се влюби? За мен влюбването има друго значение от общоизползваното. Не съм се влюбвал истински.Силна симпатия към момиче съм имал преди 2 години може би.
Какви са отношенията с родителите ти? Много сложни, но предполагам е нормално за възраста ми и тяхната възраст. На моменти се държат с мен като възрастен, на моменти като дете;разбирате ме за какво говоря.
Какви езици знаеш? Отлично знам български. Почти отлично руски. Добре знам англииски. И разбирам когато ми говорат на украински, мога и аз да вържа някое изречение
Коя зодия си? Рак;Маймуна

anonymous546178
05-11-2010, 16:19
Някакво друго хоби/интереси освен...това с огъня...? Гребане, възли и други подобни дисциплини
Кога за последно се разплака? Преди два дни, за пръв път от 2 години
Какво не харесваш в себе си? Определено нещо не харесвам в себе си, но така и не мога да определя какво.
А какво харесваш? Ми ... мисля, че съм достатъчно добродушен и сигурен човек
Какво ти липсва? Времето, когато имах стабилно семейство, и дядо ми беше жив.
Доверчив ли си? Да, много

Dumb
05-11-2010, 18:13
Коя е детската ти мечта?
Това за влюбването?
искаш да кажеш, че влюбен съм = обичам?
Най- силният глагол за мен е...
Якобс или Нескафе?

anonymous546178
05-11-2010, 18:18
Коя е детската ти мечта? Хм...Да карам кола
Това за влюбването? Ем, да за мен влюбиш ли се това е ... за цял живот няма друга, обичаш само един човек
искаш да кажеш, че влюбен съм = обичам? да
Най- силният глагол за мен е... Ам най-силния глагол според мен, е Обичам... и пак много често и напразно ицползван днес
Якобс или Нескафе?Якобс не съм пробвал, ама накъде по-добре от Нескафе... Пих някво еспресо и някво странно кафе на Арбат... водят го за истинско кафе .. е 3в1 го бие

ShtrudeL
05-11-2010, 22:51
Интересно

Колко дълга е била най-дългата ти връзка?
Големият град или спокойно място сред природата?
Каза,че ще учиш медицина...Пловдив,Варна или София? (Питам защото и аз ще кандидатствам за това)
Чувстваш ли си като дете понякога?
Имаш ли домашен любимец? ^
Четеш ли?

anonymous546178
05-12-2010, 09:38
Интересно

Колко дълга е била най-дългата ти връзка? Месец, но не беше пълноценен месец, виждахме се рядко
Големият град или спокойно място сред природата? Зависи от града и зависи от природата... има големи градове в които се чуствам комфортно, но по принцип избирам природата
Каза,че ще учиш медицина...Пловдив,Варна или София? (Питам защото и аз ще кандидатствам за това) Ще кандидатствам в Плевен, Варна и София
Чувстваш ли си като дете понякога? Да, съвсем за малко, но после обратно в реалността
Имаш ли домашен любимец? ^ Не
Четеш ли? Художествена литература ВЕЧЕ почти не чета.

burningtear
05-12-2010, 12:25
На колко би искал да си сега и кога според теб са най-хубавите години?
В кой век би искал да живееш сега?
Ако ти кажат, че ще изпълнят най-голямото ти желание(мечта), но с цената на някой приятел какво би направил?
Слънчев топъл ден или хладна, мрачна и дъждовна нощ?
:)

ShiZo
05-12-2010, 12:54
Имаш ли домашен любимец? ^ Не
[/b]

Ей,падна ми в очите момче.. :?

Vanish
05-12-2010, 12:57
Имаш ли домашен любимец? ^ Не
[/b]

Ей,падна ми в очите момче.. :?

:razz:

plmn
05-12-2010, 13:25
Пушиш ли?

Алкохол пиеш ли?

Наркотици вземаш ли?

Други вредни навици?

Зависим ли си от нещо?

anonymous546178
05-12-2010, 13:35
На колко би искал да си сега и кога според теб са най-хубавите години? Ами според мен годините на които се намирам сега... на 17-18 годишна възраст е много добре, после порастваш.Не се страхувам от стареенето.
В кой век би искал да живееш сега? Ами сега положението е много добро според мен, тъй че 21
Ако ти кажат, че ще изпълнят най-голямото ти желание(мечта), но с цената на някой приятел какво би направил? Не бих се съгласил.Приятелите не са пари, които да жертваш за нещо друго (дааа, клише)
Слънчев топъл ден или хладна, мрачна и дъждовна нощ? Обичам ноща и дъжда... дъжда повече
:)

anonymous546178
05-12-2010, 13:37
Имаш ли домашен любимец? ^ Не
[/b]

Ей,падна ми в очите момче.. :? Имал съм добашни любимци, но загубата на някои от тях ми дойде тежко, а от последното имах лишеи на ръката. За сега съм си добре и така, но някой ден искам да имам катерички

anonymous546178
05-12-2010, 13:38
Пушиш ли? Не

Алкохол пиеш ли? Да

Наркотици вземаш ли? Не

Други вредни навици?Понякога съм непостоянен

Зависим ли си от нещо? Много обичам шоколад, почти зависим съм :D

ShtrudeL
05-12-2010, 13:43
Ще кандидатствам в Плевен, Варна и София

Значи ще сме колеги ако ни приемат в Плевен ^^

*Би ли играл нечестно,за да постигнеш това,което искаш...като знаеш,че никой няма да разбере да кажем... х)

*Шоколаааад <3 Повече бял или повече кафяв? ^^

anonymous546178
05-12-2010, 13:50
Ще кандидатствам в Плевен, Варна и София

Значи ще сме колеги ако ни приемат в Плевен ^^ И аз за Плевен се надявам. Ти тази или следващата година кандидатстваш

*Би ли играл нечестно,за да постигнеш това,което искаш...като знаеш,че никой няма да разбере да кажем... х) Зависи какво искам да постигна... ако е нещо дребно не бих, но ако имам голямо желание и с това няма да навреда никому защо не

*Шоколаааад <3 Повече бял или повече кафяв? ^^ Зависи от настроението... Бял не ям толкова често, но много се услажда понякога

ShtrudeL
05-12-2010, 13:57
Тази година ще е. Фармацефт/рехабилитатор или лаборант... нвм...

*Имаш ли маска за пред хората?
*Обичаш повече да говориш или повече да слушаш?
*Снимка? ^
*Обиждаш ли се лесно?

anonymous546178
05-12-2010, 14:03
Тази година ще е. Фармацефт/рехабилитатор или лаборант... нвм... Аз съм догодина със Медицина :D Като ти минат изпитите и излезат резултатите, драсни ми 1 ЛС да разкажеш

*Имаш ли маска за пред хората? Рядко, не обичам да се преструвам и не мога да скривам емоциите си
*Обичаш повече да говориш или повече да слушаш? Да слушам
*Снимка? ^ с дълга коса http://storage4.album.bg/7b5/alim0096_6e6f2_18122338_fa9be_19443823.jpg


кофти физиономия и кофти прическа ама се кефя на растата http://storage3.album.bg/6ba/alim0248_83138_17029282_50d42_17039048.jpg

И от скоро http://storage2.album.bg/4f1/p1030673_38d63_22877765.jpg


*Обиждаш ли се лесно? Ами става ми кофти ама чак па да се обида НЕ

ShtrudeL
05-12-2010, 14:16
^^



1. Ако бях цвят, щях да бъда…
2. Ако бях плод, щях да бъда…
3. Ако бях животно, щях да бъда…
4. Ако бях книга, щях да бъда…
5. Ако бях дреха, щях да бъда…
6. Ако бях бижу, щях да бъда…
7. Ако бях дърво, щях да бъда…
8. Ако бях напитка, щях да бъда…
9. Ако бях насекомо, щях да бъда…
10. Ако бях песен, щях да бъда…
11. Ако бях филм, щях да бъда…
12. Ако бях подарък, щях да бъда…
13. Ако бях град, щях да бъда…
14. Ако бях месец, щях да бъда…
15. Ако бях цвете, щях да бъда…
16. Ако бях изобретение, щях да бъда…
17. Ако бях сграда, щях да бъда...
18. Ако бях отговор, щях да бъда…
19. Ако бях дума, щях да бъда…
20. Ако бях мебел, щях да бъда...
21. Ако бях орган,щях да бъда...
22. Ако бях танц, щях да бъда...
23. Ако бях чувство, щях да съм...
24. Ако бях музикален инструмен, щях да съм...
25. Ако бях оръжие, щях да съм...

anonymous546178
05-12-2010, 14:27
^^



1. Ако бях цвят, щях да бъда… Червен
2. Ако бях плод, щях да бъда… Банан
3. Ако бях животно, щях да бъда… Врабче
4. Ако бях книга, щях да бъда… учебник
5. Ако бях дреха, щях да бъда… яке
6. Ако бях бижу, щях да бъда… пръстен
7. Ако бях дърво, щях да бъда… Дъб
8. Ако бях напитка, щях да бъда… Бира
9. Ако бях насекомо, щях да бъда…мъжки комар
10. Ако бях песен, щях да бъда…рок балада
11. Ако бях филм, щях да бъда… черно бял
12. Ако бях подарък, щях да бъда… кофти подарък
13. Ако бях град, щях да бъда… Москва
14. Ако бях месец, щях да бъда… Юли
15. Ако бях цвете, щях да бъда… теменуужка
16. Ако бях изобретение, щях да бъда… часовник
17. Ако бях сграда, щях да бъда... бомбоубежище
18. Ако бях отговор, щях да бъда… искрен
19. Ако бях дума, щях да бъда… кратка
20. Ако бях мебел, щях да бъда... Легло
21. Ако бях орган,щях да бъда... черен дроб
22. Ако бях танц, щях да бъда...много кофти танц
23. Ако бях чувство, щях да съм...Приятелство
24. Ако бях музикален инструмен, щях да съм...китара
25. Ако бях оръжие, щях да съм...Калашников :D :D :D

MonSitY
05-12-2010, 16:50
Здравей! :)
Как си с математиката?
Пътувал ли си в чужбина? Ако да, къде?
Каза, че имаш брат. Той по - малък или по - голям е от теб?
Каква музика слушаш? Любимм групи, изпълнители. :)

dead_princess
05-12-2010, 18:04
Мислиш ли, че си чувствителен?
Обиждаш ли се лесно?

Ewok
05-12-2010, 18:55
снимка 8-)

anonymous546178
05-12-2010, 19:56
Здравей! :) Драстиии
Как си с математиката? Уф... казват че ми се удава ама я мраза в дъното на апендикса си
Пътувал ли си в чужбина? Ако да, къде? Транзитно съм преминавал през Румъния, иначе: Молдова, Украйна, Русия
Каза, че имаш брат. Той по - малък или по - голям е от теб? По-малък е на 6
Каква музика слушаш? Любимм групи, изпълнители.Най-различни стилове, но около пънк, рок, метъл се въртят. Сред любимите ми групи са: Billy Talent, The offspring, Sistem of a down, Pink Floyd, Audioslave, Five finger dead punch,ac\dc, Three days grace Любе и много други ... някои от групите може да са с правописни грешки :)

anonymous546178
05-12-2010, 19:59
Мислиш ли, че си чувствителен? Да но го замазвам тъй че никой да не го забелязва
Обиждаш ли се лесно?Отговарял съм вече

anonymous546178
05-12-2010, 20:01
снимка 8-) Отговарял съм вече

ShtrudeL
05-12-2010, 21:21
Може ли вълкът да смени не само козината си,но и нрава? Или...
Мислиш ли,че лошият човек може да се промени към добро?

anonymous546178
05-13-2010, 10:46
Може ли вълкът да смени не само козината си,но и нрава? Или...
Мислиш ли,че лошият човек може да се промени към добро?

Зависи какво разбираме под лош човек. Ако действително човекът е лош много трудно ще се промени към добро... трябва да се промени нещо радикално в живота му

anonymous546178
05-14-2010, 08:50
Ако няма повече въпроси, пишете на ЛС кой иска на стола

anonymous546178
05-14-2010, 20:19
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=337109
Конiц