PDA

View Full Version : Болки....



vanesa0pld
05-10-2010, 17:59
Пфффф.....от днес чуствам някакви болки в белия дроб/левия/.
Всякаш някои ме боде с нещо/например с нож/.Не са постоянни,но все пак..
Не пуша,около мен НЯМА пушачи.
Някакви идей?
П:П-Преди да ми дохде за 1 път също ме боля там.Но сега е болката е по-силна :?

batkodoki
05-10-2010, 22:57
Пфффф.....от днес чуствам някакви болки в белия дроб/левия/.
Всякаш някои ме боде с нещо/например с нож/.Не са постоянни,но все пак..
Не пуша,около мен НЯМА пушачи.
Някакви идей?
П:П-Преди да ми дохде за 1 път също ме боля там.Но сега е болката е по-силна :?

ВЪЗРАСТ?! вероятно си F?

някога да си боледувала от пневмония?

vanesa0pld
05-11-2010, 17:48
Пфффф.....от днес чуствам някакви болки в белия дроб/левия/.
Всякаш някои ме боде с нещо/например с нож/.Не са постоянни,но все пак..
Не пуша,около мен НЯМА пушачи.
Някакви идей?
П:П-Преди да ми дохде за 1 път също ме боля там.Но сега е болката е по-силна :?

ВЪЗРАСТ?! вероятно си F?

някога да си боледувала от пневмония?
14съм
не,никога не съм боледувала от плевмония :-o

ImmortalSportFreak
05-11-2010, 20:13
сигурна ли си че е белия дроб а не сърцето ?
Защото хората като се притесняват много усещат остра болка в ляво.. :-o

vanesa0pld
05-11-2010, 20:15
сигурна ли си че е белия дроб а не сърцето ?
Защото хората като се притесняват много усещат остра болка в ляво.. :-o
да,сигурна съм че е белия дроб :o

ImmortalSportFreak
05-11-2010, 20:17
сигурна ли си че е белия дроб а не сърцето ?
Защото хората като се притесняват много усещат остра болка в ляво.. :-o
да,сигурна съм че е белия дроб :o
хмм.. нямам идея-не мога да ти помогна
може да имаш плевмония(а може нищо да ти няма;просто от притеснения или нз... )

най-добре отиди при ОПЛ-то
успех!! ;)
.. и после пиши в темата като разбереш кво ти е било
:)

L0ST
05-11-2010, 20:28
Лесна умора, задъхване дори и при леко натоварване, кога те боли - при вдишване? Къде по-точно чувстваш болката? Скоро да си боледувала от нещо -грип, ангина? Кашлица? Температура - измери я.

Обясни по-подробно как се чувстваш - болка в левия може да означава много неща - може да е нищо, може да е пневмония, плеврити, ТБ.

Във форум никой ен може да ти даде реална диагноза на нещо по-сериозно, затова най-добре при ОПЛ.

Преди 1 година и 1-2 седмици влязох в болница, 35 дни антибиотици, но аз съм си виновен 1 месец болки в гърдите, умора, потене, задъхване, недостиг ан въздух и т.н. - имах плеврален излив в ляво вследствие на нелекувана, карана на крака пневмония. Поука: Бягай бързо при лекар, че аз се бях диагностицирал сам от сайтове и се оказа грешна диагноза :lol:

Abigoria
05-11-2010, 20:59
пНННННевмония, damn it!

producenta
05-11-2010, 21:19
От кога си така?

Ззадъхваш ли се?

Лесно ли се умаряш?

Изпитваш ли задух?

Натоварвала ли се?

Защо мислиш,че е белия дроб?

Температура?

Взимала ли си лекарства?Ако си какви?

Като се протегнеш боли ли те?

Manenkoto
05-12-2010, 06:50
И на мен ми се случва и то доста често. Все едно някой те боде някак си и за секунда. Случва се все когато седя а не като съм права.

bebity92
05-13-2010, 19:14
Случва ми се доста често,преди цикъл или,когато се притесня нещо.Тази болка според мен не е на белия дроб,а в областта на сърцето.Затова е така.Споко :)

TykaSePisheNick
05-13-2010, 21:39
Лесна умора, задъхване дори и при леко натоварване, кога те боли - при вдишване? Къде по-точно чувстваш болката? Скоро да си боледувала от нещо -грип, ангина? Кашлица? Температура - измери я.

Обясни по-подробно как се чувстваш - болка в левия може да означава много неща - може да е нищо, може да е пневмония, плеврити, ТБ.


Като стана на въпрос преди около седмица се получи нещо такова и при мен.Пак ме болеше отляво и то само при дълбоко вдишване..Някъде отляво измежду ребрата усещах болката и пак беше остра и моментна, сякаш ме ръчкат с нож..Казаха ми, че може да е от преумора, но не знам да съм правил нещо по-различно от друг ден.Бях целия ден навънка и почти през цялото време разцъквахме с някъв хек..Ама ми мина, било е временно.Исках да споделя.Не знам защо.Карай, да има.

L0ST
05-14-2010, 16:25
Лесна умора, задъхване дори и при леко натоварване, кога те боли - при вдишване? Къде по-точно чувстваш болката? Скоро да си боледувала от нещо -грип, ангина? Кашлица? Температура - измери я.

Обясни по-подробно как се чувстваш - болка в левия може да означава много неща - може да е нищо, може да е пневмония, плеврити, ТБ.


Като стана на въпрос преди около седмица се получи нещо такова и при мен.Пак ме болеше отляво и то само при дълбоко вдишване..Някъде отляво измежду ребрата усещах болката и пак беше остра и моментна, сякаш ме ръчкат с нож..Казаха ми, че може да е от преумора, но не знам да съм правил нещо по-различно от друг ден.Бях целия ден навънка и почти през цялото време разцъквахме с някъв хек..Ама ми мина, било е временно.Исках да споделя.Не знам защо.Карай, да има.


Болка м-ду ребрата - възможно е да е било някаква невралгия. Мисля, че може да се напипа - като е опипаш и намираш една точка която доста яко те боли. Не съм сигурен за това де.