PDA

View Full Version : Такава фигура



bori96
05-10-2010, 17:59
Имате ли идея как мога да постигна това --> http://www.2snaps.tv/files/images/selena-gomez-bikini-1-01.large.jpg http://www.2snaps.tv/files/images/selena-gomez-bikini-1-03.large.jpg http://www.zimbio.com/pictures/ylUxeHA47ZS/World+Premiere+Disney+Pixar+Wall+E+Arrivals/MU0i2ulbg06/Selena+Gomez
Става въпрос най-вече за бедрата. Не искам някакви кой знае колко строги диети, защото от личен опит знам, че всичко после се качва двойно. Помагайте...

tonie__
05-10-2010, 18:03
Първото е да имаш правилна структура.На мен лично ми се броят ребрата,но има структура с по-оформени така да се каже бедра.След това,не си спазвала диетата както трябва,щом се е връщала.Трето-между режим и дета разликата е многоо голяма.Тя цялата е слаба,защото така и е структурата,за мен тя няма мускулна маса,просто е малка и недоразвита още. :) Според мен не можеш да имаш такова тяло,можеш да отслабнеш и да се стегнеш най-вече,но така-ако структурата ти не е такава-не.

Diiddy
05-10-2010, 18:05
Ходи на фитнес и се консултирай с инструктора. Той ще ти каже на кой уред да наблегнеш. Също така трябва да съчетаеш фитнеса със здравословно хранене. Не да се ограничаваш, но не и да се тъпчеш със сладко.
:)

Luscious_Heart
05-10-2010, 18:06
+1 tonie_ много е вярно!
С фитнес няма да стане така, трябва структура!

Пък и вижте й тялото на Селена Гомез. Според вас тия крака видяли ли са спорт някога?! Колкото и да са тънки краката на маратониста - все има мускулатура!!!

bori96
05-10-2010, 18:08
Първото е да имаш правилна структура.На мен лично ми се броят ребрата,но има структура с по-оформени така да се каже бедра.След това,не си спазвала диетата както трябва,щом се е връщала.Трето-между режим и дета разликата е многоо голяма.Тя цялата е слаба,защото така и е структурата,за мен тя няма мускулна маса,просто е малка и недоразвита още. :) Според мен не можеш да имаш такова тяло,можеш да отслабнеш и да се стегнеш най-вече,но така-ако структурата ти не е такава-не.
Да, естествено, че ТОЧНО такова нещо няма как да постигна, но имах предвид, така да се каже, "да си намаля размера на бедрата до този" (така се изразих, че просто ...)

Luscious_Heart
05-10-2010, 18:09
^ С бягане ще изтъниш краката, от опит говоря, само че не се знае дали ще докараш на Селена Гомез краката.

tonie__
05-10-2010, 18:10
и пак както казах-структурата му е майката!иначе ти трябва режим,може и да не ходиш на фитнес,според мен малко по малко като почнеш д атичаш и да скачаш на въже ще стане номера.сега,ако искаш за море или за нещо друго да се стягаш ходи на фитнес,но не мисля че е нужно.

И не забравяй,че каквото и да правишправи го разномерно,стриите много трудно се махат ;)

dark40
05-10-2010, 18:13
e дай снимка на тялото ти/телосложението ти да видим горе долу каде какво трябва да оправяш :)

AfterDarkGirl
05-10-2010, 18:17
Наистина Селена Гомез има такава структура - невероятно слаби бедра и това много трудно се постига, но според мен можеш ако не да имаш същите, то поне да си стегнеш бедрата. Обаче ако краката ти имат добре развити мускули на бедрата или на прасците, няма как самият мускул да се смали, най-много да си превърнеш мазнините в мускули и да станеш като културист, особено ако наблягаш на някакви уреди във фитнеса.Пробвай с каланетика - от личен опит знам, че изключително бързо се стягат краката. Потърси в нета - има доста упражнения.

SuNsEt
05-10-2010, 19:49
Ба...Селена Гомез... голяма работа!Какво тяло толкова има?

http://kliuki.info/wp-content/uploads/2008/11/shakira.jpg
http://www.premiumlifestyle.net/images/stories/2009/12/01_shakira_01.jpg
http://www.unrealitytv.co.uk/wp-content/uploads/2009/10/shakira-she-wolf-cover.jpg

Виждаш ли,че тя има бедра?И не са някви кокалести като на Селена Гомез,която няма никакви извивки.Въпреки това Шакира е къде къде по-секси и по-красива от Селена Гомез,нали?Нищо,че Шакира примерно има по-дебели бедра или не е няква абсолютна клечка.
За това моля те,не се опитвай да приличаш на някаква си там,ами използвай това,което имаш в своя полза.Не казвам,че Шакира не ходи на фитнес,но определено няма фикс идеята да стане анорексичка.

CupcakeMonster
05-10-2010, 20:00
Селена е дете = детска структура..няма как да го постигнеш.
Нейните мускули не са развити даже..

LovelyGirl
05-10-2010, 20:05
^ Точно. Ти не забелзваш ли, че дори не се е разширила. Ако ти си широка, няма как да стнеш като нея, дори и да си много слаба.

BadBadGirl
05-10-2010, 20:13
Селена е на 17,но не е чак толкова малка. Спроед мен наистина си зависи от твоята структура,но все пак фитнеса ще ти помогне много.

mim4ety_sara
05-10-2010, 20:17
Извинявам се на създателката на темата,но за да не правя нова тема,ще питам тук.Прекалено слаби са ми пръсците,от малка съм така и искам някак си да ги ''увелича'',така да се каже.Какви упражнения да правя,че да нарасне мускула на пръсеца ?!

Nadelina
05-10-2010, 20:30
Имам една приятелка, която има стегнат корем, има тънки ръце като клечки и е по-малко килограми от мен. Въпроса е в това, че структурата й е задника и бедрата й да са по-едри и изглежда по-дебела. И тя не може да свали от там, просто е по-широка.

AfterDarkGirl
05-11-2010, 04:49
Извинявам се на създателката на темата,но за да не правя нова тема,ще питам тук.Прекалено слаби са ми пръсците,от малка съм така и искам някак си да ги ''увелича'',така да се каже.Какви упражнения да правя,че да нарасне мускула на пръсеца ?!

Ем като цяло има начини ако не да ги учеличиш много, то поне да си ги стегнеш, щото повярвай ми, момиче с големи прасци не е най-приятната гледка. Като цяло с плуване, бягане и ходене на пръсти вкъщи (когато се сетиш) можеш доста да си стегнеш мускулите на прасеца, а и не само те :)

UnForgettableDream
05-11-2010, 06:15
Уфф сега и аз ще използвам темата, моля авторката да не се сърди. Аз имам точно обратния проблем с прасците и искам да ги намаля.. Какъв е начина? Има ли някакви упражнения или фитнес уред, който да ми помогне? :(

zlatnata_ribkaaa
05-11-2010, 08:05
Всичко е до структурата , Селена си е цялата много дребничка към 1.60 -55 май беше , по-добре както ти казаха вече , ходи на фитнес прави упражнения , , спазвай хранителен режим , не се тъпчи със сладко и боклуци , като чипсове и снаксове . Не можеш да направиш тялото си копие на нейното .Според мен в краката се отслабва най-трудно , а ако са ти дебелички няма как да станат , като нейните , по-добре ги стегни и гледай да няма излишни неща по тях и така . Най-добре намери снимки в интернет на звезди или обикновени хора , който са били дебели, като малки или имат структура податлива на напълняване и после са отслабнали , така много повече ще се мотивираш , отколкото да гледаш снимки на хора , които са си се родили с тела на манекенки и никога не са имали проблеми с килограмите. Успех :) :) :)

zlatnata_ribkaaa
05-11-2010, 08:07
Всичко е до структурата , Селена си е цялата много дребничка към 1.60 -55 май беше , по-добре както ти казаха вече , ходи на фитнес прави упражнения , , спазвай хранителен режим , не се тъпчи със сладко и боклуци , като чипсове и снаксове . Не можеш да направиш тялото си копие на нейното .Според мен в краката се отслабва най-трудно , а ако са ти дебелички няма как да станат , като нейните , по-добре ги стегни и гледай да няма излишни неща по тях и така . Най-добре намери снимки в интернет на звезди или обикновени хора , който са били дебели, като малки или имат структура податлива на напълняване и после са отслабнали , така много повече ще се мотивираш , отколкото да гледаш снимки на хора , които са си се родили с тела на манекенки и никога не са имали проблеми с килограмите. Успех :) :) :)

gerityySUN
05-11-2010, 11:42
Имам една приятелка, която има стегнат корем, има тънки ръце като клечки и е по-малко килограми от мен. Въпроса е в това, че структурата й е задника и бедрата й да са по-едри и изглежда по-дебела. И тя не може да свали от там, просто е по-широка.

Моята структура и тази на братовчедка ми е абсолютно същата..малки ръце..ама като ти казвам малки..нямам паласки или нещо такова - стегнат корем и ето тук идва моят проблем - краката.От личен опит ти казвам че там можеш да се стегнеш и с доста зор се отслабва.