PDA

View Full Version : Как са ви предлагали да станете гаджета?



pamii
05-10-2010, 18:00
Интересно ми е, по какви начини са ви предлагали /дали искате да станете гаджета/ ? :-D

т.7
krem4et0

xoxi
05-10-2010, 18:03
Започвам да се чувствам странно. Наистина.
На мен никога не са ми предлагали. Всичко си е ставало някак последователно и без много приказки относно това.

Elenichkaa
05-10-2010, 18:12
Интересно ми е, по какви начини са ви предлагали /дали искате да станете гаджета/ ? :-D
какво ви става бе хора! :-o :-o :-o :-o
на всяка една тема която попаднах еднооооо и същоооо......
:booooomb:

pamii
05-10-2010, 18:28
Дай линк де :!:

hahavteen
05-10-2010, 18:42
С бившия нещата просто си станаха...
Годеника ми на първата ни среща ми каза "Искам да съм с теб." 8-) Аз не отговорих веднага и чак 2-3 часа по-късно го целунах и така...

MiMcHeToOo
05-10-2010, 19:47
Започвам да се чувствам странно. Наистина.
На мен никога не са ми предлагали. Всичко си е ставало някак последователно и без много приказки относно това.

Аха, и при мен се получава нещо такова :-o

Torn
05-10-2010, 19:53
Според почти всички момчето трябва да направи първата стъпка което ми изглежда супер тъпо (кой ли ме пита де ).

Ем значи ако си момче я питаш да излезете и така излизате няколко пъти (ако се съгласи разбира се ) говорите си , и всеки път опитваш да си по близо до нея и така ... нещата стават или не стават зависи дали те харесва... Да питаш направо "искаш ли да станем гаджета" или "обичам те" е доста стряскащо като ти го кажат така изведнъж

onestar
05-10-2010, 21:59
Спомням си за един... по скайп. "Да си дадем шанс, а?" 8-)
Детски работи, но пък беше... красиво. <3 Никой нищо не знаеше, изпровизирахме за всичко, толкова излагаций имаше... и си останахме със спомените. 8-)

С бившия ми нещата просто се получиха... някак. Често излизахме на една полянка...
Спомням си, че беше адски студ, точно преди зимата, и в една от вечерите със сядането се прегърнахме. После ме целуна... ей така от нищото.
На следващата вечер това се повтори, след това се потрети и отношенията ни постопенно преминаваха от фаза на фаза. Нямало е "предлагания"... то се усеща. :)

girlche
05-10-2010, 22:01
Сегашният просто ме целуна , това ми стигаше,за да разбера намеренията му :oops:

Nakadah
05-10-2010, 22:03
:lol: :lol: :lol:

yeSHua
05-10-2010, 22:23
Това с „предлагането“ практикува ли се след 6-ти клас? :shock:

electrocute
05-11-2010, 07:23
бившия само ме попита: Може ли да направя нещо и аз го изгледах ии той ме целуна. Тогава разбрах какви са намеренията му.. :)

Jessie
05-11-2010, 10:10
И на мен май не са ми предлагали. :D Със сегашния ми приятел нещата се развиха много странно - на НГ се видяхме, целувка по бузката, на другия ден - по устните, и така ден-два след това по усните пак .. и накрая го питах - ние ходим ли сега, или какво, щото ти директно не си ме питал, и той вика - странно приятелство би било това, в което двамата се целуват и прегръщат ... И така ... :oops: :D :-D

Priceless
05-11-2010, 11:34
О .. и на мен не са ми предлагали. И ако някой ми предложи с израза " Искаш ли да станем гаджета" , колкото и да го харесвам .. мисля, че ще му се изсмея в лицето.

krem4et0
05-11-2010, 11:35
Целунах го, той избяга, но по-късно поговорихме и му казах, че искам да сме заедно. Противи се 2-3 дена, но по време на 1 разходка ме целуна и......вече 5 години и 8 месеца се целуваме :D

Sa6eks
05-11-2010, 11:48
На мен са ми предлагали, но на живо не, не знаят какво да говорят, стрес, срам, страх, не мога да си го обясня.. само по скайп, любовни бележки, :( А, аз не предлагам, то се случва...или иска или не :) (В повечето случаи зарибявки за една вечер )

lilincituuuu
05-11-2010, 13:16
На мен са ми предлагали във втори клас 'Искаш ли да станем гаджета' :lol: :lol: толкова се вълнувах тогава :oops: :razz:

miminka__94
05-11-2010, 14:50
ако някое момче ми "предложи" с репликата: "искаш ли да станем гаджета" ще се гръмна :booooomb: все едно сме 4 клас.По принцип с действие най-добре се разбира ситуацията,но все пак понякога е добре да се каже,че иска да сте заедно защото ако някой те целуне не означава,че иска нещо сериозно :)

uBuTo
05-12-2010, 11:14
Защо е нужна тази тъпа реплика "Искаш ли да станем гаджета" :?? Ние с целувка се сгаджосахме с моя! :lol:

aLeXcHyYy
05-13-2010, 05:53
с моя около година не се бяхме виждали.преди 1 седмица се уговорихме да се видим. беше към 5 и там до тях.. и понеже беше сянка аз умирах от студ.. той ме прегърна,после ме целуна и така.. :oops:

frozendeath
05-13-2010, 06:47
Ми не знам дали се брои за предложение, но на мен един пич на рождения си ден, пиян, вечерта в скайпа ми казва "Аз май те харесвам" :D :D Не, че аз не се досещах преди това де :D Но не го огря :D :D Как съм знаела, че е пиян? Бях свидетелка на запоя :D :D

Иначе с едно момче сега флиртуваме- усмивки, комплименти, любовна песен от негова страна, etc. :) :) Последователно става, ноо ще видим....... :) :) :) :)

silky92
05-13-2010, 09:45
При нас стана малко объркано . Бяхме се разделили за ден ,два ,защото и двамата ни беше срам да признаем чувствата си . После той просто ми каза - "Мисля,че съм влюбен до уши в теб "и така започна всичко. :)