PDA

View Full Version : Постоянно спича



ritobis
05-10-2010, 18:14
Значи наскоро си бях качил играта ПЕС 2008 но ми насичаше много гадно. На всякакви резолюции е така, но преди пак си я бях изтеглил и но засичаше на 1024x768.На другия ден си изтеглих need for speed underground2 и пак спичаше яко компа.Но дори на е фулл или на 640 на 320 пак сече по един и същ начин.(с доста покривам препоръчителните изисквания).Във локалните дискове имам свободни 17гб 41гб 47гб съответно в А;Б;Ц. Та въпросът ми е дали може да ми сече от вируси и дали ако си дефрагментирам нацяло компа ще се оправи. :-D :-D :-D

doomkillerr
05-10-2010, 18:18
Значи наскоро си бях качил играта ПЕС 2008 но ми насичаше много гадно. На всякакви резолюции е така, но преди пак си я бях изтеглил и но засичаше на 1024x768.На другия ден си изтеглих need for speed underground2 и пак спичаше яко компа.Но дори на е фулл или на 640 на 320 пак сече по един и същ начин.(с доста покривам препоръчителните изисквания).Във локалните дискове имам свободни 17гб 41гб 47гб съответно в А;Б;Ц. Та въпросът ми е дали може да ми сече от вируси и дали ако си дефрагментирам нацяло компа ще се оправи. :-D :-D :-D

Първо дефрегментирай всички дялове на хард диска, след това си сложи най-новите видео драйвери за видео картата! Ако продължава да спича виж дали не прегрява видеото! :)

ritobis
05-10-2010, 18:37
Значи наскоро си бях качил играта ПЕС 2008 но ми насичаше много гадно. На всякакви резолюции е така, но преди пак си я бях изтеглил и но засичаше на 1024x768.На другия ден си изтеглих need for speed underground2 и пак спичаше яко компа.Но дори на е фулл или на 640 на 320 пак сече по един и същ начин.(с доста покривам препоръчителните изисквания).Във локалните дискове имам свободни 17гб 41гб 47гб съответно в А;Б;Ц. Та въпросът ми е дали може да ми сече от вируси и дали ако си дефрагментирам нацяло компа ще се оправи. :-D :-D :-D

Първо дефрегментирай всички дялове на хард диска, след това си сложи най-новите видео драйвери за видео картата! Ако продължава да спича виж дали не прегрява видеото! :)Ся ше го видя на Евереста кво става с температурата.Мерси за съветите.