PDA

View Full Version : Обичам го !!



barbii
05-10-2010, 21:02
Хора, моля ви давайте ми съветии !! Запознах се с едно момче преди година някъде и оттогава го харесвам много, но сега чувствата ми нарастнаха в обич. Бях му признала какво чувствам, но той ми каза, че може да си останем само приятели. Сега си пишем .. 'уж' като приятели, но аз все още го искам толкова много, въпреки че знам, че той не чувства същото, аз продължавам да мисля, че е възможно да стане нещо.. Всеки ден мисляя за него.. немога повече така.. Моля ви давайте съвети какво да направя.. :cry: Благодаря ви предварително !!

fc
05-10-2010, 21:04
Като пораснеш, ще разбереш, че не можеш да имаш всичко, което искаш и постепенно с времето, ще започнеш и да го разбираш. Ако всички получавахме, това което искаме, до къде щяхме да стигнем??

BlueFace
05-10-2010, 21:18
Ето го поредното момиче с nickname barbii ,което "обича" и е в депресия заради поредното момче ....

Моят съвет е :Излез от филма :)

teo96
05-10-2010, 21:21
Понякога,когато нещо не върви си казвам,че всяко нещо си има смисъл.Вярвам в това.Смятам че е най добре да продължиш напред и да го забравиш.Няма да е лесно,знам,но след това ще си щастлива.Е,наистина,подпис ми казва друго,но да си влюбен е добре само тогава когато има надежда.Сигурно ти имаш надежда,но не съм сигурен че е достатъчна.Острани погледнато,положението си е направо безнадеждно.Затова ти предлагам да го забравиш и да опиташ да си харсаш друг,с който ще имаш повече шанс.Знам че може би ти изглежда твърде жестоко от моя страна да разбивам надеждите ти,повярвай ми не целя това,но по добре недей,не се измъчвай.Е,аз лично не виждам какъв смисъл е вложил бог в тази любов,кой знае,може би тя ще ти помогне да натрупаш житейски опит.Е,в крайна сметка,"Живота не винаги е песен,но живот ли щеше да е ако беше лесен".Живота е жесток понякога,но нали знаеш,че след всяка буря изгрява слънце! Забрави го,и бурята ще премине. Знам че няма да е лесно,но си струва. Е,може би съм по малък от теб,но все пак се надявам да съм помогнал.Това е от мен.

Monstre
05-10-2010, 21:22
Приеми, че нищо няма да се получи. :-o И си намери някакво хоби, за да не мислиш за него.

teo96
05-10-2010, 21:27
И нещо друго : на 13 годишните могат да помогнат само 13 годишни! Защо? Защото по големите са забравили какви са били те самите на 13!

BlueFace
05-10-2010, 21:27
Добре казано,тео96. Но всеки трябва да мине по своя път ,за да го осъзнае това :) Момичето ще си блъска главата няколко месеца, ще срещне друго момче и даже няма да усети как е забравила сегашната си "любов". That's just how things happen ...

tanch3t093
05-10-2010, 21:34
Приеми, че нищо няма да се получи. :-o И си намери някакво хоби, за да не мислиш за него.

silky92
05-10-2010, 21:37
Спри да се самозалъгваш докато е време и не си вложила повече чувства. После ще страдаш много повече . Ако той не изпитва същото ,няма смисъл . Дори и приятелство не може да съществува ,защото след време той ще си намери някоя ,ще ти споделя за нея ,а теб ще те боли.Откажи се докато е време ,несподелената любов боли ужасно много и трудно се превъзмогва.

barbii
05-11-2010, 09:05
Eто го поредното момиче с nickname barbii ,което "обича" и е в депресия заради поредното момче ....

Моят съвет е :Излез от филма :)

^^
Това, че ника ми е 'barbii' не означава, че съм поредната барби кифла.. не е така.. написах го просто, защото не се сетих за нещо друго в момента.. и какво по твойта логика аз тряя си мисля, че ти имаш синьо лице лии ??? И не в никъв филм не съм влизала, че да излизам.. просто разказах моята историяя и помолих за съвет.. може би изглежда невъзможно да съм 'толкова малка' и да обичам момче .. ми не е невъзможноо.. ;}


Благодаря на всички останали за съветите.. колкото и трудно да е ще се опитам да го превъзмогна .. !! Да прави сте.. живота не може да бъде толкова лесен и да имаме всичко каквото поискаме.. просто аз наистина изпитвам силни чувства към него и се надявах все пак, че е възможно да стане нещо.. но май ще се наложи да се задоволя само с приятелство !! :)

silky92
05-11-2010, 09:57
Благодаря на всички останали за съветите.. колкото и трудно да е ще се опитам да го превъзмогна .. !! Да прави сте.. живота не може да бъде толкова лесен и да имаме всичко каквото поискаме.. просто аз наистина изпитвам силни чувства към него и се надявах все пак, че е възможно да стане нещо.. но май ще се наложи да се задоволя само с приятелство !! :)

Всичко си зависи от него ,ако той не изпитва същото няма смисъл . Както написах и по нагоре ,най-добрият вариант е да се опиташ да го забравиш . Приятелство много трудно може да съществува след като ти имаш чувства. Опитай се да не се вглъбяваш в идеята за него и за това ,че нещата може би някой ден ще се получат. Огледай се наоколо ,разнообрази се и се опитай да отвориш сърцето си за момче ,което ще отговаря на чувствата ти. :)

BlueFace
05-11-2010, 10:21
barbii на колко си години? Аз ще предположа ,че си на 13-14 :)

П.П. И да лицето ми е синьо 8-) (поне очите са )

ScarletBite
05-11-2010, 16:58
И нещо друго : на 13 годишните могат да помогнат само 13 годишни! Защо? Защото по големите са забравили какви са били те самите на 13!
Или може би 13-годишните не са в състояние да разберат по-големите?
А тази помощ от връстници е мечешка услуга! Два акъла на едно ниво се навиват ли, навиват...

Барби, не говори за обич, моля те! :)

Lucyy
05-11-2010, 17:07
Амии... Така и не прочетох темата, съжалявам. Но няма смисъл. Само като прочетох заглавието мога аз да те попитам
"Какво ми пука?"

barbii
05-11-2010, 19:08
Хохо, амии Lucyy щом 'не ти пука' за кво въобще си прай труда да пишеш коментар и при това излишен.. и за всички останали, който си мислят, че 13-14 годишните немогат да 'обичат истински момче/момиче' ми в грешка сте... тва, че за вас изглежда невъзможно не значи, че не е .. аз немога да повярвам.. уж сте 'по-големи' а имате твърде ограничени виждания ;} тва се отнася само за някои.. предполагам те ще разберат сами.. !! ;]



П.П silky92 .. Мерсии много .. може би ти си един/една.. от малкото, който ме разбраха и се опитаха да помогнат.. също така и teo96 .. мерси още веднъж !!

djipsito
05-12-2010, 00:18
Аз съм в същото положение.. само че съм на 18... Гадно е наистина, в началото мислех само за това, че не иска да е с мен. После се замислих, казваш си какво пък...приятелството е по-ценно, ако бъда с него един ден ще стане така, че няма повече да сме заедно и тогава ще го загубя завинаги.. :)
Приеми че животът ти е чаша наполовина пълна с вода. Когато се раждаш чашата е пълна, нямаш проблеми, нямаш грижи..Когато в чашата вече няма вода, умираш.. В средното положение си с привилегията да избираш. Можеш да гледаш празната половина и да се самосъжаляваш, да си казваш "Добре сега, той защо не ме иска, какво ми е? " или пък можеш да погледнеш пълната половина, да се усмихнеш пред огледалото и да си кажеш "Ей, аз си струвам, супер съм..знам че някой един ден ще ме оцени". Спри да се надяваш, всяка минимална надежда ще ти пречи да продължиш напред. В случая не чувствай, а мисли ;) Само с мисли можеш да постигнеш и хубави и лоши неща, от теб зависи. Замисли се..

justwondering
05-12-2010, 07:03
Понякога,когато нещо не върви си казвам,че всяко нещо си има смисъл.Вярвам в това.Смятам че е най добре да продължиш напред и да го забравиш.Няма да е лесно,знам,но след това ще си щастлива.Е,наистина,подпис ми казва друго,но да си влюбен е добре само тогава когато има надежда.Сигурно ти имаш надежда,но не съм сигурен че е достатъчна.Острани погледнато,положението си е направо безнадеждно.Затова ти предлагам да го забравиш и да опиташ да си харсаш друг,с който ще имаш повече шанс.Знам че може би ти изглежда твърде жестоко от моя страна да разбивам надеждите ти,повярвай ми не целя това,но по добре недей,не се измъчвай.Е,аз лично не виждам какъв смисъл е вложил бог в тази любов,кой знае,може би тя ще ти помогне да натрупаш житейски опит.Е,в крайна сметка,"Живота не винаги е песен,но живот ли щеше да е ако беше лесен".Живота е жесток понякога,но нали знаеш,че след всяка буря изгрява слънце! Забрави го,и бурята ще премине. Знам че няма да е лесно,но си струва. Е,може би съм по малък от теб,но все пак се надявам да съм помогнал.Това е от мен.

eгати колко добре го написа. Шапка ти свалям, ако си 96 =D>
след такова изчерпателно мнение аз нямам какво да ти кажа, подкрепям teo96

moisture
05-12-2010, 07:06
Забрави го,не мисли за него,не се тормози излишно след време ще си намериш друг.Кофти е да,ама кво да се прави,щом той не иска

barbii
05-16-2010, 21:32
Малко трудно, но ще се опитам !! Благодаряя на всички, които ме разбраха и помогнаха !! :)

bathory
05-16-2010, 21:54
:razz:

barbii
05-16-2010, 22:38
bathory ... мноу ти е смешно налии ;d .. ахахахха за кво изобщо пишеш излишни коментарии.. сори ама си мноу тъпа .. имаше и гадни коментари.. ама баш толкоз прост не видях до ся РОФЛЛЛ.. кат си нямаш работа иди са хвърли от някъде.. не ми пиши излишни тъпи коментарии в темата _|_

BlueFace
05-17-2010, 08:53
^ За пореден път се убеждавам ,че nickname-a ти отговаря на годините ;)

DarknessAngel
05-17-2010, 09:47
Нищо не можеш да направиш по въпроса. 8-)

barbii
05-17-2010, 12:36
BlueFace .. ми твой проблем.. малко ми пука кво мислиш за мен ;]

Vanish
05-17-2010, 12:40
въъъ... мирен, уа

BlueFace
05-17-2010, 12:49
Grow up ;) It will solve all your " boy problems " 8-)

Mariela1995
05-17-2010, 13:14
Аз ти казвам ,, напред с рогата'' искаш ли нещо бори се за него.. Ако мислиш , че принца с белия мерцедес сам ще дойде лажиш се! Бори се мила само тва мога да ти кажа. Предадеш ли се ще си кажиш :- Мамка му , защо не се борих! Ти си давай напред. Апак тия които ти казват не се надявай им тегли майните... :) :-)

pussucetka
05-17-2010, 14:27
И нещо друго : на 13 годишните могат да помогнат само 13 годишни! Защо? Защото по големите са забравили какви са били те самите на 13!

Олеее много правилно, само където не съм на 13 :) .
\:D/

teo96
05-17-2010, 18:42
Е,след всичките дискусий със "Синьолициевия" стигам до извода че наистина тринадесет годишните не могат да обичат истински,и явно това са само "пепрудки в стомаха".Обаче на "каките и батковците" мога да кажа че и пеперудки да са,и от тях боли (не стомаха!!! :D) ако това чувство не е споделено,ето и защо връстниците ми пишат че обичат. А защо пишат че е любов ли? Ами какво да напишат ? Я си представете следната тема: "Моля за помощ,изпитвам пепрудки в стомаха от едно момче,но всички казват че не е за мен (бла бла бла и т.н.) Какво да правя?" Е добре де,това не звучи ли тъпо?!? Ами няма как,няма защо да им се смеете!

barbii
05-17-2010, 20:22
оф боже.. как може да изказвате мнения за човек, който не познавате.. 13 годишните НЕ МОЖЕЛИ ДА ОБИЧАТ... ми ваш проблем е като си мислите тъй.. и защо така си мислите.. какво ви кара вас по големите да мислите, че можете.. тва че си на 15-16 не е нищо по различноо.. а и като съдя по днешните 15-16 годишни.. мога да кажа, че те още по малко могат.. вие не ме познавате изобщо .. не знаете кви неща съм прайла за тоя човек.. пък тръгнали да разсъждават кой можел и кой не можел да обича... ари моля ви .. като няма да пишете смислени неща изобщо не си правете труда да пишете...


П.П .. Благодаря на малкото хора в тоя форум, които ме разбраха, щот явно наистина са 'малко' тия хора.. та надявах се в тоя форум .. да има по нормални хора.. но явно греша !! ;]

ScarletBite
05-28-2010, 20:09
оф боже.. как може да изказвате мнения за човек, който не познавате.. 13 годишните НЕ МОЖЕЛИ ДА ОБИЧАТ... ми ваш проблем е като си мислите тъй.. и защо така си мислите.. какво ви кара вас по големите да мислите, че можете.. тва че си на 15-16 не е нищо по различноо.. а и като съдя по днешните 15-16 годишни.. мога да кажа, че те още по малко могат.. вие не ме познавате изобщо .. не знаете кви неща съм прайла за тоя човек.. пък тръгнали да разсъждават кой можел и кой не можел да обича... ари моля ви .. като няма да пишете смислени неща изобщо не си правете труда да пишете...


П.П .. Благодаря на малкото хора в тоя форум, които ме разбраха, щот явно наистина са 'малко' тия хора.. та надявах се в тоя форум .. да има по нормални хора.. но явно греша !! ;]
Оххххх, Барби ли си, Кен ли си... като развалена грамофонна плоча си! Млъкни, момиче!
Ти накъдето си тръгнала, ние от там се връщаме! И, повярвай ми, точно хората, написали отрицателни коментари, са те разбрали най-добре! Ти си тази, която не може да се разбере.
Отвратена съм от плоското мислене на повечето тийнейджъри - когато ти кажат, че си прав или ти цапнат някоя и друга четка - "омг, ти ме разбираш, бла, бла, бла... ", а щом получиш малко истинска, основателна критика, започваш да хапеш с малките си криви зъбки. Аман! :?