PDA

View Full Version : Надебеляване



whitediamond
05-10-2010, 21:26
Здравейте! Аз съм момиче на 16 години,около 1.70 метра висока,някъде 50 и нещо кила и искам да надебелея. Говоря сериозно,няма нужда от коментари от сорта-"абе ко се праиш,всичко ти е наред". Като височина и клограми съм наред. Обаче съм с по-финно телосложение и не ми личат килограмите. Познавам доста момичета на моята възраст с няколко кила по-малко,ама доста развити и с хубави извивки. Еми аз съм си клечка. Та има ли някакъв начин да надебелея в зоната на краката и около бюста,щот направи ме е срам да си сложа пола или рокля,ебаси краката,ебаси клечките. И около бюста искам да кача,щот ми личат ребрата-искам да имам някакви извивки. Бюст-еми по-скоро липсата на такъв. Някакви упражнения ли да почна,хранителен режим,да тренирам нещо?

MimiKalcheff93
05-10-2010, 22:03
Има таква теми , е*аси мързелите поне 5 има най-малкото! Където толкова много момичета са се постарали на всяка нова тема да напишат някакъв режим за здравословно напълняване...Егати му хората всеки ден гледам такава тема ....

Ти какво в кубици ли си си измерила къде колко искаш ? :shock:
В бюста малко , в краката малко .. незнам си какво .Тука да не казват точно къде и сколко и дали ще напълнееш... :shock: :? :x :razz:
Темите не са стари правете си труда поне да погледнете ,че толкова много мацки са си играли да пишат разни такива неща на една и съща тема всеки ден и на кого ли му пука всеки ден същата тема с друг автор ....

titinkaa
05-11-2010, 10:31
Като искаш съвети,влез в Диети-дневник3 и там ще ти дадем съвети,за кво е тогава направена темата,като правите други! :?

MimiKalcheff93
05-11-2010, 10:53
ТОЧНО! Като се има напредвид ,че тия дни само такива теми гледам надебеляване , здравославно наддаване и незнам си какво ..... айде трийте я :)

SlaDk0b0nb0nChe
05-11-2010, 12:55
Яж много :D

nescafecool
05-11-2010, 13:01
НЕДЕЙ ! само ще натрупаш мазнини ... и аз преди така правих тапчех се защото бях клиощава,да надебелея .. надебелях .. направих дупе .. ужасно гадно .. (ти можеш корем да направиш не се знае ) сега съм слаба но дупето ми е мн назад .. не прави грешката да се тъпчеш и да ядеш по много дори когато не ти се яде .. после много ще съжаляваш !