PDA

View Full Version : Дали той ме харесва или го прави само защото е разгонен...



toncheca
05-10-2010, 23:53
Здравейте,искам да разбера отговора на въпроса ми дали той ме харесва защото вече напълно се отчаях..
Ще нарека момчето Гошо...
Всяка Събота и Неделя, когато хода при баща ми аз излизам със съседите си. Този Гошо ми е съсед ии когато се виждаме той постоянно ми пуска някакви базици от всякаква разновидност.. Вечерно време когато ми стане студено ми дава якето си, или пък когато пуша и от единия ъгъл на улицата се задава мащехата ми, той взима цигарата ми или пък ме крие, защитава ме и винаги когато съм имала нужда от помощ или съвет той ми е помагал. Но всяка вечер се случва той да ме целуне или да ме обарва. Попитах го защо го прави при положение че знае , че аз имам силни чувства към него и отговора му беше " защото ми е тъпо " , казах му да престане , защото аз не мога да го отблъсна , но той така и не престава. Наскоро бяхме на купонче и всичко се повтори целувахме се и т.н. даже щяхме да стигнем по далеч, но се усетих навреме и го спрях, отново го попитах защо го прави и дали няма чувства към мене но отговора пак му беше " защото ми е тъпо, а чувства към момиче вече от 2 години не съм изпитвал" , тогава ми стана супер гадно .. Сякаш ми дава сигнали но грешни или смесени .. Незнам какво да мисля и какво да правя,моля ви посъветвайте ме нещо :lol:
Даже от време на време ме пита дали имам чувства към бившия ми , и когато го попитам защо пита той все отговаря " не искам да ти е гадно за това че аз нямам чувства към тебе , не искам да ти е гадно заради мене а заради него " и започва да ме целува ..
Объркана съм ту не ме харесва ту постояноо иска да е до мен и ме целува ... Може и да му е за единия с*кс , но как да го разбера това .. той е странен тинейджър.. :lol:

elizabethg
05-11-2010, 01:37
Не се занимавай с него...Аз специално не бих се оставила да ми се подиграват;]

nIkEnCeTy_bE
05-11-2010, 08:15
Ами просто го остави. Ти си искаш да си обичана, а не използвана. И ако продължаваш така накрая и това ще стане. Явно му е за единия секс. Какво ще е това ахресване, да те пита за бившия ти, да ти казва защото да не ти е гадно и да те целува. Ебати момчето, честно. Остави го и това е. Няма да позволяваш да те целува, дори ако можеш не се виждай с него. Излизай с други приятели, намери си сериозно момче, което наистина да те обича. На него му е кеф, тъпо му е както казва, няма какво да прави, и дай да си те целува, когато иска, да си прави каквото иска, и ти да стоиш тъй като си безсилна. Не ставай играчка ! Имай си малко достойнство и го остави.

Paramour
05-30-2010, 17:24
Заеби го! Ако не можеш да го спреш да те целува и обарва просто не излизай с него. Той само те използва, защото явно го привличаш по някакъв начин, но не достатъчно за да ти го каже и за да тръгне с теб. Може и просто да иска да си направи кефа. Намери си нови хора, с които да излизаш и го остави! Ще си намериш момче, което ще те целува и т.н но няма да го прави, защото му е тъпо, а защото те обича. :) :)

LipSy
06-01-2010, 09:27
Зарежи го

SummerParty
06-01-2010, 10:22
Остави го. Не се знае дали го прави заради единия секс, но е ясно, че и той не знае. Може би е объркан и си мисли, че още имаш някакви чувства към бившия си. А може и да не е готов за по-сериозна връзка. А ако искаш да си с него при такива обстоятелства (загадъчни така да ги наречем) то твой е избора дали ще продължаваш.

martina1501
06-04-2010, 15:07
Ами ко чакаш ?? Питай го. :D [/b]

SmilezZz
06-04-2010, 15:33
Ами просто го остави. Ти си искаш да си обичана, а не използвана. И ако продължаваш така накрая и това ще стане. Явно му е за единия секс. Какво ще е това ахресване, да те пита за бившия ти, да ти казва защото да не ти е гадно и да те целува. Ебати момчето, честно. Остави го и това е. Няма да позволяваш да те целува, дори ако можеш не се виждай с него. Излизай с други приятели, намери си сериозно момче, което наистина да те обича. На него му е кеф, тъпо му е както казва, няма какво да прави, и дай да си те целува, когато иска, да си прави каквото иска, и ти да стоиш тъй като си безсилна. Не ставай играчка ! Имай си малко достойнство и го остави.

spopi
06-08-2010, 15:40
Чесно да ти кажа ти каза че ти е помагал а той иска нещто в замяна поне аз така мисла :)