PDA

View Full Version : Треперене след секс



F4ence
05-11-2010, 08:33
Случва ми се много често ... днес беше вече прекалено гадно ...
Треперят ми ръцете , краката ... тялото. Нямам сила да стана , да вдигна чаша или каквото и да е друго ... Лягам си и продължавам да треперя ... и това в продължение на половин час и повече след това .

При някой да се е получавало това моля да каже ! И ако има идея защо се получава да ми обесни ... че е доста шашкащо !
Мерси предварително !

wladk0yyy
05-11-2010, 08:40
Много див секс ве брат :D :D :D

Greennight
05-11-2010, 08:43
Тва е от притеснение :o -> Успокой се малко,ако правиш секс отскоро е нормално :)

dimitar_ak
05-11-2010, 08:45
Адреналин.

F4ence
05-11-2010, 08:52
Не го правя от скоро ... да кажем от 4-5 години ... и от както съм почнала от време на време ми се получава така ! Не е всеки път но на 3-4 пъти !
Адреналин,адреналин ... ама чак пък толкова ?!??!? :shock:

Team
05-11-2010, 09:02
Адреналин.

baatko
05-11-2010, 10:03
Просто не ядеш, правиш изтощителен секс и така според мен това е причината 8-) [/img]

t0d1t0
05-11-2010, 10:09
винаги се случва с моята,а и мен понякога мускулите не ме слушат :D
и след това винаги целите сме схванати :D

3oPuTy
05-11-2010, 10:12
От доста неща може да се случи ...
- кеф/екстаз/оргазъм ...
- липса на енергия ...

BornSinful
05-11-2010, 10:32
На мен ми се случва абсолютно всеки път не чак да нямам сили да вдигна чаша, но това зависи от физическата сила на човека. Хубавия секс ти го причинява. Особенно силно при мен е когато изпитвам пълен екстаз. Знаеш ли че при оргазъм сухожилията и мускулните връзки се съкръщават и натоварването е равно да това да повдигаш тройно собственото си тегло. Това изтощава мускулите.
Не се притеснявай всичко е от хубаво.

nrjboyan
05-11-2010, 10:51
Определено си палава в леглото. :D

Emilen
05-11-2010, 12:07
Според мен е най-добре да вземеш да се обърнеш към кардиолог. Сексът е серионо физическо натоварване и може да се окаже, че това се дължи на проблем със сърцето. Ще минеш ЕКГ и евентуално, тест на натоварване и ще знаеш дали е нещо такова. При друго физическо натоварване изпитваш ли слабост?

krem4et0
05-11-2010, 12:12
Според мен е най-добре да вземеш да се обърнеш към кардиолог. Сексът е серионо физическо натоварване и може да се окаже, че това се дължи на проблем със сърцето. Ще минеш ЕКГ и евентуално, тест на натоварване и ще знаеш дали е нещо такова. При друго физическо натоварване изпитваш ли слабост?

Съгласна съм с това мнение. Аз съм със сърдечен проблем и при секс, особено в жегите ми става много зле. Не говоря изобщо да е бурен и страстен, а просто да съм изпитала оргазъм. Често получавам сърцебиене, случвало се е да продължи и цяла нощ, припадала съм, падало ми е кръвното. Това е съпроводено с усещане, че все едно ръцете и краката не са мои (изтръпнали и слаби). Последно преди около седмица пак така ми се получи. Ниско кръвно, умора от секс/оргазъм и някакъв съдов проблем в комбинация е страшно. Много се пазя от секса (не, че го избягвам,но е по-рядко и по-кратко) в периода май-септември. яма заради единия секс да получа някой инфаркт.

Emilen
05-11-2010, 12:17
Съпругата ми работи в интензивното. Няма да повярвате колко млади хора получават инфаркти, без да са предполагали, че имат проблем. Много от тях не оцеляват, само защото не са помислили, че болката в областта на гърдите е точно това. Когато отидат след 1-2 дни, сърцето вече умира. Преживяват електрошокове и какво ли още не, но не могат да бъдат спасени. Сърдечните проблеми не са за подценяване!

BornSinful, на теб също бих препоръчал да се консултираш с кардиолог.

След инфаркт, сексът става забранен, имайте го предвид!

skuck
05-11-2010, 12:30
На мен пък се е случвало да ми заглъхант ушите...

Emilen
05-11-2010, 12:50
Мисля, че тук става дума за по-сериозен проблем, от заглъхване на ушите. Не е страшно, дори ако е моментна слабост, но това, което описва авторката е далеч по-силно изразено и според мен, почти задължително е да провери дали не се крие нещо по-обезпокоително зад това състояние.

GreenFairy
05-11-2010, 13:01
И на мен ми се случва, само че е доста по-слабо от това, което авторката казва...

Emilen
05-11-2010, 13:23
Нормално?! Половин час?! Мислите ли?!

F4ence
05-11-2010, 13:25
Според мен е най-добре да вземеш да се обърнеш към кардиолог. Сексът е серионо физическо натоварване и може да се окаже, че това се дължи на проблем със сърцето. Ще минеш ЕКГ и евентуално, тест на натоварване и ще знаеш дали е нещо такова. При друго физическо натоварване изпитваш ли слабост?

Ами при физически натоварвания се задъхвам заради цигарите... , но не се получава така... Това го получавам само след секс ... и то не при постоянни състояния, няма значение колко е продължил акта , и не винаги съм стигала до край.... Но все пак ме притеснява и можеби ще е хубаво да попитам лекар . Това не е изтръпване или това да треперя от натоварване повреме на секса... това се получава след това когато вече трябва да съм спокойна и си почивам ... и не е нещо като втрисане ... и безсилие. Поне разбрах, че доста от хората имат подобни усещания и проблеми ... \:D/

Tim
05-11-2010, 13:48
Хапни един сникерс 10/15 мин преди секса

GreenFairy
05-11-2010, 14:03
Спри цигарите.

krem4et0
05-11-2010, 14:03
Да не ти пада кръвното? По принцип ниското кръвно се характеризира със сходни симптоми. Питай мен. Редовният ми номер е неядене лятно време, горещина и секс=кръвно 90 на 70.
Пищенето на ушите също се получава при ниско кръвно. Последният път преди да припадна от ниско кръвно нищо не чувах от пищене!

Emilen, не ме стряскай така. А иначе редовно се изследвам и всичко е ок, ама си имам винаги 1 на ум.

Magic_Girl
05-11-2010, 15:29
Ми да, случвало ми се е, но определено си е яко. :P

Lady_Black35
05-11-2010, 15:52
И на мен ми се случва, само че е доста по-слабо от това, което авторката казва...

Мхм. И не ме тревожи.

walcheto
05-11-2010, 16:24
Определено си палава в леглото. :D

+ :-D

banan4ireloaded
05-11-2010, 17:23
тва ми се е случвало само преди или след бой, явно адреналина ме напомпва, мисля че и при теб е от адреналина :)

XTREMEFREERIDE
05-11-2010, 17:33
И на мен ми се случва, само че е доста по-слабо от това, което авторката казва...

Мхм. И не ме тревожи.

Дори ми харесва.

Ама наистина може да е от ниско кръвно. Обърни се към някой специалист.

Callisto
05-11-2010, 19:34
Аз след много разгорещен секс треперя доста дълго време, вие ми се леко свят и като ходя имам чувството, че стъпвам върху облачета и всичко това не се дължи на това, че след секс винаги излизаме на терасата по бельо с гаджето на по цигарка. :D

vladitol
05-11-2010, 19:45
тва ми се е случвало само преди или след бой, явно адреналина ме напомпва, мисля че и при теб е от адреналина :)
И аз винаги треперя след бой :booooomb:

MochaOnMyLips
05-11-2010, 19:59
След като мъж свърши, телесната му температура рязко пада. Малко треперене е нормално и естествено. Но ако продължава толкова много ие толкова зле може би трябва да отидеш на лекар.

ozzy
05-11-2010, 20:08
от адски много неща може да е.. адренали превазбуда и т.н така че по време на секс по-кротко и по-спокойно :D

F4ence
05-11-2010, 21:08
След като мъж свърши, телесната му температура рязко пада. Малко треперене е нормално и естествено. Но ако продължава толкова много ие толкова зле може би трябва да отидеш на лекар.


Благодаря, но аз говоря за жените ...


Благодаря на всички за мненията... поне вече се ориентирам от какво е !

Slynchiicee
05-12-2010, 06:53
На мен пък се е случвало да ми заглъхант ушите...
и на мен :shock:

Slynchiicee
05-12-2010, 06:57
Аз след много разгорещен секс треперя доста дълго време, вие ми се леко свят и като ходя имам чувството, че стъпвам върху облачета и всичко това не се дължи на това, че след секс винаги излизаме на терасата по бельо с гаджето на по цигарка. :D


хаха и ние :-P

revolver
05-12-2010, 07:05
тва ми се е случвало само преди или след бой, явно адреналина ме напомпва, мисля че и при теб е от адреналина :)

И при мен е така,след бой около половин час след това ми треперат рацете и краката ,така че трябва да е от адреналина 8-)

hahavteen
05-12-2010, 07:41
На мен ми се случва само като правим секс прави. Тогава оргазма е много силен при мен и после не мога да се държа на краката си. Даже се е случвало да се свлека на земята и всичко да ми се върти и да усещам иглички по ръцете и стъпалата. Но както казах това е само когато сме прави. Иначе подобни симптоми нямам. След като не се случва често може би трябва да почнеш да следиш при какви случаи се получава и най-вероятно ще успееш да контролираш състоянието след като знаеш кога ще се случи. Ако зачести е добре да се видиш с лекар но ако е само 2-3-4 пъти в годината едва ли е нещо сериозно. Най-вероятно ти пада кръвното както вече казаха. И на мен ми се случва.

mOBSCENE
05-12-2010, 07:49
Много често ми се случва 8-) не се спичай :grin:

BigFakeSmile
05-12-2010, 10:14
Адреналин.

Това да ти е проблема.. :D
При мен обикновено се получава след интензивен оргазъм..даже се кефя като видя, че треперя...че едвам си държа цигарата и на приятелят ми му прави впечатление...нищо лошо няма :)

alexcheto0
05-12-2010, 13:26
от адски много неща може да е.. адренали превазбуда и т.н така че по време на секс по-кротко и по-спокойно :D


Да, просто я карай по - спокойно и не се притеснявай чак толкова :wink:

Artyom
05-12-2010, 13:27
Джандарче, имаш проблеми на нервна почва :>

Onaqdesidetomigimesi
05-12-2010, 14:41
Случва ми се много често ... днес беше вече прекалено гадно ...
Треперят ми ръцете , краката ... тялото. Нямам сила да стана , да вдигна чаша или каквото и да е друго ... Лягам си и продължавам да треперя ... и това в продължение на половин час и повече след това .

При някой да се е получавало това моля да каже ! И ако има идея защо се получава да ми обесни ... че е доста шашкащо !
Мерси предварително !
смениси дилара :-x

FightMySelf
05-12-2010, 15:01
Нормало, виждал съм доста чосто на момичета да им треперят джуки, чене, очи, крака някои гърчове даже получават ти за едното треперене

niktik
05-12-2010, 16:47
И на мен ми се случва много ми е странно,обаче е някак готино.Случи ми се такова треперене при първия ми път и тогавашния ми приятел се стресна,пък аз незнаех какво да му обясня от какво е :oops:
И сега ми се случва със сегашние е почти всеки път,той се кефи много,мен ми е малко странно обаче не е лошо усещане като втрисане когато ми е студено например нещо такова е.Аз си мисля че е от възбуда,но но незнам :-)