PDA

View Full Version : Какво означава да имаш асцедент?! ^^



ShtrudeL
05-11-2010, 09:54
Знам (четох),че това е знака,който е бил над теб, когато си се раждал...ама какво хм влияние оказва...? Аз съм риби с асцедент скорпион..ии какво означава тва? Че имам качества и на скорпион? (не ми се вярва) xD ^_^ Моля някой по-компетентен да ми обясни ^^

Canis_Dirus
05-11-2010, 09:56
означава, че вярваш на глупости!

Звездите ти го говорят :grin:

ShtrudeL
05-11-2010, 09:57
Просто ми е интересно.

LovelyGirl
05-11-2010, 10:26
Точно това означава - че и скорпиона ти влияе.

Vanish
05-11-2010, 10:27
означава, че си ретард

Pliok0019
05-11-2010, 10:59
"Асцендентът (изгряващият знак) е показателен и до известна степен доопределя подхода ни към живота, начина по който изразяваме себе си пред околните, как те ни виждат, как посрещаме предизвикателствата и трудностите и как се справяме с тях."

http://myhoroscope.bg/bg/ascendents

ShtrudeL
05-11-2010, 11:10
В тоЗ сайт ми казва,че съм везни,а в други 2-3 че съм скорпион.. Оо

woshata
05-11-2010, 11:30
Гледай хороскопа с Алена САМО по БТВ точно в ДВАНАЙСЕТ ЧАСА и ще разбереш как и защо !

ShtrudeL
05-11-2010, 11:44
Не вярвам в хороскопи,а и тя не говори за асцеденти/асценденти.

shadow4e
05-11-2010, 12:43
То темата май поприключи, отговориха ти.

Иначе на този сайт и на мен ми показа различно в сравнение с един друг, ама и не съм сигурна за часа. Преди месец една приятелка много ме юркаше и накрая си го проверих и бях овен с асцедент лъв. Тук излиза рак, то все едно.

DimovB
05-11-2010, 13:52
като си прочетох описанието на асцедента се убедих, че е измислица
почти нищо не отговаря на мен

marin4itu
05-11-2010, 15:37
Когато правим първо впечатление, влияе асцедента. Аз не знам точно кога съм родена, но на приятеля ми е много вярна характеристиката на асцендента.

eclipse06
05-11-2010, 19:08
Аз преди време си поиграх и си направих цялостен хороскоп с всички планети и домове :-D Не съм сигурна до колко е вярно всичко това, но е факт, че много от нещата съвпадат. Но това пак не е толкова показателно. Има прекалено много особености, които са различни при всеки един и за това е много възможно някои хора дори да не отговарят на зодията си като характеристика. Аз лично престанах да се интересувам от астрология след като прочетох една много интересна книга, написана специално по тази тема, в която се разкрива колко несъответствия съществуват в псевдонаука като тази. Дори мога да дам пример:

Всичко свързано със зодията се изчислява като се използват часа и датата на раждане. По тази логика близнаци, които са родени в един и същи ден би трябвало да притежават еднакви качества и да имат идентичен жизнен път. Всички знаем, че това не е така. Има още множество противоречия и за това съм склонна да се съмнявам в достоверността на хороскопа.