PDA

View Full Version : Принц на бял кон или човекът който отваря кутията на Пандора



BornSinful
05-11-2010, 11:12
Може би заглавието ви е заинтригувала а може би просто сте видяли нова тема. Няма значение. Ето я и моята тема:

Принц на бял кон или човекът който отваря кутията на Пандора

Слушала съм много момичета да казват, че са привързани към първият си, но и съм чувала историята "...направих го просто така все някой трябваше да ме отвори". Значи ли за вас нещо човекът с който направихте за първи път секс или не. Е мили ми момичета нека чуя вашето мнение по въпроса и как вие се чувствате. Естествено искам да чуя и мъжки мнения!

GreenFairy
05-11-2010, 12:59
В момента въпросният човек не означава много за мен, тъй като отдавна не подържам връзка с него. Но тогава когато бяхме заедно той беше човекът с когото исках да бъда, този в когото бях безумно и наивно влюбена. Определено беше принцът на белият кон... Но в момента той няма никакво значение, защото си имам нов принц, който е много по-добър от предишният :-P

F4ence
05-11-2010, 13:29
Момчето с което го направих за първи път беше доста сериозен и ми показа че мога да му имам доверие ... даже после ходихме 4 години.... и все пак си означава много за мен... :oops: :)

BornSinful
05-13-2010, 12:31
...че ако не подариш девствеността си на човек,когото обичаш,на кого тогава?! :?

Точно за това говоря и аз, понеже все още съм с този мъж мога да кажа, че не си го представям някой друг да го беше направил. И да добавя от приятелки съм чувала един вид първия е първия всеки път когато го видиш усещаш същата тръпка при случай че не сте заедно де...

niktik
05-13-2010, 12:42
Нашата история с него беше много дълга и много странна събирахме се разделяхме се.А когато го направихме той наистина си беше принца на белия кон.И наистина вече сме си останали приятели обче като го видя нещо ми трепери под лъжичката :o
абе означава си нещо няма как :P

CupcakeMonster
05-13-2010, 16:04
Дори да стана на 25 няма да го направя "само за да ме отвори някой" . :(
Естествено,че значи нещо..беше ми първият мъж 8-) И не бих искала да го загубя дори като приятел (какъвто се явява в момента) :-) :)

BornSinful
05-14-2010, 13:49
Не за друго мила просто ги има и такива. Анкетата го доказва бих искала да чуя и такова мнение.

DisturbiaV
05-14-2010, 14:09
Той още си е моят принц на бял кон избухващ бързо,ако се нацупя 8-)

Gr0zDan0v
05-14-2010, 14:27
Той още си е моят принц на бял кон избухващ бързо,ако се нацупя 8-) :D

Amateurrr
05-14-2010, 14:36
Да и винаги ще значи нещо за мен, макар да не сме заедно.

YouDontKnowMe
05-14-2010, 14:38
В момента въпросният човек не означава много за мен, тъй като отдавна не подържам връзка с него...
...
Но в момента той няма никакво значение, защото си имам нов принц, който е много по-добър от предишният :-P
И при мен така. :D

LovelyGirl
05-14-2010, 14:45
Определено беше принцът и най-хубавото е, че след толкова време все още е :)

Axel_f
05-14-2010, 16:03
Не, не беше никакъв принци на бял кон, беше ми първото сериозно гадже, но не съм била влюбена в него...по-скоро изпитвах физическо влечение към него :D

ПП Няма принцове на бели коне...има само несъвършени хора, в които понякога се влюбваме!

ПП2 Кутията на Пандора...?! Авторът изобщо знае ли значението на този фразелогизъм...? :razz:

BornSinful
05-15-2010, 11:15
Всичко съм го написала с значение това, че не ти харесва е само и единствено твой проблем. Замисли се и ще намериш умисъла ми.

Така и нито един мъж не се престраши.