PDA

View Full Version : Хапчета ...



FuckLife
05-11-2010, 16:43
Незнам дали има такава тема но мен ме човъркаше :D вършат ли работа хапчетата против отслабване

diiana86
05-11-2010, 16:51
Че вършат - Вършат... Но са вредни. Какво ли не може да ти се случи.
На колко години си?

titinkaa
05-11-2010, 17:21
Вършат ама после си качваш килограмите двойно,а и си увреждаш организма с тях,по-добре здравословно отслабване,отколкото после да имаш развален стомах и т.н.

FuckLife
05-11-2010, 17:41
нa 14 съм

Lillyann
05-11-2010, 18:25
С тези хапчета освен да си прецакаш организма, друго няма да постигнеш.Първоначално може и да ти изглежда, че действат и отслабваш, но с времето ще си навлечеш такива проблеми, че изобщо няма да ти е до отслабването.Спорт му е майката.

Valento
05-11-2010, 18:33
Тренировка + качествена и стриктна диета,за 2 - 3 месеца си сваляш килограмите и то с дълотраен ефект при продължителна и без прекъсване тренировка!Спорта е здраве,никакви медикаменти предназначени за тази цел не биха помогнали за сваляне на килограми.Ако искаш диета посети www.bb-team.org , има и упражнения които ще ти бъдат необходими дори можеш и удома да си тренираш,и не на последно място тичането или т.н Кардио тренировка (http://www.bb-team.org/articles/1039/#axzz0neBZmyxC) е най-хубаво за тази цел! :)

Lyubeto
05-11-2010, 18:44
Вършат , вършат . Много са ефикасни и са много полезни . Направо нямам думи , а бе Тик Так нали знаеш . :lol: :lol: :lol: :lol:
На 14 години си гледай училището. Ако толкова искаш да отслабваш тренирай повече и спри всекидневните баници и шокУлада.

Loshotia
05-11-2010, 19:32
Незнам дали има такава тема но мен ме човъркаше :D вършат ли работа хапчетата против отслабване

ЧЕТЕТЕ!

бирената мая знам, че върши работа

foreverr
05-11-2010, 19:38
Вършат ама после си качваш килограмите двойно,а и си увреждаш организма с тях,по-добре здравословно отслабване,отколкото после да имаш развален стомах и т.н.
+1, а и да не говорим, че момичето написало темата е на 14 години и направо не трявба да помисля за хпчета,та дори е рисково и да прави строги диети.Иначе за хаочетата- брачедка ми е 130-140 кила, пти положение, че е ниска.Преди години пи всякъкви хапчета за отслабване, даже и много скъпи пи, тъй акто си има доста парички и може да си позволи.Наистина докато пиеше сваляше, НО лсед това като ги спреше и качваше ВСИЧКО обратно, та даже може и повече отколкото е сваляла да е качвала...Така, че по-добре с лека диета, отколкото с хапчета, които и на организма вредят.